Telefon:05356519107

Email: Kumaş Alan Stok Ve Parti Kumaş Alımı

bizden gelişmeler

Pantolon Kumaşı Alımı 05356519107 Pantolon Kumaş Alım

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • Pantolon Kumaşı Alımı 05356519107 Pantolon Kumaş Alım
Pantolon Kumaşı Alımı 05356519107 Pantolon Kumaş Alım

Pantolon Kumaşı Alımı 05356519107 Pantolon Kumaş Alım

Pantolon Kumaşı Pantolon için kumaş nasıl seçilir?
Kumaş Alanlar 05356519107

Kumaş Pantolon Bayan,Kumaş Pantolon erkek,Keten Pantolon,Kumaş pantolon Kombinleri,Siyah Kumaş Pantolon,Kışlık Kumaş Pantolon,Kumaş pantolon kumaşı,bayan pantolon kumaşları,erkek pantolon kumaşları,kilo ile pantolon kumaşları,kiloluk pantolon kumaşı,kiloyla pantolon kumaşı,kilo ile pantolon kumaşı satanlar,pantolon kumaş metre fiyatı,metre ile pantolon kumaş fiyatı,

Kumaş alan Kesim yapılırken pantolon için ne kadar kumaş alınması gerektiğini bilmek çok önemlidir böylece kesim ürün ve ek elemanlar için yeterli olur ancak aynı zamanda çok fazla hurda kalmaz.

KİLOYLA PARÇA KUMAŞ SATANLAR

Bir malzeme seçerken, dokusunu, iplik bileşimini, kalınlığını, rengini, bir desen seçme ihtiyacını dikkate alın. Kış modelleri için yaz seçenekleri için kalın yün kullanılır – keten , triko , kot, elyaf. Dikiş için gerekli kesim belirlenirken kumaş türü de dikkate alınmalıdır.

Kumaş satın alan. Doğru hesaplamalar yaparsanız, desenin tüm unsurları tuvale doğru bir şekilde sığar ve oldukça pahalı bir kumaş satın alırsanız önemli olan ekstra santimetre için fazla ödeme yapmanız gerekmez.

Pantolonlarda kumaş tüketimi

Gri kumaş alan kadın pantolon fotoğrafı. Tuvalin boyutuna karar vermeden önce, malzemenin özelliklerini – bir baskı, ebb, yığın varlığı. Doğal malzemeler – pamuk , yün, kural olarak, yıkamadan sonra veya hatta sıcak buharın etkisi altında küçülür. Sentetik iplik ilaveli karışık kumaşlar çok güçlü bir şekilde deforme olmaz ve çeşitli faktörlerin etkisi altında şekil değiştirir.

Pantolon kumaşı hesaplamadan önce aşağıdaki kriterleri dikkate almalısınız:
ürünün tarzının özellikleri – düz, hacimsel;
ceplerin ve diğer eşyaların varlığı;
insan parametreleri – boy, kilo, bel.
Kumaş hesaplama

Kumaş alan. Gerekli tüm göstergeler biliniyorsa, pantolon dikmek için ne kadar kumaş gerektiğini belirleriz. Bu durumda tuvalin genişliğinden başlanmalıdır. Genellikle 145.0 cm’dir, ancak şifon ve diğer hafif malzemeler 90.0 – 120.0 cm genişliğinde olabilir, nadiren kanvasın genişliği 145 cm’yi geçer.
Kot parçası alanlar. Bu yüzden farklı modeller dikmeye hazırlanıyoruz. Bir mezura kullanarak kalçaların hacmini ölçüyoruz. Bu gösterge 100 cm’yi geçmezse, standart bir tuval genişliğinde, bir uzunluk ve başka bir 200-300 mm gerekecektir.

Spot kot kumaş. Stil hacimsel kıvrımların varlığını varsayarsa, o zaman 200 mm daha eklenmelidir. Manşetli bir ürün dikmeyi planlıyorsanız, malzeme tüketimi genişliklerine göre artar. Örneğin, işleme ve kelepçeler için stok, uzunluğa eklenir. Kayışın deseni, paylaşılan iplik yönünde kanvas boyunca yapılır. Koyu  kadın pantolon fotoğrafları

Kalçaların hacmi 116’dan azsa, cepli düz bir silueti kesmek için, hacimsel bir model – 200 + 200 + 80 için ek bir 250 mm’ye ihtiyacınız olacaktır.


Bizden Yazılar

Güpür Kumaş Alım Yeri 05356519107

Güpür kumaş alınır, Güpür kumaş alan yerler, Güpür kumaş alan firmalar, Güpür kumaş alım, Güpür kumaş kim alır, Güpür kumaş kime satılır, satılık Güpür kumaş alanlar, Güpür kumaş toplayanlar, Güpür kumaş alım .

22.01.2022

0 İncelenme

İncele

Jakar Kumaş Satın Alımı 05356519107

jakarlı kumaş nasıl yıkanır jakarlı kumaş satın alınır parça jakarlı kumaş kilo işi jakarlı kumaş Jakar Kumaş Nedir jakalı kumaş nedir Spot Jakarlı atlas – ipek ipliklerin geleneksel olarak kullanıldığı parlak bir tuval. Daha sonra, sentetik elyaflardan daha az yüksek kaliteli malzeme elde edilmedi. .

21.01.2022

7 İncelenme

İncele

Kaşkorse Kumaş Alım Yeri 05356519107

Kaşkorse kumaş alınır, Kaşkorse kumaş alan yerler, Kaşkorse kumaş alan firmalar, Kaşkorse kumaş alım, Kaşkorse kumaş kim alır, Kaşkorse kumaş kime satılır, satılık Kaşkorse kumaş alanlar, Kaşkorse kumaş toplayanlar, Kaşkorse kumaş alım satımı yapanlar, Kaşkorse kumaş alan kişiler,.

21.01.2022

6 İncelenme

İncele