Telefon:05356519107

Email: Kumaş Alan Stok Ve Parti Kumaş Alımı

bizden gelişmeler

Kot Fermurı Alımı 05356519107 Kot Kumaş Alan

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • Kot Fermurı Alımı 05356519107 Kot Kumaş Alan
Kot Fermurı Alımı 05356519107 Kot Kumaş Alan

Kot Fermurı Alımı 05356519107 Kot Kumaş Alan

KOT FERMUARI KOT KUMAŞ SATIN ALIYORUM 05356519107

Kot Fermuarı

Kot pantolon neden metal fermuar kullanıyor?
 Hem kot kumaş alanlar pantolonlar hem de fermuarlar uzun zaman önce yaratıldı ve her ikisi de insanlığa uzun zamandır yararlandı. Orijinal olarak denim ile yapılan kotlar şimdi çeşitli şekiller, boyutlar ve renkler ile birlikte gelirler, yaratılışından bu yana gençler ve genç yetişkinler arasında bir moda trendi olmuştur. Oysa, kurulduğu günden bu yana fermuarlar insanlığın özellikle kotlarını sabitlemesine yardımcı oldu. Peki, kot pantolon neden genellikle metal fermuar kullanıyor?

KOT PANTOLONLAR AĞIR İŞLER İÇİN YAPILMIŞTIR

Başlangıçta, kot pantolon sert ve zalim çalışma ortamları için solucandı. Tarih ve sanat eserleri boyunca kotların işçiler tarafından giyildiği görülebilir. 17. yüzyılda denim kotlar, Kuzey İtalya’daki çalışan insanlar için çok önemli bir tekstildi. Bunun yanı sıra, kaba pamuklu kotlar genellikle parça kumaş alanlar ucuz, kaba kalın pamuklu kumaş solucanı olarak adlandırıldı. Ayrıca, tekstil ticareti tarihinde kot görülebilir, Cenevizliler denizciler limandaki mallarını hava koşullarından korumak ve korumak için jean kullandılar. Genellikle dayanıklı olan ve aşınma ve yıpranmaya karşı dirençli olan metaller, kot pantolonları sabitlemek için fermuarlar için malzeme olarak kullanılmıştır.

METAL ŞIKLIK KATIYOR.

Metal fermuarlar ürüne şıklık katar. Fermuar, bakır, alüminyum, nikel ve daha birçok üretici ve tasarımcı da dahil olmak üzere çeşitli stiller ve malzemelerle gelirken, kotları için mükemmel fermuar seçerken seçim için şımarık. Bazı fermuarlar, diğer fermuarlara kıyasla daha çekici ve olağanüstü hale getiren benzersiz eleman kaplamalarına sahiptir.

DAYANIKLI VE ESNEK

Plastik gibi diğer malzemelerin aksine, metal fermuarlar nispeten daha dayanıklıdır ve ağır yıkama ve aşınma ve yıpranma gibi diğer durumlara dayanabilir. Çoğu durumda, metal fermuar işlevsel ve sağlam kalacaktır, ancak jean’in malzemesi eskimiş olacaktır. Süper güçlü veya makine kullanmadığınız sürece, metal fermuar dişlerini kırmak neredeyse imkansızdır, bu da onları kot pantolon için fermuar yapmak için ideal bir malzeme haline getirir. Son olarak, metal fermuarlar, diğer malzemelerle yapılan fermuarlara kıyasla kırılmadan veya şekil değiştirmeden kullanıcılardan büyük miktarlarda basınca dayanamaz.

FERMUARLAR İÇİN BOYUTLAR

Fermuarın uzunluğunun yanı sıra ikinci önemli gösterge, zincirin genişliğidir. Bu genellikle adında bir elmasla verilir, yani bir zip # 3’ün zincir genişliği 3 mm’dir. Zincir genişliği için alternatif isimler, kapatma bağlantısı genişliği ve spiral genişliğidir. Zincir genişliği ne kadar büyük olursa, dişlerin bağlantısı o kadar esnek olur.

Bu arada: Fermuarlar her zaman baştan sona ölçülür. Çıkıntılı bant ölçüme dahil edilmez, çünkü daha sonra dikişte ‘kaybolur

FERMUAR ÇEŞİTLERİ

KİLO İŞİ FERMUAR.


Bizden Yazılar

Spot Parti Kumaş Satın Alanlar 05356519107

Kumaş satın alanlar, spot kot kim alıyor,stok denim kimler alır,tekleme kumaşları nereye satarım,kesimden artan kumaşları kimler alır,kot parçası nereye satılır,kumaş alan pazar yerleri, kumaş pazarı kumaş alanlar, parti kumaş alanların telefon numarası,?.

11.06.2024

12 İncelenme

İncele

Toptan Şifon Kumaş Alımı 05356519107

Şifon kumaş alımı yapan firma, toptan şifon kumaş alınır, parti şifon kumaş alan yer, stok şifon kumaş kime satılır, toptan baskılı şifon kumaş alan, baskı altı şifon kumaş alımı satımı, PF şifon kumaş alan, şifon kumaş satmak istiyorum, Bir bakışta tüy hafifliğinde krep kumaş alanlar.

4.06.2024

32 İncelenme

İncele

Kumaş Satın Alımı 05356519107

Kumaş alımı satımı, parti kumaş alım satımı, stok kumaş alım satımı, top kumaş alım satımı, toptan kumaş alım satımı,.

3.06.2024

32 İncelenme

İncele