Telefon:05356519107

Email: Kumaş Alan Stok Ve Parti Kumaş Alımı

bizden gelişmeler

Viskon Kumaş Alımı Yapan Firma 05356519107

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • Viskon Kumaş Alımı Yapan Firma 05356519107
Viskon Kumaş Alımı Yapan Firma 05356519107

Viskon Kumaş Alımı Yapan Firma 05356519107

Viskon Kumaş Alımı Yapan Firma 05356519107
 
Viskon alımı yapanlar,ham viskon alımı yapanlar,ham kumaş alıcısı,viskon kumaş alımı yapan,viskon alıcıları,viskon kumaş alıcıları,baskılı viskon,şalvarlık viskon kumaş,şalvarlık kumaş satanlar,viskon kumaş şalvarlık,kiloluk şalvarlık kumaş,kilo ile şalvar kumaşı,parti viskon alımı yapanlar,spot viskon alımı yapanlar,stok viskon kumaş alımı yapanlar,kumaş alan kişiler,viskon kumaş alan kişi,ucuz viskon satanlar,
 
Viskon Kumaş Alımı yapanlar. Metre viskon kumaşları .Viskon nedir?

Şalvarlık Viskon için hammadde doğal liflerden sağlanır: yani okaliptüs, çam, ladin, bambu ve kayın ağacından. Kabukları soyulur ve küçük parçalar halinde kesilir. Reçineler ve diğer yabancı maddeler, karmaşık bir işlemde kaynatılır ve ayrıştırılır. Selüloz daha sonra katı selüloz tabakalarına preslenir. Ondan lif çıkarabilmek için bu selüloz levhaların tekrar sıvılaştırılması gerekir. Bunu yapmak için kostik sodaya batırılırlar. Viskon işlemi olarak da bilinen bu üretim şekli 100 yılı aşkın bir süredir.

Şalvarlık kumaş. Hamur plakaları gevşetildikten ve preslendikten sonra, elde edilen alkali selüloz pullar halinde parçalanır. Baz kütle, karbon disülfidin – sülfürleme olarak da bilinir – etkisi ve tekrarlanan kostik soda ilavesiyle oluşturulur. Bal gibi görünen ve eğirme çözeltisi olarak adlandırılan bu temel kütle, viskon ve viskon liflerinin elde edildiği temeldir. Matlaştırma ajanları veya boyalar, istendiği gibi bu eğirme çözeltisine zaten eklenebilir.

VİSKON KUMAŞ VE KUMAŞ ÇEŞİTLERİNİ ALIYORUM..

Kot kumaş alımı yapanlar,penye kumaş alımı yapanlar,süprem kumaş.
Viskon hangi özelliklere sahiptir?

Parça Viskon kumaş alanlar çok cilt dostu, emici, hafif bir malzemedir. Esnek değildir ve bu nedenle çok yumuşak ve akıcı düşer. Viskon yaz için mükemmeldir, nefes alabilir ve pamuklu veya keten gibi rahattır.

Ayrıca viskon ucuzdur, çok sağlamdır ve dayanıklıdır ve uzun süre renk tutma özelliği ile giysinizin keyfini uzun süre çıkarabilirsiniz.

Ucuz viskon kumaş satanlar. Kumaşınızı dikmeden önce yıkamanızı şiddetle tavsiye ederiz. Viskon ısıya karşı çok hassastır ve yüksek sıcaklıklarda yıkanmamalıdır. Sıcaklık çok yüksekse lifler büzülür ve giysi birkaç boyutta küçülebilir.

Kumaşları, çamaşır suyu içermeyen yumuşak deterjan kullanarak, makinede maksimum 40 derecede hassas veya hassas bir döngüde yıkamanızı öneririz. Sıvı yumuşak deterjanlar bunun için toz bazlı deterjanlardan daha uygundur çünkü giysiler üzerinde kalıntı bırakmazlar.

Viskon kumaşlar eğrilmemeli ve tambur ⅓ doluluktan fazla olmamalıdır. Yıkama talimatlarına uyulursa renk kaybı ve çekmesi engellenir ve dikilmiş giysinizin keyfini uzun süre çıkarabilirsiniz.

Viskon kumaş kurutucuya girebilir mi?

Şalvarlık Viskon ısıya karşı hassasiyetinden dolayı kurutmak için kurutucuya konulmamalıdır. Giysiyi hafif nemliyken yıkayıp ütüledikten sonra asmanızı öneririz


Bizden Yazılar

Güpür Kumaş Alım Yeri 05356519107

Güpür kumaş alınır, Güpür kumaş alan yerler, Güpür kumaş alan firmalar, Güpür kumaş alım, Güpür kumaş kim alır, Güpür kumaş kime satılır, satılık Güpür kumaş alanlar, Güpür kumaş toplayanlar, Güpür kumaş alım .

22.01.2022

0 İncelenme

İncele

Jakar Kumaş Satın Alımı 05356519107

jakarlı kumaş nasıl yıkanır jakarlı kumaş satın alınır parça jakarlı kumaş kilo işi jakarlı kumaş Jakar Kumaş Nedir jakalı kumaş nedir Spot Jakarlı atlas – ipek ipliklerin geleneksel olarak kullanıldığı parlak bir tuval. Daha sonra, sentetik elyaflardan daha az yüksek kaliteli malzeme elde edilmedi. .

21.01.2022

7 İncelenme

İncele

Kaşkorse Kumaş Alım Yeri 05356519107

Kaşkorse kumaş alınır, Kaşkorse kumaş alan yerler, Kaşkorse kumaş alan firmalar, Kaşkorse kumaş alım, Kaşkorse kumaş kim alır, Kaşkorse kumaş kime satılır, satılık Kaşkorse kumaş alanlar, Kaşkorse kumaş toplayanlar, Kaşkorse kumaş alım satımı yapanlar, Kaşkorse kumaş alan kişiler,.

21.01.2022

6 İncelenme

İncele