Telefon:05356519107

Email: Kumaş Alan Stok Ve Parti Kumaş Alımı

bizden gelişmeler

Kilo İle Kumaş Satmak İstiyorum 05356519107

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • Kilo İle Kumaş Satmak İstiyorum 05356519107
Kilo İle Kumaş Satmak İstiyorum 05356519107

Kilo İle Kumaş Satmak İstiyorum 05356519107

Kilo İle Kumaş Satmak İstiyorum 05356519107

Kiloyla parça kumaş,kiloluk kumaşlar,kilo ile kumaş satanlar,kilo ile kot kumaş,kilo ile nevresimlik kumaş,kiloluk şalvarlık kumaş,kilo ile kumaş satan yerler,kilo kumaş fiyatları,kilo ile kadife kumaş,kilo ile kumaş İstanbul,
KUMAŞ ALAN FİRMALAR. Modern klasik stilleri yüksek kaliteli kumaşlarla birleştirdiğinizde ne olur? Gerçekten içinde yaşamak isteyeceğiniz bir gardırop temelleri koleksiyonu. Hayatın yoğun olduğunu anlıyoruz, bu nedenle kumaş seçmeye gelince, nereye giderseniz gidin sizinle birlikte taşınacak yüksek kaliteli tekstiller bulmaya başladık. Bulduklarımız: Piyasadaki en son derece dayanıklı, süper nefes alabilen ve inanılmaz derecede yumuşak kumaşlardan dördü. Bize inanmıyor musun? Giysilerimizi oluşturan liflere ve ipliklere derinlemesine bir bakış için aşağıyı okuyun.

Asetat

Selüloz bileşiğinden oluşan üretilmiş bir elyaf. Büzülmeye, güvelere ve küflenmeye karşı dayanıklıdır, ancak kolay kırıldığı ve aşınmaya karşı direnci zayıf olduğu için güçlü bir kumaş değildir. Kendine has özellikleri olan yumuşak, gevrek bir his ve parlak bir yüze sahiptir.

Akrilik

Kilo ile parça kumaş. Yumuşak, yün benzeri bir his ve pürüzlü bir bitişe sahip üretilmiş bir elyaftır ve elyafları makinede yıkanabilir, kurutulabilir ve çekme direncine sahip güçlü bir dokuma oluşturur.

KUMAŞ ÇEŞİTLERİ SATIN ALIYORUM…

Spot jerse kumaş alanlar,50 deney jerse kumaş,spot kot kumaş alan firma,spot gabardin alan firma,spot penye alan firmalar,spot sandy kumaş alanlar,spot kadife kumaş alan firma,spot şifon kumaş alan firmalar,
Alencon  Danteli

Parça kumaş satın alanlar. Batik, tasarımlar oluşturmak için mum dirençli kalıplar kullanan Endonezya kökenli bir kumaş boyama tekniğidir. Balmumu, tipik olarak pamuk olan bir kumaş üzerine dökülür ve istenen tasarımın şeklinde sertleşmesine izin verilir. Kumaş daha sonra boyanır ve geri kalan tasarım orijinal kumaş renginde olacak şekilde wav çıkarılır. Bu işlem, karmaşık tasarım çalışmaları için tekrarlanabilir ve Batik’in karakteristik damarlı görünümü, bazı boyalar mumdaki çatlaklardan sızdığında elde edilir.

Batiste

Kiloyla kumaş satanlar. Son derece ince, yarı şeffaf, hafif, düz dokuma kumaş. Neredeyse şeffaftır ve genellikle pamuk veya pamuk karışımlarından yapılır.

Bengalin

Geleneksel olarak ipek, pamuk veya yünden yapılmış, ancak şimdi ağırlıklı olarak asetat veya polyesterden yapılmış çapraz şeritli bir kumaş. Bengalin, faille’a benzer, ancak ağırlık olarak daha ağırdır.

Karışım

Kilo ile parça kumaş satanlar. Aynı iplik içinde iki veya daha fazla lifin bir kombinasyonu. Kumaşlar, dayanıklılığı, esnemeyi, leke direncini ve maliyet verimliliğini artırmak için genellikle harmanlanmış ipliklerden yapılır.

Bukle

Fransızca kıvrılmış anlamına gelen buklet, aralıklarla düzensiz, dokulu bir yüzey oluşturan ilmeklere sahip örgü veya dokuma bir kumaştır. Kumaşın ilmekli, düğümlü yüzeyi nedeniyle çok esnek, kabarık bir ele sahiptir.


Bizden Yazılar

Stok Krep Kumaş Satın Alanlar 05356519107

Stok krep kumaş satın alan firmalar, stok krep kumaş alan yerler, stok krep kumaş alan, stok krep kumaş alım satımı yapanlar, stok krep kumaş kime satılır, stok krep kumaş alım satım ilanları,.

22.09.2023

15 İncelenme

İncele

Gabardin Kumaş Alan 05356519107 Poly Gabardin Kumaş Alımı

Poly Gabardin Kumaş alan, gabardin kumaş alınır, parti kumaş alan yerler, firmalar, alım satım yapanlar, parti Gabardin kumaş alanlar, stok Gabardin kumaş alanlar, toptan Gabardin kumaş alınır,.

21.09.2023

23 İncelenme

İncele

Karışık Kumaş Alım Satım 05356519107

Karışık kumaş alım satım, karışık top kumaş alım satım, karışık parça kumaş alım satım, karışık dokuma kumaş alım satım, karışık örme kumaş alım satım, karışık kumaş kime satılır, satılık karışık kumaş alanlar, karışık maç yapmak istiyorum,.

19.09.2023

35 İncelenme

İncele