Telefon:05356519107

Email: Kumaş Alan Stok Ve Parti Kumaş Alımı

bizden gelişmeler

Zeytinburnu Kumaşçılar Çarşısı Kumaş Alan 05356519107

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • Zeytinburnu Kumaşçılar Çarşısı Kumaş Alan 05356519107
Zeytinburnu Kumaşçılar Çarşısı Kumaş Alan 05356519107

Zeytinburnu Kumaşçılar Çarşısı Kumaş Alan 05356519107

ZEYTİNBURNU KUMAŞÇILAR ÇARŞISIN’DA KUMAŞ ALAN 05356519107

POLYESTER PAMUK/

POLYESTER KUMAŞ SATIN ALINIR – PAMUKLU PARTİ İPLİK SALINIR – KİLO İLE KUMAŞ. Polyester pamuk neden bu kadar popüler? Ve harmanlanmış kumaşın özellikleri tam olarak nedir? Burada kumaş ve giyim, ev dekorasyonu, yatak takımı ve çok daha fazlası için neden mükemmel olduğu hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

Parça kumaş satın alanlar. Poli-pamuktan yapılan karışık kumaş, bir kumaş oluşturmak için pamuğun doğal liflerinin polyesterin suni lifleriyle birleştirilmesiyle yapılır. Lifler birlikte bükülerek bir iplik oluşturulabilir veya ayrı ayrı atkı ve çözgü iplikleri olarak kullanılabilir. Bununla birlikte, poli-pamuk sadece dokuma kumaş olarak değil, aynı zamanda örme jarse gibi bir örme kumaş olarak da mevcuttur. Bükülmüş pamuk ve poli iplikler içeren ipliklerden yapılan kumaşlar, çeşitli elyafların çözgü ve atkı iplikleri olarak kullanıldığı kumaşlardan genellikle biraz daha pahalıdır, ancak çoğu zaman daha yüksek kalitededir.
ÖZELLIKLER

Kilo ile kumaş. Poli-pamuk, her iki elyafın avantajlarını bir araya getirdiği için birçok harika özelliğe sahiptir. Malzeme karışımı sadece yatak çarşafları ve iç döşemeler için kullanılmaz, aynı zamanda giysilere de olumlu özellikler kazandırır.

Karışımlı kumaşın en popüler özellikleri şunlardır:

Neredeyse kırışıksız
Sağlam ve dayanıklı
nefes alabilir
Kolay bakım
Ütülenebilir
zar zor içeri giriyor
Solmaz
Saf pamuktan daha ucuz
Kullanımı kolay
FAYDALAR

Doğal ve sentetik liflerin karışımı, her iki lifin iyi özelliklerini birleştirir ve olumsuz özelliklere karşı koyar.

Kumaş alan. Saf polyester çok nefes almaz ve sizi çabucak terletebilir. Pamuk ise son derece hava geçirgendir ve iyi nem taşınmasını sağlamak için polyester ile birleştirilir. Pamuk ayrıca bazı dezavantajlara sahiptir. Malzeme kolayca kırışabilir ve bakımı özellikle kolay değildir. Polyester ise neredeyse kırışmaz ve bakımı son derece kolaydır: Böylece diğer malzemenin olumsuz özellikleri ortadan kalkar.

Parti kumaş alanla. Nihai ürün, aynı zamanda nefes alabilen yumuşak, rahat ve esnek bir kumaştır. Poli-pamuk dayanıklıdır ve boncuklanma ve statik birikmeye daha az eğilimlidir. Kumaş ayrıca saf pamuktan daha ucuzdur ve farklı oranlarda polyester ve pamuk mevcuttur. Kendi poli-pamuk karışımınızı yaratın ve esnek kumaşın avantajlarından yararlanın.

kilo ile kapitone, parti polyester iplik satın alanlar, polyester astar alanlar, polyester ip satın alanlar, polyester kapitone alanlar, polyester kot alanlar, polyester parti iplik alanlar, polyester parti kumaş alanlar, spot polyester kumaş alanlar, stok polyester kumaş alan


Bizden Yazılar

Stok Krep Kumaş Satın Alanlar 05356519107

Stok krep kumaş satın alan firmalar, stok krep kumaş alan yerler, stok krep kumaş alan, stok krep kumaş alım satımı yapanlar, stok krep kumaş kime satılır, stok krep kumaş alım satım ilanları,.

22.09.2023

14 İncelenme

İncele

Gabardin Kumaş Alan 05356519107 Poly Gabardin Kumaş Alımı

Poly Gabardin Kumaş alan, gabardin kumaş alınır, parti kumaş alan yerler, firmalar, alım satım yapanlar, parti Gabardin kumaş alanlar, stok Gabardin kumaş alanlar, toptan Gabardin kumaş alınır,.

21.09.2023

23 İncelenme

İncele

Karışık Kumaş Alım Satım 05356519107

Karışık kumaş alım satım, karışık top kumaş alım satım, karışık parça kumaş alım satım, karışık dokuma kumaş alım satım, karışık örme kumaş alım satım, karışık kumaş kime satılır, satılık karışık kumaş alanlar, karışık maç yapmak istiyorum,.

19.09.2023

35 İncelenme

İncele