Telefon:05356519107

Email: Kumaş Alan Stok Ve Parti Kumaş Alımı

bizden gelişmeler

Parti Kot Alım 05356519107

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • Parti Kot Alım 05356519107
Parti Kot Alım 05356519107

Parti Kot Alım 05356519107

PARTİ KOT SATIN ALINIR 05356519107

Jeans tanıdık ve tanıdık bir giysidir. Yürüyüşler, partiler ve gevşek kıyafet kurallarıyla çalışmak için uygundurlar. Kilo ile kot kumaş. Şaşırtıcı bir şekilde, sıradan iş pantolonları ve tulumları, tüm dünyada ünlü moda giysilere dönüşmüştür. Ünlü blue jeans, bu yoğun, güvenilir ve çok yönlü kumaştan dikilen tek şeyden uzak.

Parti Denim kumaşların farklı türleri vardır. Biraz farklıdırlar ve üretim, boyama, iplik dokuma yöntemleri, özellikleri ve uygulama yöntemleri ile örtüşürler.

ÜRETME

KUMAŞ ÇEŞİTLERİ SATIN ALIYORUM…

Denim üretimi için uzun homojen liflerle iplik kullanılır. Bitmiş iplikler bükülerek elde edilir – hem çözgü hem de atkı için kullanılırlar.

Parti Kot pantolonlar için en iyi iplikler, lifleri iyi ve sıkı bir şekilde büken ring iplik makinelerinde üretilir. Daha ucuz bir üretim yöntemi, döner pnömatik cihazların kullanılmasıdır. Lifler bükülmez, ancak dolanır – böyle bir iplik, bükülme kalitesinden daha düşüktür. Döner makineler, sıralı makinelerden çok daha hızlı çalışır ve süreç için daha az para harcanır. Üreticiler farklı şekillerde yapılan iplikleri birleştirir – kumaşın kalitesi değişebilir.
 
Spot kot kumaş alanlar. Dayanıklı kot yapmak için dimi dokuma kullanılır – kumaş, çapraz bir kaburga içinde net bir kabartma ile elde edilir. Genellikle malzeme tamamen boyanmaz, sadece uzunlamasına çözgü iplikleri boyanır. Çözgüyü ören atkı (yatay, enine iplikler) işlenmeden bırakılır.

Ucuz kot kumaş. Malzeme indigo boya ile maviye boyanmıştır. Gri ve siyah renkleri elde etmek için kükürt boyaları kullanılır.

KUMAŞ ÇEŞİTLERİ

1a kot kumaş satanlar. Denimin ayırt edici bir özelliği, özel bir boyama türüdür. Tüm iplikler renkli değil, yalnızca ana, uzunlamasına olanlar. İçeriden, malzeme çok daha soluk görünüyor. Kumaşın rengine ve bileşimine bağlı olarak:

kot – yoğun, kaba renkli kumaş, içeriden hafif;

Parça kot kumaş alanlar.

KARAKTERİSTİK

Pamuklu kumaşlar dayanıklılıkları ve güvenilirlikleri ile ünlüdür. Malzeme tüm dünyayı fethetti. Belki de herhangi bir gardıropta bir kot şey bulunabilir. Malzeme avantajlarının listesi:
dayanıklılık ve çok yönlülük – yıllarca denim giysiler giyebilirsiniz, dayanıklıdır;
higroskopiklik – nemi iyi emer;
kumaş “nefes alır” – lifler havanın iyi geçmesine izin verir, ancak aynı zamanda rüzgardan korurlar;
elektriklenmez ve toz geçişine izin vermez;
çok yönlülük – kottan çok sayıda farklı şey dikilir (aksesuarlardan gardırop eşyalarına kadar);
çekici görünüm, rahatlık ve konfor.
KİLO İŞİ KOT KUMAŞ

KUSURLAR:
olanak tanır.
Yoğun kumaşlardan dikerler:
pantolon-kot, şort, ceket, tulum, etek, yelek, korse;
çantalar, sırt çantaları;
ayakkabılar, botlar;
panamalar ve beyzbol şapkaları.
Yumuşak malzemeler (örneğin kumaş satın alanlar) şunları yapar:
bluzlar, gömlekler, tunikler, yazlıklıklar;
çocuk giyimi (elbiseler, pantolonlar, tulumlar);
mayo;
İç çamaşırı.
PARÇA KOT KUMAŞ


Bizden Yazılar

Kumaş Alan Firma Zeytinburnu 05356519107

Parça kumaş alanlar. Krep kumaş alan firmalar. Parça kumaş alan firmalar. Saten kumaş alan firmalar. Gabardin kumaş alan firmalar. Şifon kumaş alan firmalar. Viskon kumaş alan firmalar. Sandy kumaş alan firmalar. Jarse kumaş alan firmalar..

19.02.2024

9 İncelenme

İncele

Toplu Kumaş Satın Alımı 05356519107

Kumaş satın alanlar. Toptan kumaş satın alan yerler Gabardin kumaş satın alan kişiler Toptan kumaş alan firmalar kumaş satan yerler v kumaş yerleri spot Toptan kumaş alanlar stok Toptan kumaş satın alanlar parça Toptan kumaş satın alanlar Ham Toptan kumaş satın alanlar tekleme kumaş satın alanlar..

18.02.2024

11 İncelenme

İncele

Kullanılmayan Kumaşları Alıyoruz 05356519107

Kullanılmayan kumaşları alan firmalar, kullanılmayan parti kumaşları kim alır, kullanılmayan stok kumaşları alanlar, kullanılmayan kumaşları kim alır, kullanılmayan parça parça kumaşları satmak istiyorum, kullanılmayan kumaşları kime verebiliriz, kullanılmayan artan kumaşları kim alır,.

17.02.2024

15 İncelenme

İncele