Telefon:05356519107

Email: Kumaş Alan Stok Ve Parti Kumaş Alımı

bizden gelişmeler

İplik Nereye Satarım 05356519107 İplik Satın Alan

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • İplik Nereye Satarım 05356519107 İplik Satın Alan
İplik Nereye Satarım 05356519107 İplik Satın Alan

İplik Nereye Satarım 05356519107 İplik Satın Alan

İplik Nereye Satarım 05356519107 İplik Satın Alan
 
Spot ip satın alanlar,parti iplik satın alanlar,hurda iplik satın alanlar,polyester iplik satın alanlar,pamuk iplik satın alanlar,dikiş ipliği satın alanlar,dikiş ipi satın alan,telef ip satın alanlar,telef iplik alanlar,kot ipi satın alanlar,kot dikiş ipliği satın alanlar,iplik satın alan yerler,iplik nereye satarım,parti iplik kimler alır,

İplik Satın Alanlar

Bu tekstiller kışın sizi güzel ve sıcak tutar

Dışarısı donduğunda ve kar yağdığında, doğru kışlık giysiler çok önemlidir.

Yün iyi termal özelliklere sahiptir çünkü lifler çok fazla hava tutar. Bu gerekli izolasyonu sağlar.

Tekstil araştırmacısı ise pamuğun soğuk günler için uygun bir malzeme olmadığını açıklıyor.

Parti iplik alanlar. Dışarısı soğuk ve ıslak – orada donmak istemiyorsanız doğru kıyafetleri giymelisiniz. Ama hangi lifler sizi gerçekten sıcak tutar? Test hizmeti sağlayıcısı tekstil araştırmacısı “Isı yalıtımı kapalı hava tarafından yaratılıyor” diye açıklıyor. “Çok fazla hava tutabilen lifler ayrıca daha iyi yalıtır.” Genel bir bakış:

Yün
Spot iplik alanlar. Yün daha çok koyunlardan elde edilir, ayrıca kaşmir keçisi, alpaka ve tavşan gibi diğer hayvan türlerinden de elde edilir. Doğal malzeme nispeten pahalıdır, ancak aynı zamanda iyi termal özelliklere de sahiptir. “Koyun yünü pufları ve keçeleri, birleştirildiğinde çok hacimli bir yapıya sahip ve bu da onu sıcak tutuyor” diye açıklıyor. Ancak termal çıktının elde edilebilmesi için belirli bir lif uzunluğu gereklidir.

Kaşmir, merinos ve alpaka

Ayrıca aşağıdakiler geçerlidir: “Elyaf ne kadar ince olursa, o kadar fazla hava yakalanabilir. Bu nedenle kaşmir yünü koyun yününden daha iyi yalıtıyor ”diyor tekstil araştırmacısı. Türkiye Dağları’ndan gelen bir deve türü olan merinos koyunlarından veya alpakalardan elde edilen yünler daha iyi yün türleri arasındadır. Ama aynı zamanda önemli ölçüde daha pahalıdırlar.

Kumaş parçası alanlar. Yün ve pamuğun aksine polyester yapay olarak üretilmiş bir elyaftır. Malzeme nispeten ucuz ve çok yönlüdür. “İşlem ne kadar pürüzsüz ve ipek gibiyse, kumaş o kadar soğuk olur” diye açıklıyor. Bu formda örneğin bluzlar veya tişörtler için uygundur. Polar olarak polyester yüksek seviyede ısı yalıtımı yaratır, tekstil uzmanına övgüler yağdırır. Bu nedenle, ceketler için genellikle polar kullanılır.

Polyesterin bakımı kolaydır ve cildi çizmez. Bununla birlikte, polar birkaç kez yıkandıktan sonra topaklanabilir. Ayrıca sentetik malzeme vücut kokularını kolayca emer ve içinde hızla terlersiniz

ÇORAP İPİ ALANLAR,DİKİŞ İPİ SATIN ALAN
DİKİŞ İPLİĞİ SATIN ALANLAR,HURDA İPLİK SATIN ALANLAR,İPLİK KİLO FİYATI
İPLİK NEREYE SATARIM,İPLİK SATIN ALAN YERLER,KOT DİKİŞ İPLİĞİ SATIN ALANLAR
KOT İPİ SATIN ALANLAR,OVERLOK İPİ ALANLAR,PAMUK İPLİK SATIN ALANLAR
PARTİ İPLİK KİMLER ALIR,PARTİ İPLİK SATIN ALANLAR,POLYESTER İPLİK SATIN ALANLAR
SPOT İP SATIN ALANLAR,TELEF İP SATIN ALANLAR,TELEF İPLİK ALANLAR
UCUZ İPLİK


Bizden Yazılar

İthal Kumaş Ve Yerli Kumaş Alınır 05356519107

İtal kumaş alanlar, yerli kumaş alanlar, ithal kumaş alım satımı yapanlar, İtal kumaş alım satım yapanlar, ithal ve yerli kumaş alan firmalar, ithal ve yerli kumaş kime sattın,.

6.10.2022

2 İncelenme

İncele

Gömlek Kumaşları Satın Alınır 05356519107

parti gömlek kumaşı,gömleklik kumaş,spot gömlek kumaş,parça gömleklik kumaş,kilo ile gömleklik kumaş,kiloyla gömleklik kumaş, Gömlek kumaşı satın alanlar,gömlek kumaşı nereye satılır,.

3.10.2022

18 İncelenme

İncele

Elde Kalmış Kumaşları Alanlar Kalan Kumaşlar Nereye Satılır 05356519107

İhraç fazlası kumaş kimler alır? Elimde kalan kumaşları nereye satarım? Fazla gelen kumaşları nereye satarım? Kalan kumaşları kimler alır? Üretim fazlası kumaşları kimler alır?.

28.09.2022

38 İncelenme

İncele