Telefon:05356519107

Email: Kumaş Alan Stok Ve Parti Kumaş Alımı

bizden gelişmeler

Kilo İşi Kumaş Kilo İle Kumaş 05356519107 Kiloluk Parça Kumaş

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • Kilo İşi Kumaş Kilo İle Kumaş 05356519107 Kiloluk Parça Kumaş
Kilo İşi Kumaş Kilo İle Kumaş 05356519107 Kiloluk Parça Kumaş

Kilo İşi Kumaş Kilo İle Kumaş 05356519107 Kiloluk Parça Kumaş

Kilo İşi Kumaş Kilo İle Kumaş 05356519107 Kiloluk Parça Kumaş


Kilo işi penye,kilo işi süprem,kilo işi saten, kilo işi polar,kilo işi iki iplik,kilo işi üç iplik,kilo işi penye satanlar,kilo işi parça penye kumaş,
Sıcak bir ceket, elbise veya hırka ihtiyacınız varsa, yaratılması için en iyi “temel” trikodur. Kumaşın bileşimi, dokusu ve dokuması, sonbahar-kış döneminde sıcak olan şeyleri dikmek için ideal kabul edilir. Ve toplu olarak örme kumaş satın almanız gerekiyorsa kumaş alanlar kataloğumuzdaki aralığı değerlendirin. Ama önce, tüm avantajlarını öğrenmek için maddenin temel özelliklerini inceleyelim.

Triko: temel özellikler

Kilo ile kumaş. Öykü. Bu kumaş en eskilerden biri olarak kabul edilir: III-I yüzyıllarda ilk tuvaller ortaya çıktı. M.Ö e. Bu, arkeolojik kazılar sırasında elde edilen hurdaların laboratuvara teslim edilmesinden hemen sonra yapılan bir inceleme ile kanıtlanmıştır. Bilim adamları, özelliklerini ilk değerlendirenlerin Mısırlılar olduğunu kanıtladılar. Jersey’den giysiler için ince yamalar yaptılar.

Parti kumaş alanlar ülkelerinde, yoğun, elastik, yumuşak kumaş sadece 15. yüzyılda moda oldu ve bu, rahip William Walbridge tarafından yaratılan ilk örgü makinesinin ortaya çıkmasından kaynaklanıyor. Bu buluş sayesinde, yoğun örme malzemeye bakış değişti: daha önce köylü kıyafetleri ve bornozları dikmek için bir temel olarak ele alındıysa, o zaman seri triko üretiminin başlamasından sonra, kumaşın bileşimi ve ana avantajları da düştü. Çıraklardan örgü çorap sipariş ettiler.

Stok kumaş alanlar moda tasarımcıları sayesinde yirminci yüzyılın başında yeni bir triko popülerliği yaşandı. Defilelerde, şekle mükemmel uyan, şık ve parlak kazaklar sundular. Ve o zamandan beri, bu kumaş sıradan alıcılar ve tasarımcılar arasında yüksek talep görüyor.

Üretim teknolojisi. Triko kumaşın tanımı, üretimi için kullanılan malzemelerden bahsetmeden tamamlanmış sayılmaz. Bu kanvas, sentetik, pamuk, yün ve ipek liflerinin uyumlu bir “karışımıdır”. Kumaşı daha yumuşak ve elastik hale getirmek için saf halde veya elastan ilavesiyle kullanılırlar. Tuvalin kendisi küçük veya büyük döngülerden oluşturulur.

Çeşitler Artık piyasada çeşitli örme kumaş türleri bulabilirsiniz. Onların arasında:

“Erişte”: küçük “örgülerden” oluşan bir tuval, dokunması hoş ve gerilmesi kolay. Bu kumaş, balıkçı yaka, kazak ve elbise dikmek için en uygun olarak kabul edilir.

Kiloyla kumaş. Krep örgü: Bu kumaş yumuşak bir dokuya sahiptir, yoğun ve pratiktir. Kadın kıyafetlerini dikmek için kullanılır – kazaklardan eteklere.

Kiloluk kumaş. nişangah: pürüzsüz bir dokuya sahiptir. Sweatshirt, eşofman, pijama yapımında kullanılır.


Bizden Yazılar

Arta Kalan Kumaş 05356519107

Arta kalan kumaş, stok fazlası arta kalan kumaşlar, ihracat fazlası arta kalan kumaşları kim alır, fazlalık artan kumaşları satmak istiyorum, parti artan kumaşları kim alır, parti malı artan kumaş alım satım ilanı,.

1.02.2023

0 İncelenme

İncele

Tekirdağ Kumaş Alan Yerler 05356519107

Tekirdağ kumaş alan yerler, Tekirdağ kumaş alan firmalar, Tekirdağ kumaş alım satım yapanlar, tekirdağ parti kumaş alanlar, tekirdağ stok kumaş alanlar, tekirdağ top kumaş alanlar, tekirdağ parça kumaş alanlar,.

30.01.2023

27 İncelenme

İncele

Silivri Kumaş Alan Yerler 05356519107

Silivri kumaş alan yerler, Silivri kumaş alan firmalar, Silivri parti kumaş alanlar, Silivri stok kumaş alanlar, sivri top kumaş alanlar, Silivri parça kumaş alanlar, Silivri kumaş alım satım yapanlar,.

29.01.2023

27 İncelenme

İncele