Telefon:05356519107

Email: Kumaş Alan Stok Ve Parti Kumaş Alımı

bizden gelişmeler

Stok Kumaş 05356519107

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • Stok Kumaş 05356519107
Stok Kumaş 05356519107

Stok Kumaş 05356519107

Stok Kumaş 05356519107

Pamuk nedir?

Pamuk, pamuk bitkisinin tohumlarından elde edilen naturel bir liftir. Pamuk binlerce yıldır kullanılmaktadır ve tekstil endüstrisinde maksimum kullanılan parça kumaş. İyi pamuk çok sağlam ve dayanıklıdır. Yumuşak ve cilt dostu giyim özellikleriyle şımarır ve hem de hoş bir emicidir. Pamuk 60 ° C’de yıkanabilir.

Polyester / pamuk nedir?

hangi kumaşlar moda
Polyester / pamuk karışımlı kumaş, 65/35. Doğal ve bileşik liflerin avantajlarını ustaca birleştiren kanıtlanmış karışım: pamuk parça kumaş alanlar çok yumuşak, hışırdamaz ve statik hale gelmez. Hem de çok rahat bir uyum ve çok yüksek bir taşıma konforu sağlar. Polyesterin yüksek yüzdesi nedeniyle, kumaş aşınmaya karşı dayanıklıdır, az nemi emer ve çabuk kurur. Pantolon, ceket, gömlek vb. Giysiler için idealdir.

Pamuk / polyester nedir?

Polyesterle harmanlanmış pamukun bakımı kolaydır ve çamaşırlarınızın uzun ömürlü olmasını organik bir görünümle güvence eder. Bu parti kumaş ek olarak düşük bir büzülmeye haizdir. İlk önce iyice kirli eşyalarınızı yıkayın ve / veya ıslatın. Su ile tasarruf etmeden maksimum 60 ° C su sıcaklığında yıkayın. Ağartma maddelerine izin verilir. Yıkandıktan sonra, ya ıslak tutun ya da ilk başta birazcık döndürün. Gerekirse ütüleme.

Naylon Nedir?

Naylon, yani yüksek kaliteli% 50 pamuk ve% 50 naylon. Ağır olarak kullanılan giysiler için özel olarak geliştirilmiştir. Son derece ucuz kumaş yırtılmaya dayanıklı ve dayanıklı özelliklerle karakterizedir. Bir karbon kaplama ile beraber orijinal naylon parça kumaş alanlar en yüksek talepleri bile karşılar. Kumaş ayrıca su, yağ ve kir iticidir.

Stok Kumaş
Optimum alev direnci, ısı koruması, kimyasal direnç ve iyi bir taşıma konforu sunar. Koruyucu giysiler için öteki liflerle karşılaştırıldığında spot kumaş alanlar ağrı eşikleri yada 2. Derece yanıklara ulaşıncaya kadar alevlere karşı en uzun korumayı sağlar. Bu, koruyucu giysilerin kullanıcılarının, alevlere maruz kaldığında yanma mümkünlığının düşük olduğu anlamına gelir.

Başlangıç malzemesi naylondur, sadece özel işlemeden dolayı orijinal naylondan daha sağlam ve aşınmaya dayanıklıdır. Ek olarak dokundu. Yüzeye hafifçe pürüzlü, dokunduğunda fazlaca rahat hissettiriyor  naylon su, itici ve çabuk kurumaya sahipti. Bundan dolayı rutubet damlar. Pamuk, polyester ve konvansiyonel naylon, tarafınca aşınma direnci açısından açıkça daha iyi performans göstermektedir.

Elastiki, yumuşak ve hafifçe sağlam mikrofiber kumaş alanlar malzeme. Ağırlıklı olarak su ve kir tutmaz özelliklerinden dolayı kullanılır, ancak esas olarak hava direncinden ve botlar için yüksek teknolojili bir temel araç-gereç olarak bakım kolaylığı sebebiyle kullanılır. Görme, yüzeyi organik deriye benziyor. Bakım için nemli bir bezle yada biraz sabunlu suyla silin. Muhteşem kullanım konforu ve dayanıklılığı birleştirir. Sadece dışarıdan gelen nem nüfuz edemez. Yüksek teknoloji ürünü araç-gereç olan  (yağmur) giyim ve güvenlik ayakkabıları için kullanılır


Bizden Yazılar

Stok Krep Kumaş Satın Alanlar 05356519107

Stok krep kumaş satın alan firmalar, stok krep kumaş alan yerler, stok krep kumaş alan, stok krep kumaş alım satımı yapanlar, stok krep kumaş kime satılır, stok krep kumaş alım satım ilanları,.

22.09.2023

15 İncelenme

İncele

Gabardin Kumaş Alan 05356519107 Poly Gabardin Kumaş Alımı

Poly Gabardin Kumaş alan, gabardin kumaş alınır, parti kumaş alan yerler, firmalar, alım satım yapanlar, parti Gabardin kumaş alanlar, stok Gabardin kumaş alanlar, toptan Gabardin kumaş alınır,.

21.09.2023

23 İncelenme

İncele

Karışık Kumaş Alım Satım 05356519107

Karışık kumaş alım satım, karışık top kumaş alım satım, karışık parça kumaş alım satım, karışık dokuma kumaş alım satım, karışık örme kumaş alım satım, karışık kumaş kime satılır, satılık karışık kumaş alanlar, karışık maç yapmak istiyorum,.

19.09.2023

35 İncelenme

İncele