Telefon:05356519107

Email: Kumaş Alan Stok Ve Parti Kumaş Alımı

bizden gelişmeler

İnterlok Kumaş Satın Alan 05356519107

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • İnterlok Kumaş Satın Alan 05356519107
İnterlok Kumaş Satın Alan 05356519107

İnterlok Kumaş Satın Alan 05356519107

İNTERLOK KUMAŞ SATIN ALANLAR İNTERLOK NEDİR? 05356519107


İnterlok kumaş ne demek,İnterlok kumaş yazın giyilir mı,İnterlok kumaş esnek mi,Çelik interlok kumaş esnek mi,İnterlok kumaş terletir mı,Pamuk interlok kumaş,Interlok Kumaş Tişört,Çelik interlok kumaş fiyatları,100 pamuklu interlok Kumaş,İnterlok kumaş içeriği,

İNTERLOK ÖRGÜ KUMAŞ

İnterlok örgü kumaşlar, geleneksel örgü kumaşlarınızdan farklıdır. Bu örgü kumaş, nervürlü örgü yapısının bir çeşididir. Bu yapının doğası, yerleşik bir streç kumaş alanlar olmasını sağlar ve vücuda iyi bir şekilde örtülmesini sağlar. Bu durumda ön ve arkanın aynı olması nedeniyle bu tür kumaşlarda daha da iyidir. Bu, kumaşın ayrılamayan iki katmandan oluştuğu izlenimini yaratır. Bu nedenle çift örgü kumaş olarak sınıflandırılır.

Parti kumaş alanlar. Bu kumaşı, ön ve arka yüzün aynı görünmesini sağlayan, kumaşın ön ve arka yüzündeki ‘V’ şeklindeki sıralar veya nervürlerle normal streç örgü kumaşlardan ayırt edebilirsiniz. Esasen, iki taraf aynı anda tek bir makinede örülür ve diğer örgü kumaşlardan daha kalın olması için birbirine kenetlenir. İnterlok ayrıca en sıkı örgüye sahiptir ve ona en pürüzsüz yüzeyi ve en güzel eli verir.

İNTERLOK KUMAŞ ÖZELLİKLERİ

İnterlok kumaşlarla hem çalışması kolay hem de giyimi rahattır. Son derece yumuşak, sağlam ve emici olduğundan spor giyim için idealdir. Kilitler sadece büyük miktarda esnemeye sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda kumaşın iyi bir toparlanması vardır. Bu, interlok örgü kumaşın gerdirildikten sonra orijinal şekline döneceği anlamına gelir. Bu sağlam kilitli örgü, kaçmayı önler ve kenarlarda çözülmez veya kıvrılmaz. Genel olarak, bu nitelikler onu ideal bir tayt, elbise, spor giyim kumaşı yapar!

Üstün aşınma direnci ve opak bir streç ile stokta bulunan nem emici ara kilidimize bir göz atın, bu da onu herhangi bir spor giyim giysisi için mükemmel kılar!

İNTERLOK KUMAŞ SATIN ALANLAR

Parça İnterlok örgü kumaşlar, geleneksel örgü kumaşlarınızdan farklıdır. Bu örgü kumaş, nervürlü örgü yapısının bir çeşididir. Bu yapının doğası, yerleşik bir streç olmasını sağlar ve vücuda iyi bir şekilde örtülmesini sağlar. Bu durumda, ön ve arkanın aynı olması nedeniyle bu tür kumaşlarda daha da iyidir. Bu, kumaşın ayrılamayan iki katmandan oluştuğu izlenimini yaratır. Bu nedenle çift örgü kumaş olarak sınıflandırılır.

AÇIKLAMA:

Kilitli Örgü Kumaş, yuvarlak bir örgü makinesinde değişen iğne takımları ile birbirine geçen dikişlerle örülen esnek bir kumaştır.

Örgü ve ters ilmeklerin sırtları oluşturmak yerine, interlok örgü kumaş, biri doğrudan diğerinin arkasında olmak üzere iki sıra dikişe sahiptir. İnterlok, benzer doğru ve yanlış taraflara sahip çok elastik bir örgüdür.

KULLANIM:

POLYESTER İNTERLOK ALANLAR


Bizden Yazılar

Kumaş Alan Firma Zeytinburnu 05356519107

Parça kumaş alanlar. Krep kumaş alan firmalar. Parça kumaş alan firmalar. Saten kumaş alan firmalar. Gabardin kumaş alan firmalar. Şifon kumaş alan firmalar. Viskon kumaş alan firmalar. Sandy kumaş alan firmalar. Jarse kumaş alan firmalar..

19.02.2024

10 İncelenme

İncele

Toplu Kumaş Satın Alımı 05356519107

Kumaş satın alanlar. Toptan kumaş satın alan yerler Gabardin kumaş satın alan kişiler Toptan kumaş alan firmalar kumaş satan yerler v kumaş yerleri spot Toptan kumaş alanlar stok Toptan kumaş satın alanlar parça Toptan kumaş satın alanlar Ham Toptan kumaş satın alanlar tekleme kumaş satın alanlar..

18.02.2024

12 İncelenme

İncele

Kullanılmayan Kumaşları Alıyoruz 05356519107

Kullanılmayan kumaşları alan firmalar, kullanılmayan parti kumaşları kim alır, kullanılmayan stok kumaşları alanlar, kullanılmayan kumaşları kim alır, kullanılmayan parça parça kumaşları satmak istiyorum, kullanılmayan kumaşları kime verebiliriz, kullanılmayan artan kumaşları kim alır,.

17.02.2024

16 İncelenme

İncele