Telefon:05356519107

Email: Kumaş Alan Stok Ve Parti Kumaş Alımı

bizden gelişmeler

Kumaş Alan Şirket 05356519107

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • Kumaş Alan Şirket 05356519107
Kumaş Alan Şirket 05356519107

Kumaş Alan Şirket 05356519107

KUMAŞ ALAN ŞİRKETLER 05356519107 BURASI HEMEN ARAYINIZ

iplik alan şirketler, Kumaş alan şirket, kumaş satın alan şirketler, parça kumaş alan şirket, parti kumaş alan şirket, spot kumaş alan şirket, Toptan kumaş alan şirketler, zeytinburnu kumaş alan şirketler, parti malı kumaş alan şirket, karışık kumaş alan şirket, tekstil aksesuarları alan şirketler, fermuar olan şirketler,
 
KUMAŞ ŞİRKET ADRESLERİ

Kumaş Tekstil Sözlüğümüzde giyim, terzilik ve modaya yönelik her tür kumaşın tanımlarını ve ayrıntılı açıklamalarını yeni online mağazasında bulabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için Tekstil Örgüleri Sözlüğümüze ve Kumaş Alanlar rehberimize de bakabilirsiniz.

Dikiş projenize en uygun renk ve kumaşı seçmek için ücretsiz numune setlerimizi sipariş edebilirsiniz (sadece sürekli tedarik edilen düz kumaşlar, inipek, yün, pamuk, keten ve mikrofiber).

BUKLE – TÜVİT KUMAŞLAR

Kumaş alan şirket adresler. Buklet zengin, çok boyutlu bir doku oluşturan, az çok belirgin ve düzenli, ilmekli, kıvırcık ipliklerden yapılmış gevşek dokunmuş bir kumaştır. Fransızca “kıvırmak” kelimesinden türetilen bu kumaş türü, tek bir renkte veya birkaç renk kombinasyonunda yapılabilir.

Parça Kumaş Alan Şirketler. Tüvit çoğunlukla ceketlerde, paltolarda ve takım elbiselerde bulunan orta ila ağır ağırlıkta yün veya yün karışımı bir kumaştır. Başlangıçta İskoç, İngiliz ve İrlanda kırsalında eğlence amaçlı avcılık gezileri için kullanılan bu kumaş, birçok tasarımcının tercih ettiği bir kumaş haline geldi.

ŞİFON KUMAŞLAR

Şifon kumaş satın alan şirketler hem çözgüde hem de atkıda 2S-2Z yüksek eğrilmiş saç ipeği adı verilen mevcut en iyi ipek iplikten üretilir. Çok ince şeffaf yumuşak, buharlı. Düz örgü.

PAMUK TUVAL KUMAŞLAR

Kanvas kumaş satın alan şirketler, ona klasik “ham” etki veren panama örgüsü ile karakterize edilen pamuklu bir kumaştır .

Genellikle giysi ve ceketler için en hafif olandan çanta veya mobilya için kullanılan çok ağır olana kadar çeşitli ağırlıklarda bulunur.

İpliklerin boyutları elde etmek istediğiniz ağırlığa göre değişmektedir.

Çok güzel ve doğal bir kumaştır, eli oldukça güçlüdür.

PAMUKLU SATEN STREÇ KUMAŞLAR

Saten streç, Saten, Saten streç olarak da bilinir. Çok yoğun saf pamuk çözgü ve elastomer ile eğrilmiş pamuk atkı ile yapılmıştır. Saten dokuma. Yarı parlak görünüm. İster şık ister sportif elbiseler, pantolonlar, ceketler ve pardösüler için uygundur.

KREP MİKROFİBER KUMAŞLAR

Pazen Kumaşlar

Parça Kumaş Alan Şirket. Flanel, dimi dokuma üzerinde fırçalanmış bir hav içeren üst düzey yumuşak ve sıcak dokuma bir kumaştır. Düz renk veya ince çizgili olarak mevcuttur.

Yün flanel, pantolon, takım elbise, blazer ve klasik kılıf elbiselere uygun, kişiye özel, perdelik bir zarafete sahiptir.

GABARDİN STREÇ KUMAŞLAR


Bizden Yazılar

Arta Kalan Kumaş 05356519107

Arta kalan kumaş, stok fazlası arta kalan kumaşlar, ihracat fazlası arta kalan kumaşları kim alır, fazlalık artan kumaşları satmak istiyorum, parti artan kumaşları kim alır, parti malı artan kumaş alım satım ilanı,.

1.02.2023

2 İncelenme

İncele

Tekirdağ Kumaş Alan Yerler 05356519107

Tekirdağ kumaş alan yerler, Tekirdağ kumaş alan firmalar, Tekirdağ kumaş alım satım yapanlar, tekirdağ parti kumaş alanlar, tekirdağ stok kumaş alanlar, tekirdağ top kumaş alanlar, tekirdağ parça kumaş alanlar,.

30.01.2023

28 İncelenme

İncele

Silivri Kumaş Alan Yerler 05356519107

Silivri kumaş alan yerler, Silivri kumaş alan firmalar, Silivri parti kumaş alanlar, Silivri stok kumaş alanlar, sivri top kumaş alanlar, Silivri parça kumaş alanlar, Silivri kumaş alım satım yapanlar,.

29.01.2023

28 İncelenme

İncele