Telefon:05356519107

Email: Kumaş Alan Stok Ve Parti Kumaş Alımı

bizden gelişmeler

Denim Ucuz Kumaş Alımı 05356519107

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • Denim Ucuz Kumaş Alımı 05356519107
Denim Ucuz Kumaş Alımı 05356519107

Denim Ucuz Kumaş Alımı 05356519107

DENİM KUMAŞ UCUZ DENİM KUMAŞ ALIMI 05356519107

Pantolon Tayt,Toparlayıcı Tayt,Parlak Tayt,Spor Tayt,Kısa Taytlar,Kadın biker tayt,Kısa tayt,Siyah Tayt,tayt kumaşı,taytlık kumaş,tayt modelleri,tayt kumaş fiyatları,tayt kumaş,ucuz tayt kumaşı,kiloluk tayt kumaşı,tayt kumaşı alan firmalar,tayt kumaşı alan bölge,tayt üst kumaş,etek kot kumaş,eteklik kot kumaş,ucuz etek kumaşlar,kiloyla tayt kumaş,kiloluk taytlık kumaş,taylık kumaş satan yerler,

 
Herkes kotun ne olduğunu biliyor mu? Hikayesi nasıl başladı? Üretimin özellikleri? Lehte ve aleyhte olanlar?

Denim, en yüksek sınıftaki pamuk hammaddelerinden yapılmış kaba, yoğun bir dimi dokuma malzemesidir, bu denimdir (DENİM).

Fransızca'dan tercüme edilen serge de Nîmes, "Nimes'ten kumaş" anlamına gelir. İlk klasik kot pantolonu Levi Strauss ve Jacob Davis ondan dikti. Her şeyden önce altın arayıcılar, şeker tarlalarından işçiler ve kovboylar için katı pantolonlar yaratıldı.

Günümüzde kot pantolon, şapka, servis ceketi, yelek, gömlek, şort, elbise vb. dikmek için kullanılmaktadır.

DENİM NASIL YAPILIR


Kumaş, dimi dokuma prensibine göre dikilir: ana iplik, atkının her üç ipliğinin altına dalar. Ayırt edici özelliği, kot pantolonun tipik mavi rengidir. Siyah elde etmek için üreticiler kükürt bazlı boyalar kullandılar. Tuvalin dikişli tarafı her zaman beyazdır. Mukavemeti ve aşınmaya karşı direnci arttırmak için genellikle likra veya elastan eklenir.

Sağ - resmin köşegeni, sağ üst sol alt köşeye yönlendirilir. Sözde klasik denim.

Sol – bu örgü ile kot kumaşın daha yumuşak ve pürüzsüz olduğu ortaya çıkıyor.
Balıksırtı – malzemenin yüzeyi zikzak gibi görünüyor. Sol dokumada olduğu gibi, kumaş daha pürüzsüz hale gelir.

Denim pamuğa dayalıdır. Çoğu zaman, yüksek kaliteli denim ürünleri ABD, Mısır ve Meksika'da (Gossypium barbadense, Upland cotton, Extra Long Staple) yetiştirilen hammaddelerden yapılır. Bu tür pamuğun lif uzunluğu 2,5 cm ile 7 cm arasında değişmektedir. Asya, Hindistan ve Zimbabve'de daha ucuz pamuk elde edilir.

Yüksek kaliteli denim ürünler mutlaka iki çok sıcak rulo arasında sarılır. Böylece üretici, yıkandıktan sonra eşyaların güçlü bir şekilde büzülmesini önler.

Ucuz pamuklu giysi üreticileri, malzemenin aşınma direncini artırmak için selüloz lifleri ekler.
Malzemenin renk yoğunluğu, doğrudan boya ile kaseye daldırma ve müteakip kurutma sayısına bağlıdır.

DENİM KUMAŞ ÖZELLİKLERİ

Denim inanılmaz derecede dayanıklı bir malzemedir. Yoğunluğu ons cinsinden ölçülür (etiketlerde "oz" adını görmüş olabilirsiniz):


Bizden Yazılar

Arta Kalan Kumaş 05356519107

Arta kalan kumaş, stok fazlası arta kalan kumaşlar, ihracat fazlası arta kalan kumaşları kim alır, fazlalık artan kumaşları satmak istiyorum, parti artan kumaşları kim alır, parti malı artan kumaş alım satım ilanı,.

1.02.2023

0 İncelenme

İncele

Tekirdağ Kumaş Alan Yerler 05356519107

Tekirdağ kumaş alan yerler, Tekirdağ kumaş alan firmalar, Tekirdağ kumaş alım satım yapanlar, tekirdağ parti kumaş alanlar, tekirdağ stok kumaş alanlar, tekirdağ top kumaş alanlar, tekirdağ parça kumaş alanlar,.

30.01.2023

27 İncelenme

İncele

Silivri Kumaş Alan Yerler 05356519107

Silivri kumaş alan yerler, Silivri kumaş alan firmalar, Silivri parti kumaş alanlar, Silivri stok kumaş alanlar, sivri top kumaş alanlar, Silivri parça kumaş alanlar, Silivri kumaş alım satım yapanlar,.

29.01.2023

27 İncelenme

İncele