Telefon:05356519107

Email: Kumaş Alan Stok Ve Parti Kumaş Alımı

bizden gelişmeler

Karde İplik Alanlar 05356519107

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • Karde İplik Alanlar 05356519107
Karde İplik Alanlar 05356519107

Karde İplik Alanlar 05356519107

KARDE İPLİK NEDİR? KARDE İP SATIN ALANLAR 05356519107


KARDE VE PENYE İPLİKLER

Karde iplik, üretiminde hammaddesi taranmayan ipliktir) Yani banttan bir iplik çekilir ve eğrilir. Böyle bir iplik mükemmel bir şekilde açılıyor, kumaş satın alanlar sonra içinde çok fazla hava var, ürünler hassas ve hafif.

KARDE İPLİK NEDİR?

Parti kumaş alanlar. 3 eğirme yöntemi vardır. Bunlardan biri kardiyak. Bu teknoloji, ev ve endüstride kullanılan iplikleri oluşturmak için kullanılır. Bu tür ürünler, hırdavat veya penye ile elde edilen ürünlerden daha yaygındır.

KARDE YÜN NEDİR?

Spot kumaş satın alan firmalar. Hem dokuma hem de örme endüstrilerinde kullanılan en yaygın ipliktir. Yapı ve tüketici özellikleri açısından, kontrol odası ile taranmış oda arasında bir ara konuma sahiptir ancak diğer işleme
 
Kiloyla iplik alanlar. Kuruduktan sonra, sadece taraklama işleminden geçmiş yünden yapılmış giysiler vücuda çok hoş gelir. Dikmez, yeterince yumuşaktır ve iyi ısıtır. En iyi değerlendirmeler, kaşmir içeren karde iplikten örülmüş giysilere verilir (toplam ağırlığın %10’u veya daha fazlası).

DİĞER İPLİK TÜRLERİ İLE KARŞILAŞTIRILDIĞINDA NASIL AVANTAJLIDIR?


Penye olandan en önemli farkı maliyettir. Her iki teknoloji için aynı sınıf hammaddeler kullanılsa bile, taraklamadan geçen ve yalnızca daha ucuz olacak yün.

Donanım ipliğinin arka planına karşı, taranmış olan daha güçlü ve daha net bir şekilde kazanır. İkinci türün avantajları:
kabarık olmasına rağmen kontrol odası genellikle daha az pürüzsüzdür;
iplikler çok daha eşit bir şekilde düzenlenmiştir;
iplik kalınlığı bir büyüklük sırası daha azdır.
Parça kumaş satın alanlar. İpliklerin daha düzgün dağılımı ve liflerin düzleşmesi nedeniyle karde iplikler makine ipliklerine göre daha güçlü, daha konforlu ve aşınmaya karşı daha dirençlidir. Ancak, penye için bu göstergeler daha da yüksektir.

PARTİ İPLİK SATIN ALANLAR

Karde iplik üretimi için sırayla birkaç işlem gerçekleştirilmelidir. Önce lifler gevşetilir ve kabartılır, ardından taranır, düzleştirilir ve çekilir. Bunu ön eğirme işlemi takip eder. Anlamı, ipliklerin kalınlığını azaltmak, onları birbirine tutturmaktır. Son aşama, eğirmenin kendisidir. Karde iplik, ring eğirme makinelerinde veya havalı eğirme için tasarlanmış makinelerde üretilir.


Kumaş parçası alan yerler. Ring iplik makinaları 15 ila 85 TEX kalınlığında karde iplikler üretebilmektedir. Ancak, dişleri oldukça düzensizdir. Bunun nedeni, makinenin dışındaki liflerin, makinenin merkezine daha yakın olanlardan daha fazla stres altında olmasıdır.

kadre ip kim alır, kadre ip satın alan yerler, kadre iplik nereye satılır, karde ip alanlar, karde iplik fiyatları, karde iplik satın alanlar, kilo ile karde iplik, kilo işi karde iplik, kiloyla karde iplik satın alanlar, parti ip alınır, parti karde iplik, spot ip alınır, spot karde iplik, stok ip satın alınır, stok karde iplik


Bizden Yazılar

İthal Kumaş Ve Yerli Kumaş Alınır 05356519107

İtal kumaş alanlar, yerli kumaş alanlar, ithal kumaş alım satımı yapanlar, İtal kumaş alım satım yapanlar, ithal ve yerli kumaş alan firmalar, ithal ve yerli kumaş kime sattın,.

6.10.2022

2 İncelenme

İncele

Gömlek Kumaşları Satın Alınır 05356519107

parti gömlek kumaşı,gömleklik kumaş,spot gömlek kumaş,parça gömleklik kumaş,kilo ile gömleklik kumaş,kiloyla gömleklik kumaş, Gömlek kumaşı satın alanlar,gömlek kumaşı nereye satılır,.

3.10.2022

18 İncelenme

İncele

Elde Kalmış Kumaşları Alanlar Kalan Kumaşlar Nereye Satılır 05356519107

İhraç fazlası kumaş kimler alır? Elimde kalan kumaşları nereye satarım? Fazla gelen kumaşları nereye satarım? Kalan kumaşları kimler alır? Üretim fazlası kumaşları kimler alır?.

28.09.2022

37 İncelenme

İncele