Telefon:05356519107

Email: Kumaş Alan Stok Ve Parti Kumaş Alımı

bizden gelişmeler

Spot Parti Kumaş Satın Alanlar 05356519107

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • Spot Parti Kumaş Satın Alanlar 05356519107
Spot Parti Kumaş Satın Alanlar 05356519107

Spot Parti Kumaş Satın Alanlar 05356519107

PARTİ KUMAŞ SATIN ALINIR SPOT KUMAŞ KİM ALIR 05356519107


Kumaş satın alanlar, spot kot kim alıyor,stok denim kimler alır,tekleme kumaşları nereye satarım,kesimden artan kumaşları kimler alır,kot parçası nereye satılır,kumaş alan pazar yerleri, kumaş pazarı kumaş alanlar, parti kumaş alanların telefon numarası,?

DEĞERİNDE PARTİ KUMAŞ SATIN ALIYORUM…


      Tezgah – bu kim! Boyuna iplikler, yani tezgah boyunca gerilmiş olanlar, her zaman yukarı ve aşağı, yukarı ve aşağı zıplar. Elbette kendi kendilerine zıplamıyorlar – şekil, “kafeslerin” onları yükseltip alçalmasını sağladığını gösteriyor. Ve boyunca, uzunlamasına iplikler arasındaki boşluklara, mekikler uçar – ileri geri, ileri geri. Her mekik arkasından enine bir iplik çeker (mekiğin içine gizlenmiş bir makaradan çözülür).

Parti kumaş satın alanlar nasıl iç içe geçtiğini anlamanızı kolaylaştırmak için boyuna ipleri mavi ve yeşile, enine ipleri kırmızıya boyadı. Aslında, tüm iplikler aynı renk olabilir.

      Kumaş ipliklerden dokunmuştur, fakat iplikler nereden gelmektedir?

      Bir parça pamuk alın, ıslatın ve biraz gererken parmaklarınızla bükün. Ne oldu? Bir iplik! Çok düzgün değil, doğru, ama gerçek bir pamuk ipliği. Sonuçta, pamuk yünü pamuktur, sadece soyulur. Pamuğun lifleri yumuşacıktır ve onları parmaklarınızla sıktığınızda ve hatta büktüğünüzde, lifleriyle boğuşurlar – işte iplik budur.


      İplik satın alıyoruz. Eski günlerde, iplik parmaklarla da bükülürdü. Ve bir iğ üzerinde sarılı. Ve şimdi iplikler büyük eğirme makineleri tarafından bükülüyor, yani bükülüyor. Tabii ki sadece pamuklu iplikler değil, aynı zamanda yün ve keten.

      Keten kumaş satın alanlar sıcağı tolere etmez ve kuzeyde yetişir. Çiçekli keten ne kadar güzel – tüm tarla mavi çiçeklerde! Keten solacak, üzerinde tohumlar olgunlaşacak – sonra onu kesip yere serecekler ve toprakta yaşayan mikropların keten liflerinin birbirine sıkıca yapıştırıldığı yapıştırıcıyı yemesini bekleyecekler. Ancak bundan sonra

İPLİK SATIN ALINIR…

      Keteni taramak – saplarını ayrı liflere ayırmak mümkün olacaktır. Bu liflerden keten iplikler eğrilecektir.

      Yün iplikleri koyun yününden eğrilmektedir. Koyun berberi asla “Hangi saç stilini istiyorsun?” diye sormaz. Tüm koyunlar tek bir tarzda kırkılır – çıplak! Kırpılmış koyunlar – ve yine çayırda otlayın, yeni yün yetiştirin – bir sonraki kırpmaya kadar. Yün iplikhaneye gönderilir.


Türkiye kumaş satın alan yerler dünyada paraşütlerin en iyi ipekten yapıldığını tahmin eden ilk kişiydi – çok dayanıklı ve hafif! Aynı nedenle, kanatlı kanatların kanadı da ipekten yapılmış

SATILIK KUMAŞLARINIZ İÇİN KUMAŞ ALAN BENİM …


     Zeytinburnu kumaş satın alanlar. 


Bizden Yazılar

Spot Parti Kumaş Satın Alanlar 05356519107

Kumaş satın alanlar, spot kot kim alıyor,stok denim kimler alır,tekleme kumaşları nereye satarım,kesimden artan kumaşları kimler alır,kot parçası nereye satılır,kumaş alan pazar yerleri, kumaş pazarı kumaş alanlar, parti kumaş alanların telefon numarası,?.

11.06.2024

247 İncelenme

İncele

Toptan Şifon Kumaş Alımı 05356519107

Şifon kumaş alımı yapan firma, toptan şifon kumaş alınır, parti şifon kumaş alan yer, stok şifon kumaş kime satılır, toptan baskılı şifon kumaş alan, baskı altı şifon kumaş alımı satımı, PF şifon kumaş alan, şifon kumaş satmak istiyorum, Bir bakışta tüy hafifliğinde krep kumaş alanlar.

4.06.2024

149 İncelenme

İncele

Kumaş Satın Alımı 05356519107

Kumaş alımı satımı, parti kumaş alım satımı, stok kumaş alım satımı, top kumaş alım satımı, toptan kumaş alım satımı,.

3.06.2024

264 İncelenme

İncele