Telefon:05356519107

Email: Kumaş Alan Stok Ve Parti Kumaş Alımı

bizden gelişmeler

70 Denye Jarse Alımı 05356519107-50 Denye Jarse Kumaş Alan

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • 70 Denye Jarse Alımı 05356519107-50 Denye Jarse Kumaş Alan
70 Denye Jarse Alımı 05356519107-50 Denye Jarse Kumaş Alan

70 Denye Jarse Alımı 05356519107-50 Denye Jarse Kumaş Alan

70 Denye Jarse Alımı 05356519107-50 Denye Jarse Kumaş Alan 

KUMAŞ SATIN ALANLAR. 70 denye jarse kumaş sıcak, esnek, esnek ve yüksek oranda yalıtkandır, bu da onu vücuda en yakın şekilde giyilen giysiler için popüler bir seçim haline getirir. Jersey ayrıca yumuşak olma eğilimindedir, bu da onu çok rahat kılar.

50 denye jarse kumaş. Tekstil, Jersey adasının adını almıştır. Jersey, İngiltere ve Fransa arasında yer alan ve Kanal Adaları olarak bilinen bir grup adanın en büyüğüdür. Ada, uzun bir insan işgali geçmişine sahiptir ve ayrıca genellikle tereyağı sütü için yetiştirilen Jersey inekleriyle ünlüdür.

Jersey yani örme kumaştır. Kumaşın yapısı, dik çözgü ve atkı iplikleri değil (örneğin düz veya dimi örgüde olduğu gibi) iç içe ilmekler, sıralar ve sütunların bir bağlantısıdır. Triko özellikleri özelliği:

JARSE KUMAŞ ÇEŞİTLERİ ALINIR…

Baskı altı jarse kumaş. Bazı kaynaklar, “jersey” teriminin herhangi bir örme kumaşa atıfta bulunmak için kullanıldığını iddia ediyor. Malzemeye aslında jarse adı verildi çünkü İngiltere kıyılarındaki Jersey adasında yapıldı. Kumaşın bu erken versiyonu balıkçı kıyafetleri için kullanıldı ve 2000’lerin başındaki jarse kumaşlardan daha ağır bir kumaştı.

SANDY KUMAŞ FİYATLARI,SANDY KUMAŞ SATAN YERLER,SANDY.
Jersey forması yapımı

Astarlık jarse kumaş. Jersey örgüler elde veya düz ve yuvarlak örgü makinelerinde yapılabilir. Örgü, her bir ilmek altındaki ilmek içinden çekildiği temel bir örgü dikişi ile yapılır. Jersey triko, diğer triko türlerine göre hafiftir ve benzer kumaşları üretmenin en hızlı yöntemidir. Forma boyuna göre çapraz olarak daha fazla esner ve ön ve arkadaki gerilim farkı nedeniyle kenarlarda “kıvrılır”.

*esneklik ve esneklik;

*genişletilebilirlik;

*yumuşaklık.

Formalık jarse kumaş. Malzeme, tek sıralı bir kumaşı otomatik olarak ören özel tekstil makineleri kullanılarak yapılır. Şu anda, jarse üretimi için sadece yün değil, aynı zamanda:

*pamuk , hipoalerjenik, ekonomik ve uygun fiyatlı doğal bir bitki ipliğidir ;

*ipek – ipekböceği kozalarından yapılmış, zarif, pahalı ve çok dayanıklı bir iplik;

*viskon ve bambu – odun hamurundan ve bambu saplarından yapay lifler;

*polyester – sentetik polyester iplik, çok dayanıklı.

*manken üzerinde jarse elbise

Ürün etiketinde kumaşın bakımı ile ilgili bilgiler bulunmalıdır.

70 denye jarse kumaş. Malzemenin özellikleri kumaşın bileşimine bağlıdır. Üretici, bakım talimatları ile birlikte ürün etiketinde belirtmekle yükümlüdür. Sentetik lifler kumaşın buruşma derecesini azaltır ve ürünün fiyatını düşürür, bu yüzden korkulmamalıdır. Doğal iplikler etkili ısı koruması, higroskopiklik ve hava değişimi sağlar.


Bizden Yazılar

Güpür Kumaş Alım Yeri 05356519107

Güpür kumaş alınır, Güpür kumaş alan yerler, Güpür kumaş alan firmalar, Güpür kumaş alım, Güpür kumaş kim alır, Güpür kumaş kime satılır, satılık Güpür kumaş alanlar, Güpür kumaş toplayanlar, Güpür kumaş alım .

22.01.2022

1 İncelenme

İncele

Jakar Kumaş Satın Alımı 05356519107

jakarlı kumaş nasıl yıkanır jakarlı kumaş satın alınır parça jakarlı kumaş kilo işi jakarlı kumaş Jakar Kumaş Nedir jakalı kumaş nedir Spot Jakarlı atlas – ipek ipliklerin geleneksel olarak kullanıldığı parlak bir tuval. Daha sonra, sentetik elyaflardan daha az yüksek kaliteli malzeme elde edilmedi. .

21.01.2022

7 İncelenme

İncele

Kaşkorse Kumaş Alım Yeri 05356519107

Kaşkorse kumaş alınır, Kaşkorse kumaş alan yerler, Kaşkorse kumaş alan firmalar, Kaşkorse kumaş alım, Kaşkorse kumaş kim alır, Kaşkorse kumaş kime satılır, satılık Kaşkorse kumaş alanlar, Kaşkorse kumaş toplayanlar, Kaşkorse kumaş alım satımı yapanlar, Kaşkorse kumaş alan kişiler,.

21.01.2022

6 İncelenme

İncele