Telefon:05356519107

Email: info@kumasalan.com

bizden gelişmeler

Süprem kumaş alanlar 05356519107 parti süprem alımı

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • Süprem kumaş alanlar 05356519107 parti süprem alımı
Süprem kumaş alanlar 05356519107 parti süprem alımı

Süprem kumaş alanlar 05356519107 parti süprem alımı

SÜPREM KUMAŞ ALANLAR – SÜPREM KUMAŞ ALIMI VE  SATIMI

Süprem kumaş alım ve satım hizmeti veren firmamızda her türlü örme kumaş, dokuma kumaş çeşitlerini bulabilir veya bize kumaş satabilirsiniz. Tekstil sektörü içerisinde en çok kullanılan kumaşlardan biri olan süprem kumaş birden fazla çeşitliliği ile tişört, alt giyim ve iç giyimde kullanılan kumaş türüdür. Süprem kumaş alanlar olarak elinizde arta kalan topbaşı kumaş, yarım top kumaş, regule kumaş alımı yapmaktayız. Kumaş alımı yaparken fiyatlandırmamız için ilk önce malın kalitesine bakıp daha sonra renklerine göre fiyat vermekteyiz. Parti kumaş sektörü göre fiyatlarımız değerinde olup nakit alım yapıyoruz. Tüm kumaş çeşitlerini nakit olarak satın alan avcı tekstil her türlü dokuma kumaş, örme kumaş alımı yapmaktadır. İhracat fazlası veya stok fazlası süprem kumaş alımı yapılır. Süprem kumaş alan yerler veya süprem kumaş alan firmalar araştırması yaparak bize ulaştıysanız doğru yerdesiniz. Sizde elinizde fazla kalan stok kumaşları firmamız tarafından değerlendirebilirsiniz. Elinizde arta kalan kumaşları depoda veya başka bir yerde tutmanız sizin zararınıza olucaktır kumaş belli bir süreden sonra çürümektedir. Çürüyen kumaşlar hiçbir şekilde kullanılamayıp bir işe yaramamaktadır sizde elinizde arta kalan kumaşları firmamız tarafın değerlendirebilir nakite çevirebilirsiniz. Ayrıca firmamızdan istediğiniz kumaş cinsini 05356519107 nolu telefondan bizimle irtibata geçip satın alabilirsiniz. 

Süprem Kumaş Çeşitleri * 0 535 651 91 07 * İstanbul süprem kumaş alınır

Süprem İplik veya süprem kumaş birden fazla çeşitliliği ile günümüzde tekstil sektörü içerisinde önemli bir öneme sahiptir. 30/1 süprem kumaş, 36/1 süprem kumaş, 40/1 süprem kumaş, 28/1 süprem kumaş ve likralı – likrasız kumaşlardır. İnceliğine veya kalınlığına bakılmaksızın kumaş alımı yapılır. Parti süprem kumaş, stok süprem kumaş, toptan süprem kumaş, süprem kumaş fiyatları, parti malı süprem kumaş, İstanbul süprem kumaşları stoklarımızdan temin edebilir veya bize kumaş satabilirsiniz 0 535 651 91 07 nolu telefonu arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Organik süprem kumaşlardan tutun ham kumaş, boyalı kumaşlara kadar alınır. İş yeriniz İstanbul içi ise geniş kadromuz ile en geç 1 saat içerisinde iş yerinizde geliyoruz Avrupa yakasında bulunan firmamız sizlere kurumsal anlayış içerisinde hizmet verilmektedir Avcı tekstil sektörde lider firma olup siz değerli müşterilerimize en iyi ve en kısa zaman da hizmet vermeye devam etmektedir.

Süprem kumaş alan yerler ve firmalar olarak tekstil sektörü içerisinde kurumsal hizmet vermeye 2008 den bu yana devam etmekteyiz. Her türlü kumaşı nakit olarak alan avcı tekstil sizleri en iyi şartlarda ve değerinde alım ile yardımcı olmaktadır. Giyim sektöründen tutun ev tekstili Kumaşlarına kadar bunun yanında fermuar, lastik, iplik, aksesuar alımıda yapmaktayız. Kumaş satacağınız zaman birden fazla firma ile irtibata geçmeniz yararınıza olucaktır bu sayede hem malınızın parti değerini öğrenip hemde size en uygun fiyatı veren firmaya satabilirsiniz. Bizden fiyat almadan kumaş satmayınız. 

Bizden Yazılar

Kumaş Alan Firmalar için Bize Ulaşın

Son derece kaliteli ve uygun fiyatlı top kumaş modellerini kumaş alan firmalar arasında araştırma yaparak bulmak isterseniz, bize uğramanız yeterlidir..

13.11.2017

925 İncelenme

İncele

Parti Malı Alımı Yapmaktayız 0535 651 91 07 Avcı Tekstil

Kumaş alım satımı. Parti malı alanlar ve parti kumaş sektöründe her türlü dokuma kumaş örme kumaş alımı yapmaktayız. İrtibat telefon numarası 0 535 651 91 07 .

4.5.2018

721 İncelenme

İncele

Örme Kumaş Alanlar - İstanbul Kumaş Satın Alanlar

Örme Kumaş Alanlar firması olarak uzman bir ekiple çalışmaktayız. Bu konuda her türlü desteği bizden alabilirsiniz. .

12.12.2018

297 İncelenme

İncele