Telefon:05356519107

Email: Kumaş Alan Stok Ve Parti Kumaş Alımı

bizden gelişmeler

Stok Kumaş 05356519107

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • Stok Kumaş 05356519107
Stok Kumaş 05356519107

Stok Kumaş 05356519107

Stok Kumaş 05356519107

Pamuk nedir?

Pamuk, pamuk bitkisinin tohumlarından elde edilen naturel bir liftir. Pamuk binlerce yıldır kullanılmaktadır ve tekstil endüstrisinde maksimum kullanılan parça kumaş. İyi pamuk çok sağlam ve dayanıklıdır. Yumuşak ve cilt dostu giyim özellikleriyle şımarır ve hem de hoş bir emicidir. Pamuk 60 ° C’de yıkanabilir.

Polyester / pamuk nedir?

hangi kumaşlar moda
Polyester / pamuk karışımlı kumaş, 65/35. Doğal ve bileşik liflerin avantajlarını ustaca birleştiren kanıtlanmış karışım: pamuk parça kumaş alanlar çok yumuşak, hışırdamaz ve statik hale gelmez. Hem de çok rahat bir uyum ve çok yüksek bir taşıma konforu sağlar. Polyesterin yüksek yüzdesi nedeniyle, kumaş aşınmaya karşı dayanıklıdır, az nemi emer ve çabuk kurur. Pantolon, ceket, gömlek vb. Giysiler için idealdir.

Pamuk / polyester nedir?

Polyesterle harmanlanmış pamukun bakımı kolaydır ve çamaşırlarınızın uzun ömürlü olmasını organik bir görünümle güvence eder. Bu parti kumaş ek olarak düşük bir büzülmeye haizdir. İlk önce iyice kirli eşyalarınızı yıkayın ve / veya ıslatın. Su ile tasarruf etmeden maksimum 60 ° C su sıcaklığında yıkayın. Ağartma maddelerine izin verilir. Yıkandıktan sonra, ya ıslak tutun ya da ilk başta birazcık döndürün. Gerekirse ütüleme.

Naylon Nedir?

Naylon, yani yüksek kaliteli% 50 pamuk ve% 50 naylon. Ağır olarak kullanılan giysiler için özel olarak geliştirilmiştir. Son derece ucuz kumaş yırtılmaya dayanıklı ve dayanıklı özelliklerle karakterizedir. Bir karbon kaplama ile beraber orijinal naylon parça kumaş alanlar en yüksek talepleri bile karşılar. Kumaş ayrıca su, yağ ve kir iticidir.

Stok Kumaş
Optimum alev direnci, ısı koruması, kimyasal direnç ve iyi bir taşıma konforu sunar. Koruyucu giysiler için öteki liflerle karşılaştırıldığında spot kumaş alanlar ağrı eşikleri yada 2. Derece yanıklara ulaşıncaya kadar alevlere karşı en uzun korumayı sağlar. Bu, koruyucu giysilerin kullanıcılarının, alevlere maruz kaldığında yanma mümkünlığının düşük olduğu anlamına gelir.

Başlangıç malzemesi naylondur, sadece özel işlemeden dolayı orijinal naylondan daha sağlam ve aşınmaya dayanıklıdır. Ek olarak dokundu. Yüzeye hafifçe pürüzlü, dokunduğunda fazlaca rahat hissettiriyor  naylon su, itici ve çabuk kurumaya sahipti. Bundan dolayı rutubet damlar. Pamuk, polyester ve konvansiyonel naylon, tarafınca aşınma direnci açısından açıkça daha iyi performans göstermektedir.

Elastiki, yumuşak ve hafifçe sağlam mikrofiber kumaş alanlar malzeme. Ağırlıklı olarak su ve kir tutmaz özelliklerinden dolayı kullanılır, ancak esas olarak hava direncinden ve botlar için yüksek teknolojili bir temel araç-gereç olarak bakım kolaylığı sebebiyle kullanılır. Görme, yüzeyi organik deriye benziyor. Bakım için nemli bir bezle yada biraz sabunlu suyla silin. Muhteşem kullanım konforu ve dayanıklılığı birleştirir. Sadece dışarıdan gelen nem nüfuz edemez. Yüksek teknoloji ürünü araç-gereç olan  (yağmur) giyim ve güvenlik ayakkabıları için kullanılır


Bizden Yazılar

Toptan Parti Kumaş Çerkezköy 05356519107

Toptan kumaş alım satım, İstanbul kumaş alan, Partici kumaş alan, kumaş partisi alan,Çerkezköy kumaş satıcıları, Çerkezköy parti kumaş, Çerkezköy toptan Kumaş, çorlu kumaş pazarı, kilo ile kumaş fiyatları, Kilo ile parça kumaş, Tekirdağ Kumaş fabrikaları, tekirdağ parça kumaş.

1.12.2021

17 İncelenme

İncele

Penye Kumaş Alımı Satımı Yapılır 05356519107

penye kumaş alanlar, penye kumaş alış yerleri, ihale usulü penye kumaş alanlar, örme penye kumaş alanlar, viskon penye kumaş alanlar, İnterlok penye kumaş alanlar, kaşkorse penye kumaş alanlar, Süprem penye kumaş alanlar, Kompak penye kumaş alanlar,.

29.11.2021

19 İncelenme

İncele

Toptan Kumaş İstanbul 0535659107

İstanbul toptan kumaş kim alır, İstanbul’da kumaş alan firma, İstanbul toptan kumaş alıcıları, İstanbul parti kumaş alan, İstanbul toptan stok kumaş alım,istanbul toplu kumaş alanlar, top kumaş alan istanbul, toplu kumaş satın alan kişiler.

28.11.2021

28 İncelenme

İncele