Telefon:05356519107

Email: Kumaş Alan Stok Ve Parti Kumaş Alımı

bizden gelişmeler

Kumaş Alan Şirket 05356519107

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • Kumaş Alan Şirket 05356519107
Kumaş Alan Şirket 05356519107

Kumaş Alan Şirket 05356519107

KUMAŞ ALAN ŞİRKETLER 05356519107 BURASI HEMEN ARAYINIZ

iplik alan şirketler, Kumaş alan şirket, kumaş satın alan şirketler, parça kumaş alan şirket, parti kumaş alan şirket, spot kumaş alan şirket, Toptan kumaş alan şirketler, zeytinburnu kumaş alan şirketler, parti malı kumaş alan şirket, karışık kumaş alan şirket, tekstil aksesuarları alan şirketler, fermuar olan şirketler,
 
KUMAŞ ŞİRKET ADRESLERİ

Kumaş Tekstil Sözlüğümüzde giyim, terzilik ve modaya yönelik her tür kumaşın tanımlarını ve ayrıntılı açıklamalarını yeni online mağazasında bulabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için Tekstil Örgüleri Sözlüğümüze ve Kumaş Alanlar rehberimize de bakabilirsiniz.

Dikiş projenize en uygun renk ve kumaşı seçmek için ücretsiz numune setlerimizi sipariş edebilirsiniz (sadece sürekli tedarik edilen düz kumaşlar, inipek, yün, pamuk, keten ve mikrofiber).

BUKLE – TÜVİT KUMAŞLAR

Kumaş alan şirket adresler. Buklet zengin, çok boyutlu bir doku oluşturan, az çok belirgin ve düzenli, ilmekli, kıvırcık ipliklerden yapılmış gevşek dokunmuş bir kumaştır. Fransızca “kıvırmak” kelimesinden türetilen bu kumaş türü, tek bir renkte veya birkaç renk kombinasyonunda yapılabilir.

Parça Kumaş Alan Şirketler. Tüvit çoğunlukla ceketlerde, paltolarda ve takım elbiselerde bulunan orta ila ağır ağırlıkta yün veya yün karışımı bir kumaştır. Başlangıçta İskoç, İngiliz ve İrlanda kırsalında eğlence amaçlı avcılık gezileri için kullanılan bu kumaş, birçok tasarımcının tercih ettiği bir kumaş haline geldi.

ŞİFON KUMAŞLAR

Şifon kumaş satın alan şirketler hem çözgüde hem de atkıda 2S-2Z yüksek eğrilmiş saç ipeği adı verilen mevcut en iyi ipek iplikten üretilir. Çok ince şeffaf yumuşak, buharlı. Düz örgü.

PAMUK TUVAL KUMAŞLAR

Kanvas kumaş satın alan şirketler, ona klasik “ham” etki veren panama örgüsü ile karakterize edilen pamuklu bir kumaştır .

Genellikle giysi ve ceketler için en hafif olandan çanta veya mobilya için kullanılan çok ağır olana kadar çeşitli ağırlıklarda bulunur.

İpliklerin boyutları elde etmek istediğiniz ağırlığa göre değişmektedir.

Çok güzel ve doğal bir kumaştır, eli oldukça güçlüdür.

PAMUKLU SATEN STREÇ KUMAŞLAR

Saten streç, Saten, Saten streç olarak da bilinir. Çok yoğun saf pamuk çözgü ve elastomer ile eğrilmiş pamuk atkı ile yapılmıştır. Saten dokuma. Yarı parlak görünüm. İster şık ister sportif elbiseler, pantolonlar, ceketler ve pardösüler için uygundur.

KREP MİKROFİBER KUMAŞLAR

Pazen Kumaşlar

Parça Kumaş Alan Şirket. Flanel, dimi dokuma üzerinde fırçalanmış bir hav içeren üst düzey yumuşak ve sıcak dokuma bir kumaştır. Düz renk veya ince çizgili olarak mevcuttur.

Yün flanel, pantolon, takım elbise, blazer ve klasik kılıf elbiselere uygun, kişiye özel, perdelik bir zarafete sahiptir.

GABARDİN STREÇ KUMAŞLAR


Bizden Yazılar

Stok Krep Kumaş Satın Alanlar 05356519107

Stok krep kumaş satın alan firmalar, stok krep kumaş alan yerler, stok krep kumaş alan, stok krep kumaş alım satımı yapanlar, stok krep kumaş kime satılır, stok krep kumaş alım satım ilanları,.

22.09.2023

14 İncelenme

İncele

Gabardin Kumaş Alan 05356519107 Poly Gabardin Kumaş Alımı

Poly Gabardin Kumaş alan, gabardin kumaş alınır, parti kumaş alan yerler, firmalar, alım satım yapanlar, parti Gabardin kumaş alanlar, stok Gabardin kumaş alanlar, toptan Gabardin kumaş alınır,.

21.09.2023

23 İncelenme

İncele

Karışık Kumaş Alım Satım 05356519107

Karışık kumaş alım satım, karışık top kumaş alım satım, karışık parça kumaş alım satım, karışık dokuma kumaş alım satım, karışık örme kumaş alım satım, karışık kumaş kime satılır, satılık karışık kumaş alanlar, karışık maç yapmak istiyorum,.

19.09.2023

35 İncelenme

İncele