Telefon:05356519107

Email: Kumaş Alan Stok Ve Parti Kumaş Alımı

bizden gelişmeler

İnterlok Kumaş Satın Alan 05356519107

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • İnterlok Kumaş Satın Alan 05356519107
İnterlok Kumaş Satın Alan 05356519107

İnterlok Kumaş Satın Alan 05356519107

İNTERLOK KUMAŞ SATIN ALANLAR İNTERLOK NEDİR? 05356519107


İnterlok kumaş ne demek,İnterlok kumaş yazın giyilir mı,İnterlok kumaş esnek mi,Çelik interlok kumaş esnek mi,İnterlok kumaş terletir mı,Pamuk interlok kumaş,Interlok Kumaş Tişört,Çelik interlok kumaş fiyatları,100 pamuklu interlok Kumaş,İnterlok kumaş içeriği,

İNTERLOK ÖRGÜ KUMAŞ

İnterlok örgü kumaşlar, geleneksel örgü kumaşlarınızdan farklıdır. Bu örgü kumaş, nervürlü örgü yapısının bir çeşididir. Bu yapının doğası, yerleşik bir streç kumaş alanlar olmasını sağlar ve vücuda iyi bir şekilde örtülmesini sağlar. Bu durumda ön ve arkanın aynı olması nedeniyle bu tür kumaşlarda daha da iyidir. Bu, kumaşın ayrılamayan iki katmandan oluştuğu izlenimini yaratır. Bu nedenle çift örgü kumaş olarak sınıflandırılır.

Parti kumaş alanlar. Bu kumaşı, ön ve arka yüzün aynı görünmesini sağlayan, kumaşın ön ve arka yüzündeki ‘V’ şeklindeki sıralar veya nervürlerle normal streç örgü kumaşlardan ayırt edebilirsiniz. Esasen, iki taraf aynı anda tek bir makinede örülür ve diğer örgü kumaşlardan daha kalın olması için birbirine kenetlenir. İnterlok ayrıca en sıkı örgüye sahiptir ve ona en pürüzsüz yüzeyi ve en güzel eli verir.

İNTERLOK KUMAŞ ÖZELLİKLERİ

İnterlok kumaşlarla hem çalışması kolay hem de giyimi rahattır. Son derece yumuşak, sağlam ve emici olduğundan spor giyim için idealdir. Kilitler sadece büyük miktarda esnemeye sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda kumaşın iyi bir toparlanması vardır. Bu, interlok örgü kumaşın gerdirildikten sonra orijinal şekline döneceği anlamına gelir. Bu sağlam kilitli örgü, kaçmayı önler ve kenarlarda çözülmez veya kıvrılmaz. Genel olarak, bu nitelikler onu ideal bir tayt, elbise, spor giyim kumaşı yapar!

Üstün aşınma direnci ve opak bir streç ile stokta bulunan nem emici ara kilidimize bir göz atın, bu da onu herhangi bir spor giyim giysisi için mükemmel kılar!

İNTERLOK KUMAŞ SATIN ALANLAR

Parça İnterlok örgü kumaşlar, geleneksel örgü kumaşlarınızdan farklıdır. Bu örgü kumaş, nervürlü örgü yapısının bir çeşididir. Bu yapının doğası, yerleşik bir streç olmasını sağlar ve vücuda iyi bir şekilde örtülmesini sağlar. Bu durumda, ön ve arkanın aynı olması nedeniyle bu tür kumaşlarda daha da iyidir. Bu, kumaşın ayrılamayan iki katmandan oluştuğu izlenimini yaratır. Bu nedenle çift örgü kumaş olarak sınıflandırılır.

AÇIKLAMA:

Kilitli Örgü Kumaş, yuvarlak bir örgü makinesinde değişen iğne takımları ile birbirine geçen dikişlerle örülen esnek bir kumaştır.

Örgü ve ters ilmeklerin sırtları oluşturmak yerine, interlok örgü kumaş, biri doğrudan diğerinin arkasında olmak üzere iki sıra dikişe sahiptir. İnterlok, benzer doğru ve yanlış taraflara sahip çok elastik bir örgüdür.

KULLANIM:

POLYESTER İNTERLOK ALANLAR


Bizden Yazılar

Dokuma Kumaş Alan Yerler 05356519107

Dokuma kumaş alan yerler, dokuma kumaş alan firmalar, bunu kumaş alım satım yapan dokuma parti kumaş alanlar, dokuma stok kumaş alanlar, dokuma toptan kumaş alanlar, dokuma tekleme kumaş alanlar,.

6.02.2023

7 İncelenme

İncele

Parti Kumaş Alanlar İstanbul 05356519107

Parti kumaş alanlar İstanbul, stok kumaş alanlar İstanbul, top kumaş alanlar İstanbul, parça kumaş alanlar İstanbul, her türlü kumaş alanlar İstanbul, dokuma kumaş alanlar İstanbul,.

4.02.2023

41 İncelenme

İncele

Arta Kalan Kumaş 05356519107

Arta kalan kumaş, stok fazlası arta kalan kumaşlar, ihracat fazlası arta kalan kumaşları kim alır, fazlalık artan kumaşları satmak istiyorum, parti artan kumaşları kim alır, parti malı artan kumaş alım satım ilanı,.

1.02.2023

79 İncelenme

İncele