Telefon:05356519107

Email: Kumaş Alan Stok Ve Parti Kumaş Alımı

bizden gelişmeler

Toptan Şifon Kumaş Alımı 05356519107

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • Toptan Şifon Kumaş Alımı 05356519107
Toptan Şifon Kumaş Alımı 05356519107

Toptan Şifon Kumaş Alımı 05356519107

TOPTAN ŞİFON KUMAŞ ZEYTİNBURNU 05356519107


Şifon kumaş alımı yapan firma, toptan şifon kumaş alınır, parti şifon kumaş alan yer, stok şifon kumaş kime satılır, toptan baskılı şifon kumaş alan, baskı altı şifon kumaş alımı satımı, PF şifon kumaş alan, şifon kumaş satmak istiyorum, Bir bakışta tüy hafifliğinde krep kumaş alanlar

Moda dünyasında, şifon lüks ve zarafet anlamına gelir. Akıcı, şeffaf kumaş alan özellikle akşam giyimi ve iç çamaşırı yapmak için popülerdir, çünkü düzenlenmesi kolaydır ve özellikle nazikçe düşer. Kumaş.org. Şifon ağ seviyesinde tuval örgüde çok hafif bir malzemedir ve bu da kumaşı çok şeffaf hale getirir. Bireysel iplikler kuvvetli bir şekilde bükülür, bu da kumaşa kumlu hissini verir.

ŞİFON NEYDEN YAPILIR?

“Aslında şifon nedir?” – Bu soru kafanızdaysa, muhtemelen maddenin bileşenleri hakkında da bilgi arıyorsunuzdur. Hem insan yapımı liflerden hem de doğal liflerden yapılabilen bir kumaştır. Üretim için en popüler sentetik elyaflar naylon ve polyesterdir. Özellikle polyester, düşük fiyatı ve dayanıklı yapısı nedeniyle tercih edilmektedir. Elyafın temizlenmesi de özellikle kolaydır. Bununla birlikte, şifon doğal liflerden de yapılabilir: asil ışıltılı ve pürüzsüz dokuları nedeniyle, geleneksel olarak ipek lifleri kullanılır. Şifon pamuklu bir kumaş olarak da mevcuttur, ancak polyester veya ipek şifondan daha az parıldar.

İpek, pamuk ve naylon şifon, çok çeşitli renklerde kolayca boyanabilir. Öte yandan Polyester, su bazlı boyalar liflerden itildiği için özel bir işlem kullanılarak boyanır. Bu amaçla, özel çevre dostu mürekkeplerin buharlaştığı ve kendilerini polyester liflere kalıcı olarak tutturduğu süblimasyon baskı kullanıyoruz. İpekten yapılmış bir başka krep kumaşı da georgette olarak adlandırılır. Bununla birlikte, şifondan farklı olarak, bu biraz daha ağır ve daha az şeffaftır. Şifon daha hafif olması nedeniyle georgette kumaşından daha yumuşak düşer.

ŞİFON NASIL YAPILIR?
Şifon tuval örgüde bir kumaştır. Bu, çözgü ve atkı ipliklerinin dönüşümlü olarak birbirleriyle kesiştiği en basit bağlamadır. Şifon yapmak için kullanılan iplikler de ağır bir şekilde bükülür. Bu, kumaşın çok iyi bilindiği kumlu, granüler his ve hafif dalgalı bir yapı sağlar. Malzeme bir ışık kaynağına karşı tutulduğunda, üretimde kullanılan tek tek iplikler görülebilir. Bunun nedeni, ağ benzeri bir yapı oluşturan gevşek bağdır.


Şifonun kullanımı kaygan doğası nedeniyle genellikle kolay değildir. Terzilik endüstrisinde, kumaş genellikle kaymaz bir yüzeye yerleştirilir veya iki kağıt mendil tabakası arasına sabitlenir. Çoğu terzi kumaşı yavaş ve dikkatli bir şekilde diker, çünkü malzeme kolayca musluk deliğine çekilebilir ve yırtılabilir. Kumaşın iplikleri çekmemesi için hasarsız bir ince dikiş makinesi iğnesi kullanmak da önemlidir.. İğnenizin hasarsız olup olmadığından emin değilseniz, yeni bir iğne kullanmak daha iyidir.


Bizden Yazılar

Spot Parti Kumaş Satın Alanlar 05356519107

Kumaş satın alanlar, spot kot kim alıyor,stok denim kimler alır,tekleme kumaşları nereye satarım,kesimden artan kumaşları kimler alır,kot parçası nereye satılır,kumaş alan pazar yerleri, kumaş pazarı kumaş alanlar, parti kumaş alanların telefon numarası,?.

11.06.2024

247 İncelenme

İncele

Toptan Şifon Kumaş Alımı 05356519107

Şifon kumaş alımı yapan firma, toptan şifon kumaş alınır, parti şifon kumaş alan yer, stok şifon kumaş kime satılır, toptan baskılı şifon kumaş alan, baskı altı şifon kumaş alımı satımı, PF şifon kumaş alan, şifon kumaş satmak istiyorum, Bir bakışta tüy hafifliğinde krep kumaş alanlar.

4.06.2024

150 İncelenme

İncele

Kumaş Satın Alımı 05356519107

Kumaş alımı satımı, parti kumaş alım satımı, stok kumaş alım satımı, top kumaş alım satımı, toptan kumaş alım satımı,.

3.06.2024

264 İncelenme

İncele