Telefon:05356519107

Email: Kumaş Alan Stok Ve Parti Kumaş Alımı

bizden gelişmeler

Fitilli Kadife Kumaş Satın Alanlar 05356519107

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • Fitilli Kadife Kumaş Satın Alanlar 05356519107
Fitilli Kadife Kumaş Satın Alanlar 05356519107

Fitilli Kadife Kumaş Satın Alanlar 05356519107

FİTİLLİ KADİFE KUMAŞ ALINIR? KADİFE KUMAŞ NEDİR? 05356519107

kilo ile fitilli kadife, kilo ile kadife kumaş, kilo işi kadife kumaş, kiloluk kadife kumaş, parça fitilli kadife, parça kadife kumaş kilo ile, ucuz fitilli kadife
 
Kumaş Alanlar rahat ve inanılmaz dayanıklı olan fitilli kadife, soğuk havalarda gardıropların temel dayanağı haline geldi. İster yeni, ister kendin yap, ister tasarruflu bir ürün satın alıyor olun, bu pamuklu (veya pamuk karışımlı) kumaş hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

KADİFE NEDİR?
Kadife kumaş satın alan (bazen yazıldığından kadife) bir dimi dokuma kumaştır bu, ipliklerin kalın dikey nervürlerle çapraz çizgiler halinde dokunduğu anlamına gelir. Kadife kalın, dayanıklı, çıkıntılı ve rahattır ve aynı anda hem giyinik hem de rahat görünmek için benzersiz bir yeteneğe sahiptir. Rahat kumaş çoğunlukla pamuktan veya pamuk karışımından yapılır.

Fitilli kadife olarak da bilinen fitilli kadife, en çok uzun pantolon yapımında kullanılır. Ancak pamuklu kilo ile fitilli kadife ceketler, fitilli gömlekler, fitilli etekler ve fitilli kadife takımları herhangi bir büyük mağazada veya çevrimiçi perakendecide bulabilirsiniz.

Parça kadife kumaş satın alanlar. Üreticiler, fitilli kadife kumaşını, “balon” adı verilen ve inç başına tel sayısıyla ölçülen çeşitli kalınlıklarda yaparlar – dar fitilli kadife (iğne kordonu, iğneli kordon veya iğneli olarak da adlandırılır) iyidir ve genellikle gömleklik için kullanılır. Buna karşılık, geniş fitilli kadife daha çok pantolon ve döşeme için kullanılır.

KADİFE NEYDEN YAPILIR?

Spot kadife çoğunlukla pamuktan veya pamuk karışımından (pamuk ve yün gibi) yapılır. Kadife kumaşı (veya herhangi bir dokuma kumaşı) yapmak için, üreticiler birçok ayrı ipliği (dikey çözgü iplikleri ve yatay atkı iplikleri) daha büyük bir bütün halinde dokumak için bir dokuma tezgahı kullanırlar. Bu ipliklerin birlikte dokuma şekli, kumaşın yapısını ve dayanıklılığını belirler; kadife, dimi dokuma bir kumaştır (denim veya balıksırtına benzer), bu da ipliklerin nervürlü bir desende diyagonal çizgiler boyunca ilerlediği anlamına gelir.

KADİFE NEREDEN GELİYOR?

Kiloluk Kadife genellikle erken Fransız kraliyet ailesine atfedilir “kralın kordonu”, “kralın kordonu” veya “kralın kumaşı” anlamına gelir. Bununla birlikte, fitilli kadife, fabrika işçilerinin kumaştan türetilen popüler yün kumaş. Parça kadife kumaş satın alanlar. Yirminci yüzyılda, fitilli kadife 1970’lerde bir moda kumaşı olarak popülaritesini artırdı ve günlük giyimin bir parçası haline geldi. Kadife kumaş alan mağazalarında yaygın olarak bulunan inanılmaz derecede dayanıklı bir kumaş olduğundan, özellikle tasarruflu ürünlerin yükselişi ile son yıllarda rahat kumaş geri dönüş yaptı.

KADİFE NE GİYMELİ?

Kadife kumaş alan kucaklamaya ve gardırobunuzda denemeye hazır mısınız? İster kahverengi fitilli kadife pantolonunuz, ister siyah fitilli kadife eteğiniz veya renkli bir fitilli kadife yeleğiniz olsun, aşağıdaki stil fikirlerine göz atın:


Bizden Yazılar

Dokuma Kumaş Alan Yerler 05356519107

Dokuma kumaş alan yerler, dokuma kumaş alan firmalar, bunu kumaş alım satım yapan dokuma parti kumaş alanlar, dokuma stok kumaş alanlar, dokuma toptan kumaş alanlar, dokuma tekleme kumaş alanlar,.

6.02.2023

7 İncelenme

İncele

Parti Kumaş Alanlar İstanbul 05356519107

Parti kumaş alanlar İstanbul, stok kumaş alanlar İstanbul, top kumaş alanlar İstanbul, parça kumaş alanlar İstanbul, her türlü kumaş alanlar İstanbul, dokuma kumaş alanlar İstanbul,.

4.02.2023

41 İncelenme

İncele

Arta Kalan Kumaş 05356519107

Arta kalan kumaş, stok fazlası arta kalan kumaşlar, ihracat fazlası arta kalan kumaşları kim alır, fazlalık artan kumaşları satmak istiyorum, parti artan kumaşları kim alır, parti malı artan kumaş alım satım ilanı,.

1.02.2023

79 İncelenme

İncele