Telefon:05356519107

Email: Kumaş Alan Stok Ve Parti Kumaş Alımı

bizden gelişmeler

Kilo İşi Kot Alan 05356519107 Kilo İşi Denim Kumaş

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • Kilo İşi Kot Alan 05356519107 Kilo İşi Denim Kumaş
Kilo İşi Kot Alan 05356519107 Kilo İşi Denim Kumaş

Kilo İşi Kot Alan 05356519107 Kilo İşi Denim Kumaş

KİLO İŞİ KOT KİLO İŞİ DENİM KUMAŞ 05356519107

Kilo İşi Denim kumaş, klasik çivit mavisi renginde veya taşta yıkanmış veya asitle yıkanmış olarak açılmış, dimi dokumalı pamuklu bir kumaştır. Kumaş alan. Günümüzün kotu, polyester veya elastan ile işlendiği için esnektir. Bunun başka avantajları da vardır, çünkü kullanım sırasında daha az kırışıklık ve yıkama sırasında daha az çekme meydana gelir.

Parti Denim kumaşlar genellikle sıkı çözgü dimi dokuma nedeniyle çok dayanıklıdır. Bir atkı ipliği iki çözgü ipliği ile çaprazlanır. Tipik, karakteristik diyagonal kumaş nervürünün nedeni de budur.

Kilo İşi Kot kumaş. Çözgü ve atkı iplikleri farklı renklerdedir. Tipik kot, beyaz atkı iplikleri ve mavi çözgü iplikleri içerir; bu, kotun ön tarafının mavi ve içinin beyaz olduğu anlamına gelir.

TAKLİT EDİLECEK DAHA FAZLA KOT KALİTESİ

Aşağıda, çeşitli denim kalitelerinin küçük, muhtemelen tamamlanmamış bir genel bakışı yer almaktadır. Belki de ondan dikiş projeleriniz için ilham alacaksınız.

Streç kot

Ucuz likralı kot kumaş. Streç kot, ekstra esnek hale getirmek için spandeks veya likra içerir. Elastan oranı daha yüksektir ve kumaş figürü daha çok sarar. Skinny jean ve slim fit jean klasik örneklerdir.
Bayan kapri,Bayan Bermuda Şort,Ucuz Şort bayan,Kot Şort Bayan Kombinleri,Bayan Şort,Süper Mini Kot Şort Koton bayan Kapri Modelleri,Jean Şort Kadın,Koton Bayan Şort Modelleri,Kadın Jean bermuda Şort,Büyük Beden Kot Şort Bayan,Kadın Kargo Şort,Koton Kadın Kot Şort,Koton JEANS Şort
Kilo İle Parça Kot kumaş. Belli kot türleri (boğa kotu gibi) döşemeli mobilyalar ve diğer iç tasarım için de kullanılabilse de, kotun en yaygın kullanımı elbette kot pantolon, kot ceket veya tulum imalatıdır. Kumaşın sağlam yapısı, kilo işi kot pantolonların sadece bir moda ifadesi olarak kullanılmadan önce, altın arayıcılar için iş kıyafetleri ve ayrıca askerler için gündelik kıyafetler olarak denim kıyafetlerini popüler hale getirdi.

kilo işi denim, kilo işi denim kumaş, kilo işi ham kumaş, Kilo işi kot, kilo işi kot kumaş, kilo işi kot satanlar, kilo işi likralı kot, kilo işi parça denim, kilo işi parça kot, kilo işi parça kot satanlar


Bizden Yazılar

Arta Kalan Kumaş 05356519107

Arta kalan kumaş, stok fazlası arta kalan kumaşlar, ihracat fazlası arta kalan kumaşları kim alır, fazlalık artan kumaşları satmak istiyorum, parti artan kumaşları kim alır, parti malı artan kumaş alım satım ilanı,.

1.02.2023

2 İncelenme

İncele

Tekirdağ Kumaş Alan Yerler 05356519107

Tekirdağ kumaş alan yerler, Tekirdağ kumaş alan firmalar, Tekirdağ kumaş alım satım yapanlar, tekirdağ parti kumaş alanlar, tekirdağ stok kumaş alanlar, tekirdağ top kumaş alanlar, tekirdağ parça kumaş alanlar,.

30.01.2023

28 İncelenme

İncele

Silivri Kumaş Alan Yerler 05356519107

Silivri kumaş alan yerler, Silivri kumaş alan firmalar, Silivri parti kumaş alanlar, Silivri stok kumaş alanlar, sivri top kumaş alanlar, Silivri parça kumaş alanlar, Silivri kumaş alım satım yapanlar,.

29.01.2023

28 İncelenme

İncele