Telefon:05356519107

Email: Kumaş Alan Stok Ve Parti Kumaş Alımı

bizden gelişmeler

Kilo işi Dokuma Kumaş Alımı 05356519107

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • Kilo işi Dokuma Kumaş Alımı 05356519107
Kilo işi Dokuma Kumaş Alımı 05356519107

Kilo işi Dokuma Kumaş Alımı 05356519107

KİLO İŞİ DOKUMA KUMAŞ ALINIR SATILIR 05356519107
 
KUMAŞ TÜRLERİ SATIN ALIYORUM… Yazlık kumaşlar, sıcak havalarda rahatlıkla giyilebilen malzemelerdir. Nefes alabilirler, böylece terlemezsiniz. Bunlar özel olarak seçilmiş liflerden yapılmış narin kumaşlardır, parti kumaş alanlar bu nedenle esintinin serinliğini ve nefesini içlerinde hissedeceksiniz. Dokunmak için yumuşak ve ipeksi olmalılar, böylece onlardan yapılan kıyafetlerin tüm gün giymesi hoş olur. Tüm bu avantajlar, katalogda sunulan hafif yazlık kumaşlara sahiptir.

VİSKON KUMAŞ SATIN ALIYORUM

Kiloyla dokuma kumaş satanlar. Bu kumaşlar örme kumaşlardır. Yumuşaklıklarını, ipekliklerini ve çekici bir görünüm sağlayan ince lifleri ve zarif dokumaları ile ayırt edilirler. Yağ ve viskon pürüzsüz, parlak bir yüzeye sahiptir ve her iki tarafa da gerilir. Bu, onları dar üstler veya uzun etekler olsun her türlü silueti oluşturmak için mükemmel bir malzeme yapar. Yağ daha incedir, yumuşak kıvrımlarla dökümlüdür ve viskon yoğundur, yazlık takımlar için uygundur.

ŞİFON ORGANZE

Kilo işi dokuma kumaş. Bunlar şeffaf, ince yazlık kumaşlardır, havadar, neredeyse ağırlıksızdır. Şifon elbisenin şık görünmesi için opak bir kumaş üzerine üst kat olarak kullanılır veya iki kat alınır. Bu, güzel elbiseler yaratmanıza izin verir.

Şifon ve organze özel bir dokumanın ince yapay liflerinden özel bir şekilde yapılır. Bu sayede malzeme, hem dikişli hem de ön taraftan aynı olan kesinlikle düz, şeffaf bir yüzeye sahiptir.

PAMUK, KETEN, ELYAF

Kilo ile gabardin kumaş. Bunlar doğal liflerden yapıldıkları için en popüler yaz malzemeleridir. Bu, sıcak bir günde bile kendinizi rahat hissedeceğiniz anlamına gelir – pamuk size serinlik verir ve sizi sıcaktan korur. Pamuk oldukça yoğun bir malzemedir, bu nedenle yaz için zarif elbiseler ondan dikilir. Etek ve elbise dikmek için daha ince pamuk kullanılır. Keten de oldukça yoğundur – yazlık takımlar ve tunikler için mükemmeldir. Ve güzel elbiseler dikilir.

BATİSTE.

 Kiloluk dokuma kumaşlar. Kumaş daha rafine, rafine, çoğunlukla beyaz. Malzeme, onu biraz ipeksi yapan karakteristik bir parlaklığa sahiptir. Bu maddenin havadar olmasına rağmen, kumaş oldukça güçlüdür. Cambric’in özelliklerinden biri de örtüsüdür.

SIK DOKUNMUŞ BEZ.

Kilo İşi keten kumaş.  Dayanıklı ve yoğun malzeme, aynı zamanda hassas. Aşınmaya dayanıklı olarak kabul edilir, iyi giyer. Görsel olarak, yumuşak ve ipeksi zarif bir malzemedir.

Muslin. Yarı saydam malzeme, narin ve narin. Ama percale kadar yoğun. Müslin vücuda çok hoş gelir, yıkandıktan sonra çabuk kurur.

ŞİFON.

Kilo İle Şifon Kumaş Satan yerler. Şeffaf veya yarı saydam ince ipek kumaş. Bazen üreticiler doğal bileşene polyester elyaf ekler. Bu, şifon kumaşları daha da hafif ve kırışıklara karşı daha dayanıklı hale getirir.

GEORGETTE.

Havadar hafif bir dokuya sahiptir. Kumaşın yüzeyi hafif pürüzlüdür. Işık şeffaflığı ve kadifemsi parlaklıkta farklılık gösterir.

UYGULAMA


Bizden Yazılar

Dokuma Kumaş Alan Yerler 05356519107

Dokuma kumaş alan yerler, dokuma kumaş alan firmalar, bunu kumaş alım satım yapan dokuma parti kumaş alanlar, dokuma stok kumaş alanlar, dokuma toptan kumaş alanlar, dokuma tekleme kumaş alanlar,.

6.02.2023

7 İncelenme

İncele

Parti Kumaş Alanlar İstanbul 05356519107

Parti kumaş alanlar İstanbul, stok kumaş alanlar İstanbul, top kumaş alanlar İstanbul, parça kumaş alanlar İstanbul, her türlü kumaş alanlar İstanbul, dokuma kumaş alanlar İstanbul,.

4.02.2023

41 İncelenme

İncele

Arta Kalan Kumaş 05356519107

Arta kalan kumaş, stok fazlası arta kalan kumaşlar, ihracat fazlası arta kalan kumaşları kim alır, fazlalık artan kumaşları satmak istiyorum, parti artan kumaşları kim alır, parti malı artan kumaş alım satım ilanı,.

1.02.2023

79 İncelenme

İncele