Telefon:05356519107

Email: Kumaş Alan Stok Ve Parti Kumaş Alımı

bizden gelişmeler

Stok Kumaş 05356519107

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • Stok Kumaş 05356519107
Stok Kumaş 05356519107

Stok Kumaş 05356519107

Stok Kumaş 05356519107

Pamuk nedir?

Pamuk, pamuk bitkisinin tohumlarından elde edilen naturel bir liftir. Pamuk binlerce yıldır kullanılmaktadır ve tekstil endüstrisinde maksimum kullanılan parça kumaş. İyi pamuk çok sağlam ve dayanıklıdır. Yumuşak ve cilt dostu giyim özellikleriyle şımarır ve hem de hoş bir emicidir. Pamuk 60 ° C’de yıkanabilir.

Polyester / pamuk nedir?

hangi kumaşlar moda
Polyester / pamuk karışımlı kumaş, 65/35. Doğal ve bileşik liflerin avantajlarını ustaca birleştiren kanıtlanmış karışım: pamuk parça kumaş alanlar çok yumuşak, hışırdamaz ve statik hale gelmez. Hem de çok rahat bir uyum ve çok yüksek bir taşıma konforu sağlar. Polyesterin yüksek yüzdesi nedeniyle, kumaş aşınmaya karşı dayanıklıdır, az nemi emer ve çabuk kurur. Pantolon, ceket, gömlek vb. Giysiler için idealdir.

Pamuk / polyester nedir?

Polyesterle harmanlanmış pamukun bakımı kolaydır ve çamaşırlarınızın uzun ömürlü olmasını organik bir görünümle güvence eder. Bu parti kumaş ek olarak düşük bir büzülmeye haizdir. İlk önce iyice kirli eşyalarınızı yıkayın ve / veya ıslatın. Su ile tasarruf etmeden maksimum 60 ° C su sıcaklığında yıkayın. Ağartma maddelerine izin verilir. Yıkandıktan sonra, ya ıslak tutun ya da ilk başta birazcık döndürün. Gerekirse ütüleme.

Naylon Nedir?

Naylon, yani yüksek kaliteli% 50 pamuk ve% 50 naylon. Ağır olarak kullanılan giysiler için özel olarak geliştirilmiştir. Son derece ucuz kumaş yırtılmaya dayanıklı ve dayanıklı özelliklerle karakterizedir. Bir karbon kaplama ile beraber orijinal naylon parça kumaş alanlar en yüksek talepleri bile karşılar. Kumaş ayrıca su, yağ ve kir iticidir.

Stok Kumaş
Optimum alev direnci, ısı koruması, kimyasal direnç ve iyi bir taşıma konforu sunar. Koruyucu giysiler için öteki liflerle karşılaştırıldığında spot kumaş alanlar ağrı eşikleri yada 2. Derece yanıklara ulaşıncaya kadar alevlere karşı en uzun korumayı sağlar. Bu, koruyucu giysilerin kullanıcılarının, alevlere maruz kaldığında yanma mümkünlığının düşük olduğu anlamına gelir.

Başlangıç malzemesi naylondur, sadece özel işlemeden dolayı orijinal naylondan daha sağlam ve aşınmaya dayanıklıdır. Ek olarak dokundu. Yüzeye hafifçe pürüzlü, dokunduğunda fazlaca rahat hissettiriyor  naylon su, itici ve çabuk kurumaya sahipti. Bundan dolayı rutubet damlar. Pamuk, polyester ve konvansiyonel naylon, tarafınca aşınma direnci açısından açıkça daha iyi performans göstermektedir.

Elastiki, yumuşak ve hafifçe sağlam mikrofiber kumaş alanlar malzeme. Ağırlıklı olarak su ve kir tutmaz özelliklerinden dolayı kullanılır, ancak esas olarak hava direncinden ve botlar için yüksek teknolojili bir temel araç-gereç olarak bakım kolaylığı sebebiyle kullanılır. Görme, yüzeyi organik deriye benziyor. Bakım için nemli bir bezle yada biraz sabunlu suyla silin. Muhteşem kullanım konforu ve dayanıklılığı birleştirir. Sadece dışarıdan gelen nem nüfuz edemez. Yüksek teknoloji ürünü araç-gereç olan  (yağmur) giyim ve güvenlik ayakkabıları için kullanılır


Bizden Yazılar

İthal Kumaş Ve Yerli Kumaş Alınır 05356519107

İtal kumaş alanlar, yerli kumaş alanlar, ithal kumaş alım satımı yapanlar, İtal kumaş alım satım yapanlar, ithal ve yerli kumaş alan firmalar, ithal ve yerli kumaş kime sattın,.

6.10.2022

2 İncelenme

İncele

Gömlek Kumaşları Satın Alınır 05356519107

parti gömlek kumaşı,gömleklik kumaş,spot gömlek kumaş,parça gömleklik kumaş,kilo ile gömleklik kumaş,kiloyla gömleklik kumaş, Gömlek kumaşı satın alanlar,gömlek kumaşı nereye satılır,.

3.10.2022

18 İncelenme

İncele

Elde Kalmış Kumaşları Alanlar Kalan Kumaşlar Nereye Satılır 05356519107

İhraç fazlası kumaş kimler alır? Elimde kalan kumaşları nereye satarım? Fazla gelen kumaşları nereye satarım? Kalan kumaşları kimler alır? Üretim fazlası kumaşları kimler alır?.

28.09.2022

38 İncelenme

İncele