Telefon:05356519107

Email: Kumaş Alan Stok Ve Parti Kumaş Alımı

bizden gelişmeler

Asetat Saten Kumaş Alanlar 05356519107

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • Asetat Saten Kumaş Alanlar 05356519107
Asetat Saten Kumaş Alanlar 05356519107

Asetat Saten Kumaş Alanlar 05356519107

ASETAT KUMAŞ NEDİR? 05356519107 SATEN KUMAŞ ALAN

Asetat Kumaş Elbise, Asetat kumaş eşarp, Asetat Kumaş fiyatları, Asetat kumaş sağlıklı mı, Asetat kumaş terletir mi, Asetat Saten Kumaş fiyatı, Viskoz kumaş,
 
Asetat Top Kumaş Alanlar odun hamurundan alınan bükülmüş selüloz filamentleri ile yapılır. Kimyasal elyaf tekstil veya yarı sentetik olarak sınıflandırılan asetat, bazen daha güçlü hale getirmek için ipek, yün veya pamuk ile karıştırılır. Asetat pulları, odun hamurunun çeşitli asetik asitlere tepkimesiyle üretilir. Pullar bir çözücü içinde çözülür ve daha sonra asetat kumaşı oluşturmak için kullanılan filamentleri oluşturmak için çözücü buharlaştıkça bir püskürtme memesinden geçirilir.

ASETATIN TARİHÇESİ

Parça kumaş alanlar. Rayon’dan sonra ABD’de üretilen en eski ikinci elyaf olan asetat ilk olarak Fransa’da uçak kanadı verniği olarak kullanılmış ve daha sonra 1923’te İngiltere’de bir elyaf olarak geliştirilmiştir. 1924’te ABD’de kumaş olarak kullanılmak üzere geliştirilen asetat, kimyagerler kumaşı boyama ile ilgili sorunları çözene kadar seri üretildi. Başlangıçta, belirli dumanlar ve kirleticiler kumaşın solmasına veya renginin solmasına neden oldu. Kimyagerler kumaşın boyanabilmesi için sorunları çözerken, bazı asetatlar kirleticilere maruz kaldıklarında hala renk değiştirirler.

KUMAŞ AVANTAJLARI

Parti kumaş alanlar. Asetat genellikle mobilyalarda, perdelerde, perdelerde ve diğer ev dekorlarında diğer parlak, yumuşak ve lüks kumaşların yerini alır, ayrıca giyim, gece kıyafetleri ve giyim ve mobilya astarlarında kullanılır.
 
AVANTAJLARI ŞUNLARI İÇERİR:

Perdeler ve iyi asılı
Çoklu parlaklık ve renk seçenekleri
Büzülmeye dayanıklı hızlı kuruyan kumaş
Güve ve küf dayanıklı
Düşük statik
Yüksek parlaklık, zarif görünüm ve his
Kumaş tüylenme yapmaz.
Kumaş Dezavantajları
İnsan yapımı kimyasal, yarı sentetik bir kumaş olarak asetatın bazı belirgin dezavantajları da vardır:
Elastikiyet yok
Güçlü bir malzeme değil – kolayca yırtılır
Isıtıldığında erir
Bakım etiketine göre kuru temizleme gerektirebilir
Kolayca kırışır.
KUMAŞ BAKIMI

Asetat Kumaş yıkanabilir olup olmadığını doğrulamak için bakım etiketini okuyun – bazıları “Yalnızca Kuru Temizleme” derken, diğerleri “Kuru Temizlemeyin” diyebilir. Yıkanabilir olduğunda, temizleyin ve soğuk suda durulayın. Kumaşı eriyebileceğinden kurutucuya koymayın. Kırışıklıklar varsa – ve bakım etiketi buna uygunsa – soğuk ayarda ütüleyin. Parfüm, bazı kimyasal bazlı yapıştırıcılar ve oje çıkarıcılar asetatı eritebilir bu nedenle bu kimyasalları asetat veya asetat karışımlı perdelerden, döşemelerden veya mobilyalardan uzak tutun.


Bizden Yazılar

Arta Kalan Kumaş 05356519107

Arta kalan kumaş, stok fazlası arta kalan kumaşlar, ihracat fazlası arta kalan kumaşları kim alır, fazlalık artan kumaşları satmak istiyorum, parti artan kumaşları kim alır, parti malı artan kumaş alım satım ilanı,.

1.02.2023

0 İncelenme

İncele

Tekirdağ Kumaş Alan Yerler 05356519107

Tekirdağ kumaş alan yerler, Tekirdağ kumaş alan firmalar, Tekirdağ kumaş alım satım yapanlar, tekirdağ parti kumaş alanlar, tekirdağ stok kumaş alanlar, tekirdağ top kumaş alanlar, tekirdağ parça kumaş alanlar,.

30.01.2023

27 İncelenme

İncele

Silivri Kumaş Alan Yerler 05356519107

Silivri kumaş alan yerler, Silivri kumaş alan firmalar, Silivri parti kumaş alanlar, Silivri stok kumaş alanlar, sivri top kumaş alanlar, Silivri parça kumaş alanlar, Silivri kumaş alım satım yapanlar,.

29.01.2023

27 İncelenme

İncele