Telefon:05356519107

Email: Kumaş Alan Stok Ve Parti Kumaş Alımı

bizden gelişmeler

Kadınlar ve Erkekler için Eşofman 05356519107

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • Kadınlar ve Erkekler için Eşofman 05356519107
Kadınlar ve Erkekler için Eşofman 05356519107

Kadınlar ve Erkekler için Eşofman 05356519107

Kadınlar ve Erkekler için Eşofman 05356519107

KUMAŞ ALAN FİRMALAR. Bu mükemmel eşofmanı giymek aynı anda ılık bir banyoya dalmak ve sert bir içeceği yudumlamak gibidir. Rahatlığı görebilseydiniz, bir çift eşofman gibi görünürdü. Ama uyum doğru değilse, o zaman hiçbir şey yoktur. Bel garip, bilekler sıkı, her şey kapalı. Bunun sana olmasına izin verme. Eşofmanları her seferinde mükemmel boyutta alın ve kullanımı kolay eşofman beden tablosu ile ihtiyacınız olduğunda kendi rahatınızı yaratın.

Mükemmel Eşofman Elde Etmek

Eşofmanlarınız için mükemmel bir uyum elde etmek istiyorsanız vücudunuzun mükemmel ölçümlerini alarak başlayın. Vücudunuzun etrafına mükemmel bir şekilde oturması için yumuşak bir şerit metre kullanın ve ölçümü inç cinsinden inçin sekizde birine kadar yazın.

Kumaş alan firmalar. Belinizi doğru bir şekilde ölçmek için, mezurayı vücudunuzun çevresine doğal belinizin biraz altından sarın. Bu göbek deliğinizin biraz altında olacak. Belinize mümkün olduğunca sıkı sarmayın. Cildinize tam oturması için doğal olarak sarın ve bir işaret parmağınızı ölçüm bandı ile cildiniz arasına sokun. Yemek yediğinizde ve içtiğinizde mideniz ve beliniz biraz genişleyecektir. Kesinlikle sizinle birlikte genişleyecek eşofmanlar istiyorsunuz. Bu hemen hemen eşofmanların olması gereken şey!

Doğal belden ölçmek istemezsiniz çünkü genellikle pantolonunuzu bundan biraz daha aşağıda giyersiniz. Bu, harika bir eşofman istiyorsanız, ihtiyacınız olan ana vücut ölçüsüdür.

TOP KUMAŞ ALANLAR.

Kalça ölçüsü almak için, mezurayı kalçanızın en geniş kısmına, en tam noktasına sarın. Bant ile vücudunuz arasına bir parmak eklemeyi unutmayın. Sonuçta, eşofmanların daha gevşek bir oturması olması gerekiyor. Çoğu zaman, eşofmanlar bel ölçüsüne ve bacak uzunluğuna göre boyutlandırılacaktır. Bununla birlikte, eşofman için doğru bedeni ararken kalça ölçüsünün de zararı olmaz.

Uygun eşofman bedeni için bacak ölçüsünü bacağınızın dışından değil, içinden alın. İç bacağınızın üst kısmından, uyluğunuzun üst kısmından ayak bileğinizin altına gidin. Uzunluk ölçümünü yapmak için ayağınız düz olacak şekilde dik durun. Bu aynı zamanda iç dikiş ölçümü olarak da bilinir. Listelenen bir bacak veya iç dikiş ölçüsü görebilirsiniz; ikisi de aynı anlama gelir. Genellikle, bir iç dikiş uzunluğu ölçümü yalnızca erkek eşofmanlarında bulunur.

EŞOFMANLIK KUMAŞ ALAN FİRMALAR,EŞOFMANLIK KUMAŞLAR LİKRALI,KİLO İLE EŞOFMANLIK KUMAŞLAR,LİKRALI EŞOFMAN KUMAŞI,POLAR,EŞOFMANLIK KUMAŞ,ŞARDONLU EŞOFMAN KUMAŞI,TOP EŞOFMAN KUMAŞI ALANLAR,TOPTAN EŞOFMAN KUMAŞ SATIN ALANLAR


Bizden Yazılar

Güpür Kumaş Alım Yeri 05356519107

Güpür kumaş alınır, Güpür kumaş alan yerler, Güpür kumaş alan firmalar, Güpür kumaş alım, Güpür kumaş kim alır, Güpür kumaş kime satılır, satılık Güpür kumaş alanlar, Güpür kumaş toplayanlar, Güpür kumaş alım .

22.01.2022

0 İncelenme

İncele

Jakar Kumaş Satın Alımı 05356519107

jakarlı kumaş nasıl yıkanır jakarlı kumaş satın alınır parça jakarlı kumaş kilo işi jakarlı kumaş Jakar Kumaş Nedir jakalı kumaş nedir Spot Jakarlı atlas – ipek ipliklerin geleneksel olarak kullanıldığı parlak bir tuval. Daha sonra, sentetik elyaflardan daha az yüksek kaliteli malzeme elde edilmedi. .

21.01.2022

7 İncelenme

İncele

Kaşkorse Kumaş Alım Yeri 05356519107

Kaşkorse kumaş alınır, Kaşkorse kumaş alan yerler, Kaşkorse kumaş alan firmalar, Kaşkorse kumaş alım, Kaşkorse kumaş kim alır, Kaşkorse kumaş kime satılır, satılık Kaşkorse kumaş alanlar, Kaşkorse kumaş toplayanlar, Kaşkorse kumaş alım satımı yapanlar, Kaşkorse kumaş alan kişiler,.

21.01.2022

6 İncelenme

İncele