Telefon:05356519107

Email: Kumaş Alan Stok Ve Parti Kumaş Alımı

bizden gelişmeler

Kumaş Alınır 05356519107 Stokcu Kumaş Alan

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • Kumaş Alınır 05356519107 Stokcu Kumaş Alan
Kumaş Alınır 05356519107 Stokcu Kumaş Alan

Kumaş Alınır 05356519107 Stokcu Kumaş Alan

KUMAŞ ALINIR 05356519107
 
★Türk tekstili hakkında her şey: Ne satın alınır ve nereden alınır?

★Her türlü Kumaş,iplik,hazır giyim ücretsiz keşif ve anında nakit ödeme ile alıyoruz.

★Alım yaptığımız tüm kumaş çeşidinde yüksek fiyatları sunuyoruz.

★Kumaşları yüksek alıp sürümden kazanmayı tercih ederek yapıyoruz.

★Parti  Kumaş satın alan firma olarak sadece İstanbul için değil tüm Türkiye için kumaş alımı hizmeti sunuyoruz.

 ★Kumaş dışında iplik, giysi, lastik, fermuar,aksesuar gibi malzemeleri alıyoruz.

TOP KUMAŞ ALANLAR…

Türkiye, özenle ve asırlık uygulamalarla yetiştirilen pamuğu başta olmak üzere güzel tekstilleri ile ünlüdür. Türkiye denilince çoğu kişinin aklına sadece halılar ya da yumuşak ve hafif havlular gelse de, aslında çok sayıda benzersiz Türk kumaşı var.

Kumaş satın alanlar. Türkiye, stil, tasarım ve renkler açısından şaşırtıcı derecede farklılık gösteren, dünyanın en yetenekli ve çarpıcı tekstillerinden bazılarına sahiptir. Hafif ve doğal yazlık kumaşlardan gösterişli işlemeli kadifelere kadar, hediye olarak satın alabileceğiniz veya sadece kendi başınıza eve götürebileceğiniz çok çeşitli tekstil ürünleri var.

ŞİLE BEZİ

Spot şile bezi, yaz ayları ile eşanlamlı olan, yazlık elbiseler, bay ve bayanlar için günlük üstler, masa örtüleri ve nevresimler olarak üretilen, keteni andıran, havadar ve hafif, elde dokunan bir pamuklu kumaştır. Sentetik olmayan, nemi emen kıvrımlı pamuklu bir muslin olduğu için saygı duyulan kumaş, çoğunlukla boyanmaz, bunun yerine sembolik nakış veya tığ işi ile süslenir. Adını İstanbul’un kuzeyindeki sahil bölgesi olan Şile’den alan kumaş, geleneksel olarak kumaşı Karadeniz’de yıkayan ve kumsalda kuruması için bırakan yerel kırsal kadınlar tarafından üretiliyor. Bu doğal kumaş ve ondan üretilen dokumalar, ülkenin her yerindeki yerel pazarlarda ve Cuma ve Pazar günleri düzenlenen Şile Yeryüzü Pazarı’nda düzenli olarak bulunur.

DENİZLİ DOKUMASI

YAZMA
Kumaş Alan. Kullanılan stil, renkler ve kumaş ülke genelinde farklılık gösterse de, Türkçe’de kelime anlamı olarak “yazı” anlamına gelen “yazma”, elle boyanmış veya oymalı ahşap kalıp kullanılarak blok baskı yapılan bir kumaş türüdür. Her ilde farklı kumaş ve renkler kullanılarak özgün tasarım ve stiller üretilir, ancak en ünlüleri Tokat’tan beyaz veya renkli pamuğa basılan siyah desenler.

Kastamonu’dan mavi, kırmızı ve yeşil desenlerle basılan parlak sarı kumaş ve ipek çeşitleridir. Bursa’dan sadece birkaç isim. Bu kumaşlar, şık yazlık elbiseler ve geleneksel şalvar pantolonlardan, en yaygın olarak, kenarları el oyası olarak adlandırılan el işlemeli dantellerle süslenen bir başörtüsü olarak çok çeşitli şekillerde kullanılmaktadır ve güzel bir sanattır. kendine göre


Bizden Yazılar

İthal Kumaş Ve Yerli Kumaş Alınır 05356519107

İtal kumaş alanlar, yerli kumaş alanlar, ithal kumaş alım satımı yapanlar, İtal kumaş alım satım yapanlar, ithal ve yerli kumaş alan firmalar, ithal ve yerli kumaş kime sattın,.

6.10.2022

2 İncelenme

İncele

Gömlek Kumaşları Satın Alınır 05356519107

parti gömlek kumaşı,gömleklik kumaş,spot gömlek kumaş,parça gömleklik kumaş,kilo ile gömleklik kumaş,kiloyla gömleklik kumaş, Gömlek kumaşı satın alanlar,gömlek kumaşı nereye satılır,.

3.10.2022

18 İncelenme

İncele

Elde Kalmış Kumaşları Alanlar Kalan Kumaşlar Nereye Satılır 05356519107

İhraç fazlası kumaş kimler alır? Elimde kalan kumaşları nereye satarım? Fazla gelen kumaşları nereye satarım? Kalan kumaşları kimler alır? Üretim fazlası kumaşları kimler alır?.

28.09.2022

37 İncelenme

İncele