Telefon:05356519107

Email: Kumaş Alan Stok Ve Parti Kumaş Alımı

bizden gelişmeler

Kilo İşi Kumaş Kilo İle Kumaş 05356519107 Kiloluk Parça Kumaş

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • Kilo İşi Kumaş Kilo İle Kumaş 05356519107 Kiloluk Parça Kumaş
Kilo İşi Kumaş Kilo İle Kumaş 05356519107 Kiloluk Parça Kumaş

Kilo İşi Kumaş Kilo İle Kumaş 05356519107 Kiloluk Parça Kumaş

Kilo İşi Kumaş Kilo İle Kumaş 05356519107 Kiloluk Parça Kumaş


Kilo işi penye,kilo işi süprem,kilo işi saten, kilo işi polar,kilo işi iki iplik,kilo işi üç iplik,kilo işi penye satanlar,kilo işi parça penye kumaş,
Sıcak bir ceket, elbise veya hırka ihtiyacınız varsa, yaratılması için en iyi “temel” trikodur. Kumaşın bileşimi, dokusu ve dokuması, sonbahar-kış döneminde sıcak olan şeyleri dikmek için ideal kabul edilir. Ve toplu olarak örme kumaş satın almanız gerekiyorsa kumaş alanlar kataloğumuzdaki aralığı değerlendirin. Ama önce, tüm avantajlarını öğrenmek için maddenin temel özelliklerini inceleyelim.

Triko: temel özellikler

Kilo ile kumaş. Öykü. Bu kumaş en eskilerden biri olarak kabul edilir: III-I yüzyıllarda ilk tuvaller ortaya çıktı. M.Ö e. Bu, arkeolojik kazılar sırasında elde edilen hurdaların laboratuvara teslim edilmesinden hemen sonra yapılan bir inceleme ile kanıtlanmıştır. Bilim adamları, özelliklerini ilk değerlendirenlerin Mısırlılar olduğunu kanıtladılar. Jersey’den giysiler için ince yamalar yaptılar.

Parti kumaş alanlar ülkelerinde, yoğun, elastik, yumuşak kumaş sadece 15. yüzyılda moda oldu ve bu, rahip William Walbridge tarafından yaratılan ilk örgü makinesinin ortaya çıkmasından kaynaklanıyor. Bu buluş sayesinde, yoğun örme malzemeye bakış değişti: daha önce köylü kıyafetleri ve bornozları dikmek için bir temel olarak ele alındıysa, o zaman seri triko üretiminin başlamasından sonra, kumaşın bileşimi ve ana avantajları da düştü. Çıraklardan örgü çorap sipariş ettiler.

Stok kumaş alanlar moda tasarımcıları sayesinde yirminci yüzyılın başında yeni bir triko popülerliği yaşandı. Defilelerde, şekle mükemmel uyan, şık ve parlak kazaklar sundular. Ve o zamandan beri, bu kumaş sıradan alıcılar ve tasarımcılar arasında yüksek talep görüyor.

Üretim teknolojisi. Triko kumaşın tanımı, üretimi için kullanılan malzemelerden bahsetmeden tamamlanmış sayılmaz. Bu kanvas, sentetik, pamuk, yün ve ipek liflerinin uyumlu bir “karışımıdır”. Kumaşı daha yumuşak ve elastik hale getirmek için saf halde veya elastan ilavesiyle kullanılırlar. Tuvalin kendisi küçük veya büyük döngülerden oluşturulur.

Çeşitler Artık piyasada çeşitli örme kumaş türleri bulabilirsiniz. Onların arasında:

“Erişte”: küçük “örgülerden” oluşan bir tuval, dokunması hoş ve gerilmesi kolay. Bu kumaş, balıkçı yaka, kazak ve elbise dikmek için en uygun olarak kabul edilir.

Kiloyla kumaş. Krep örgü: Bu kumaş yumuşak bir dokuya sahiptir, yoğun ve pratiktir. Kadın kıyafetlerini dikmek için kullanılır – kazaklardan eteklere.

Kiloluk kumaş. nişangah: pürüzsüz bir dokuya sahiptir. Sweatshirt, eşofman, pijama yapımında kullanılır.


Bizden Yazılar

Güpür Kumaş Alım Yeri 05356519107

Güpür kumaş alınır, Güpür kumaş alan yerler, Güpür kumaş alan firmalar, Güpür kumaş alım, Güpür kumaş kim alır, Güpür kumaş kime satılır, satılık Güpür kumaş alanlar, Güpür kumaş toplayanlar, Güpür kumaş alım .

22.01.2022

0 İncelenme

İncele

Jakar Kumaş Satın Alımı 05356519107

jakarlı kumaş nasıl yıkanır jakarlı kumaş satın alınır parça jakarlı kumaş kilo işi jakarlı kumaş Jakar Kumaş Nedir jakalı kumaş nedir Spot Jakarlı atlas – ipek ipliklerin geleneksel olarak kullanıldığı parlak bir tuval. Daha sonra, sentetik elyaflardan daha az yüksek kaliteli malzeme elde edilmedi. .

21.01.2022

7 İncelenme

İncele

Kaşkorse Kumaş Alım Yeri 05356519107

Kaşkorse kumaş alınır, Kaşkorse kumaş alan yerler, Kaşkorse kumaş alan firmalar, Kaşkorse kumaş alım, Kaşkorse kumaş kim alır, Kaşkorse kumaş kime satılır, satılık Kaşkorse kumaş alanlar, Kaşkorse kumaş toplayanlar, Kaşkorse kumaş alım satımı yapanlar, Kaşkorse kumaş alan kişiler,.

21.01.2022

6 İncelenme

İncele