Telefon:05356519107

Email: Kumaş Alan Stok Ve Parti Kumaş Alımı

bizden gelişmeler

Kumaş Alınır 05356519107 Stokcu Kumaş Alan

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • Kumaş Alınır 05356519107 Stokcu Kumaş Alan
Kumaş Alınır 05356519107 Stokcu Kumaş Alan

Kumaş Alınır 05356519107 Stokcu Kumaş Alan

KUMAŞ ALINIR 05356519107
 
★Türk tekstili hakkında her şey: Ne satın alınır ve nereden alınır?

★Her türlü Kumaş,iplik,hazır giyim ücretsiz keşif ve anında nakit ödeme ile alıyoruz.

★Alım yaptığımız tüm kumaş çeşidinde yüksek fiyatları sunuyoruz.

★Kumaşları yüksek alıp sürümden kazanmayı tercih ederek yapıyoruz.

★Parti  Kumaş satın alan firma olarak sadece İstanbul için değil tüm Türkiye için kumaş alımı hizmeti sunuyoruz.

 ★Kumaş dışında iplik, giysi, lastik, fermuar,aksesuar gibi malzemeleri alıyoruz.

TOP KUMAŞ ALANLAR…

Türkiye, özenle ve asırlık uygulamalarla yetiştirilen pamuğu başta olmak üzere güzel tekstilleri ile ünlüdür. Türkiye denilince çoğu kişinin aklına sadece halılar ya da yumuşak ve hafif havlular gelse de, aslında çok sayıda benzersiz Türk kumaşı var.

Kumaş satın alanlar. Türkiye, stil, tasarım ve renkler açısından şaşırtıcı derecede farklılık gösteren, dünyanın en yetenekli ve çarpıcı tekstillerinden bazılarına sahiptir. Hafif ve doğal yazlık kumaşlardan gösterişli işlemeli kadifelere kadar, hediye olarak satın alabileceğiniz veya sadece kendi başınıza eve götürebileceğiniz çok çeşitli tekstil ürünleri var.

ŞİLE BEZİ

Spot şile bezi, yaz ayları ile eşanlamlı olan, yazlık elbiseler, bay ve bayanlar için günlük üstler, masa örtüleri ve nevresimler olarak üretilen, keteni andıran, havadar ve hafif, elde dokunan bir pamuklu kumaştır. Sentetik olmayan, nemi emen kıvrımlı pamuklu bir muslin olduğu için saygı duyulan kumaş, çoğunlukla boyanmaz, bunun yerine sembolik nakış veya tığ işi ile süslenir. Adını İstanbul’un kuzeyindeki sahil bölgesi olan Şile’den alan kumaş, geleneksel olarak kumaşı Karadeniz’de yıkayan ve kumsalda kuruması için bırakan yerel kırsal kadınlar tarafından üretiliyor. Bu doğal kumaş ve ondan üretilen dokumalar, ülkenin her yerindeki yerel pazarlarda ve Cuma ve Pazar günleri düzenlenen Şile Yeryüzü Pazarı’nda düzenli olarak bulunur.

DENİZLİ DOKUMASI

YAZMA
Kumaş Alan. Kullanılan stil, renkler ve kumaş ülke genelinde farklılık gösterse de, Türkçe’de kelime anlamı olarak “yazı” anlamına gelen “yazma”, elle boyanmış veya oymalı ahşap kalıp kullanılarak blok baskı yapılan bir kumaş türüdür. Her ilde farklı kumaş ve renkler kullanılarak özgün tasarım ve stiller üretilir, ancak en ünlüleri Tokat’tan beyaz veya renkli pamuğa basılan siyah desenler.

Kastamonu’dan mavi, kırmızı ve yeşil desenlerle basılan parlak sarı kumaş ve ipek çeşitleridir. Bursa’dan sadece birkaç isim. Bu kumaşlar, şık yazlık elbiseler ve geleneksel şalvar pantolonlardan, en yaygın olarak, kenarları el oyası olarak adlandırılan el işlemeli dantellerle süslenen bir başörtüsü olarak çok çeşitli şekillerde kullanılmaktadır ve güzel bir sanattır. kendine göre


Bizden Yazılar

Dokuma Kumaş Alan Yerler 05356519107

Dokuma kumaş alan yerler, dokuma kumaş alan firmalar, bunu kumaş alım satım yapan dokuma parti kumaş alanlar, dokuma stok kumaş alanlar, dokuma toptan kumaş alanlar, dokuma tekleme kumaş alanlar,.

6.02.2023

7 İncelenme

İncele

Parti Kumaş Alanlar İstanbul 05356519107

Parti kumaş alanlar İstanbul, stok kumaş alanlar İstanbul, top kumaş alanlar İstanbul, parça kumaş alanlar İstanbul, her türlü kumaş alanlar İstanbul, dokuma kumaş alanlar İstanbul,.

4.02.2023

41 İncelenme

İncele

Arta Kalan Kumaş 05356519107

Arta kalan kumaş, stok fazlası arta kalan kumaşlar, ihracat fazlası arta kalan kumaşları kim alır, fazlalık artan kumaşları satmak istiyorum, parti artan kumaşları kim alır, parti malı artan kumaş alım satım ilanı,.

1.02.2023

79 İncelenme

İncele