Telefon:05356519107

Email: Kumaş Alan Stok Ve Parti Kumaş Alımı

bizden gelişmeler

Yatak Kunaşı Alanlar 05356519107

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • Yatak Kunaşı Alanlar 05356519107
Yatak Kunaşı Alanlar 05356519107

Yatak Kunaşı Alanlar 05356519107

HANGİ YATAK KUMAŞI DAHA İYİDİR YATAK KUMAŞI ALANLAR 05356519107

KLASİK: PAMUKLU YATAK ÇARŞAFLAR
Kilo İşi Kumaş. Belki de bu kapağın bir kopyası evinizde zaten vardır. Pamuklu yatak çarşafları , çok dayanıklı olduğu ve cilt üzerinde hoş bir yumuşaklık hissettirdiği için popülerdir. Ayrıca pamuk, yüksek emiciliği ile etkileyicidir. Bu, terin hızla emilebileceği ve yüksek düzeyde uyku konforunun garanti edildiği anlamına gelir.

cilt dostu
güçlü
alerjisi olanlar için ideal
yaz ve kış için uygun
ESNEK: NEVRESİMLER

Kilo İşi Kumaş alanlar. Renforce terimi, pamuklu kumaşlardan oluşan özel bir dokuma anlamına gelir. Bu nedenle Renforce kumaşları pamuklu nevresimler altında sınıflandırılabilir. Avantajları ve özellikleri bu tür malzeme için de geçerlidir. Bu özel bağlama ile iplikler özellikle yakından çaprazlanır, bu nedenle kumaş çok dayanıklı ve sağlamdır. Yine de Renforcé nevresimlerin yüzeyi çok pürüzsüzdür ve bu nedenle özellikle hassas ciltler için uygundur.

özellikle hafif
dayanıklı
yazlık nevresimler için mükemmel
DAYANIKLI: LİNON NEVRESİMLER

Bu pamuklu kumaş son derece sağlamdır ve popüler keten nevresimlere benzer. Bunun nedeni, tek tek kumaş ipliklerinin birbiriyle çok yakından kesiştiği düz örgüdür.

Kolay bakım

yıkanabilir
yazlık nevresimler için ideal
ASİL OLAN: PERCALE NEVRESİMLER


Kilo İşi Parça Kumaş.  Sözde düz örgü ile yapılmış bir kumaşı ifade eder. Örnek bez çarşaf pamuk, polyester ya da harmanlanmış kumaşlar imal edilebilir. Pürüzsüz yüzey sayesinde malzeme çok esnektir. Özellikle zarif olanlardan hoşlananlar, yalnızca yüksek kaliteli Mısır pamuğundan yapılmış mako perkal nevresimleri tercih ediyor.

asil parlaklık
hoş yumuşak
nem düzenleyici
PRATİK OLANLAR: FLANEL VE KUNDUZ YATAK ÇARŞAFLARI

Kumaş alanlar  yatak çarşafları da favorilerimizden. Çoğunlukla pamuktan üretilen yüksek kaliteli nevresimler, yumuşaklık ve dayanıklılığın birleşimi ile etkileyicidir. Ayrıca pürüzlendirilmiş malzeme nemi çok iyi emebilir. Böylece geceleri terleseniz bile rahatça uyuyabilirsiniz.

Kolay bakım

Ütü gerektirmez
yaz için ideal
LÜKS OLAN: İPEK NEVRESİMLER

Spot kumaş alanlar. Bir kraliçe veya bir kral gibi yatmak ister misiniz? O zaman ince ipek nevresimlerimizi seveceksiniz. Başka hiçbir malzeme cildimizde bu kadar yumuşak ve esnek değildir. Doğal ürün, rahatsız edici akarlar için bir yaşam alanı oluşturmadığından alerjisi olanlar için de mükemmel şekilde uygundur.

hafif ve parlak
cilt dostu
yıl boyunca çarşaflar için ideal
GÜZELLİK: YATAK ÇARŞAFLARI

kilo ile döşek kumaşı, kilo işi çarşaf, kilo işi çarşaf kumaşı, kilo işi yatak kumaşı, kilo işi yatak kumaşları, parti, stok yatak kumaşı alan yerler, yatak kumaşı alan, yatak kumaşı alanlar, yatak kumaşı fiyatı, yatak kumaşları


Bizden Yazılar

Arta Kalan Kumaş 05356519107

Arta kalan kumaş, stok fazlası arta kalan kumaşlar, ihracat fazlası arta kalan kumaşları kim alır, fazlalık artan kumaşları satmak istiyorum, parti artan kumaşları kim alır, parti malı artan kumaş alım satım ilanı,.

1.02.2023

2 İncelenme

İncele

Tekirdağ Kumaş Alan Yerler 05356519107

Tekirdağ kumaş alan yerler, Tekirdağ kumaş alan firmalar, Tekirdağ kumaş alım satım yapanlar, tekirdağ parti kumaş alanlar, tekirdağ stok kumaş alanlar, tekirdağ top kumaş alanlar, tekirdağ parça kumaş alanlar,.

30.01.2023

28 İncelenme

İncele

Silivri Kumaş Alan Yerler 05356519107

Silivri kumaş alan yerler, Silivri kumaş alan firmalar, Silivri parti kumaş alanlar, Silivri stok kumaş alanlar, sivri top kumaş alanlar, Silivri parça kumaş alanlar, Silivri kumaş alım satım yapanlar,.

29.01.2023

28 İncelenme

İncele