Telefon:05356519107

Email: Kumaş Alan Stok Ve Parti Kumaş Alımı

bizden gelişmeler

Streç Kumaş Alan 05356519107

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • Streç Kumaş Alan 05356519107
Streç Kumaş Alan 05356519107

Streç Kumaş Alan 05356519107

Streç Kumaş Alan 05356519107

 
Her gün aynı pamuklu dimi kot pantolon giymekten bıktınız mı? Onlarla kesinlikle yanlış bir şey yokken, birçok insan daha yumuşak bir kumaşı tercih ediyor.

Streç Denim.

Streç denim, spandex veya polyester gibi bir tür elastik malzeme içeren bir denim karışımı kumaş alanlar tarif etmek için kullanılır. Bu elastik kumaşın eklenmesi, malzemenin gerilmesini (böylece adı, streç denim ) sağlar. Streç denim üretmek için sadece küçük bir miktar elastik parça kot alan malzemenin gerekli olduğuna dikkat etmek önemlidir. Spandeks kullanıldığında, örneğin,% 15 daha fazla bir germe kapasitesine izin vermek genellikle% 3 gerektirir.

Streç Denim’in Faydaları

Streç kotun en belirgin yararı, artan yumuşaklık ve rahatlıktır. Çoğu birinci sınıf, yüksek kaliteli kot pantolon giymek için rahattır, çünkü üretici uygun denim kumaş alan ve bunları yumuşatmak için yıkama tekniklerini kullanır. Bununla birlikte, streç denim daha yüksek bir yumuşaklık ve rahatlık sağlar parça kot alan. Yani, yeni bir çift süper rahat kot pantolon arıyorsanız, streç denim gitmenin yolu olabilir.
 
Streç Denim’in dezavantajları

Streç Denim Kumaş Alan
Streç denim dezavantajları nelerdir? Yeni başlayanlar için, standart pamuklu kumaş alan daha streç denim için daha fazla ödeme yapmayı bekleyebilirsiniz. Spandeks gibi elastik kumaş ekleyerek, üretim maliyetini artırır; Bu nedenle, şirketlerin standart kottan daha fazla streç denim kot fiyatlandırması gerekiyor.

Streç kotun diğer bir dezavantajı daha kısa bir kullanım ömrü. Elastik kumaş alanlar elastik olmayan daha hızlı yıpranma eğilimi göstermesi nedeniyle, elastik kumaşın özelliği, kot pantolonunuzun genel ömrünü kısaltacaktır. Eğer streç denim kotlarınız parça kot alan çok hızlı aşındığından endişeleniyorsanız, bunları korumak için her zaman önlem alabilirsiniz. Yıkananların sayısını azaltarak, “leke temizliği” lekelerini zamanında temizler ve makinede kurutmak yerine hatlarını kurutur. Bunlar, streç denim kotlarınızın bütünlüğünde bir dünyayı yaratabilen birkaç basit adım.

Streç Denim Nasıl Giyilir

Streç denim ile ilgili en önemli şey, standart pamuklu dimi kotla neredeyse aynı görünmeleri. Yakın incelemelerden sonra, streç kotun daha sıkı ve daha “form uydurma” olduğunu fark edebilirsiniz, ancak çoğu insanın iki farklı denim türü arasında ayrım yapması zordur


Bizden Yazılar

Güpür Kumaş Alım Yeri 05356519107

Güpür kumaş alınır, Güpür kumaş alan yerler, Güpür kumaş alan firmalar, Güpür kumaş alım, Güpür kumaş kim alır, Güpür kumaş kime satılır, satılık Güpür kumaş alanlar, Güpür kumaş toplayanlar, Güpür kumaş alım .

22.01.2022

1 İncelenme

İncele

Jakar Kumaş Satın Alımı 05356519107

jakarlı kumaş nasıl yıkanır jakarlı kumaş satın alınır parça jakarlı kumaş kilo işi jakarlı kumaş Jakar Kumaş Nedir jakalı kumaş nedir Spot Jakarlı atlas – ipek ipliklerin geleneksel olarak kullanıldığı parlak bir tuval. Daha sonra, sentetik elyaflardan daha az yüksek kaliteli malzeme elde edilmedi. .

21.01.2022

7 İncelenme

İncele

Kaşkorse Kumaş Alım Yeri 05356519107

Kaşkorse kumaş alınır, Kaşkorse kumaş alan yerler, Kaşkorse kumaş alan firmalar, Kaşkorse kumaş alım, Kaşkorse kumaş kim alır, Kaşkorse kumaş kime satılır, satılık Kaşkorse kumaş alanlar, Kaşkorse kumaş toplayanlar, Kaşkorse kumaş alım satımı yapanlar, Kaşkorse kumaş alan kişiler,.

21.01.2022

6 İncelenme

İncele