Telefon:05356519107

Email: Kumaş Alan Stok Ve Parti Kumaş Alımı

bizden gelişmeler

Poliviskon Kumaş Nedir 05356519107 Poliviskon Kumaş Alan

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • Poliviskon Kumaş Nedir 05356519107 Poliviskon Kumaş Alan
Poliviskon Kumaş Nedir 05356519107 Poliviskon Kumaş Alan

Poliviskon Kumaş Nedir 05356519107 Poliviskon Kumaş Alan

Poliviskon Kumaş Alan Kumaşçı 05356519107

 
Viskoz rayon, polyesterin sentetik bir elyaf olduğu, insan yapımı rejenere selüloz elyaftır. Viskoz rayonun çok yönlülüğü vardır ve çeşitli şekillerde üretilmiştir.

Poliviskon Kumaş
Viskon rayon, dünya insan yapımı elyaf üretiminde en büyük paya sahiptir.Viskoz rayon için ucuz kumaş hammadde odun hamuru. Ucuz ve geniş bir uygulama alanına sahiptir, ancak polyester kadar güçlü değildir. Viskoz rayon su emer, polyester ise daha az emer veya hiç soğurmaz.

Polyester viskon rayondan daha hızlı kurur, parça kumaş polyester kumaş kırışmaya karşı dayanıklıdır ancak viskoz değildir. Polyester aşınmaya karşı dayanıklıdır ve viskoz yapmaz. Polyester viskozdan daha güçlüdür. polyester viskozdan farklı olarak küçülmez. Polyester boyamak zor, ucuz kumaş polyester kumaş% 90 kristalin bölge olduğundan pahalı bir boya kullanılmalıdır (dispers boya), Bu nedenle çok düşük parça kumaş bir nem emilimine sahiptir. Polyester küflenmez, viskoz bulunmaz, çünkü selülozdan dolayıdır (odun hamuru).

Polyester ısı ayarlı olabilir, bu da ısıtıldığında şeklini değiştirebileceği anlamına gelir, ancak gals geçiş sıcaklığına ısıtılmalıdır. Öte yandan, viskoz suni, ısıyla sertleştirilemez, parça kumaş çünkü viskoz lifi yüksek bir emici olduğundan bozunur, içinde depolanmış bir miktar kabarıklığa sahip olur, böylece lif ısıtıldığında, elyaf bozulur.

Viskoz rayonun kuru mukavemetinden% 50 daha düşük ıslak dayanımı vardır, polyesterin ıslanması ıslak veya kuru iken değişmez.

Poliviskon Kumaş
Geçtiğimiz hafta alışveriş yaparken, giyim eşyalarını kontrol ettiğimi fark ettim. Ona her zaman bir şey almadan önce etiketleri kontrol ettiğimi açıkladım, çünkü sadece kaliteli kumaş alan giymekten ve tercihen sentetik kumaşlar giymekten korkuyorum. Tüm farklı kumaşların ve niteliklerinin farkında olmadığını öğrenince şaşırdım. Ona göre, bir giysinin hangi kumaştan yapıldığı önemli değildi (bu yüzden iyi görünüyordu ) ve fiyat çok daha önemli bir faktördü.

Bu kumaşları en şık blog yazarlarından bazılarında da görüyorum. Ne yazık ki, çoğu kez bir fotoğraftan bir elbiseyi beğendiğimde,% 100 polyester olduğunu hayal kırıklığına uğrattım. Bu sadece kumaş alan mağazalarda satın alamayacağım bir kumaş. Polyesterden yapılmış parlak giysilerden çoğu kıyafet seçimlerimi kesinlikle sınırlandırıyor.

Farklı kumaşları anlamak

Farklı kumaşların özelliklerini her zaman bilmiyorum ve dürüst olmam gerekirse, bir keresinde kumaş bilgisine yönelik serfifikasyonu tamamladığımdan emin olmalıyım (yaptığımız tüm kumaş alan testlerinden notlarımın bir görüntüsü üzerinde). Tüm kumaşın isimlerini ve niteliklerini bildiğim (yanma) testleri yaptım ve koklayarak ayırt edebildim.


Bizden Yazılar

Toptan Parti Kumaş Çerkezköy 05356519107

Toptan kumaş alım satım, İstanbul kumaş alan, Partici kumaş alan, kumaş partisi alan,Çerkezköy kumaş satıcıları, Çerkezköy parti kumaş, Çerkezköy toptan Kumaş, çorlu kumaş pazarı, kilo ile kumaş fiyatları, Kilo ile parça kumaş, Tekirdağ Kumaş fabrikaları, tekirdağ parça kumaş.

1.12.2021

17 İncelenme

İncele

Penye Kumaş Alımı Satımı Yapılır 05356519107

penye kumaş alanlar, penye kumaş alış yerleri, ihale usulü penye kumaş alanlar, örme penye kumaş alanlar, viskon penye kumaş alanlar, İnterlok penye kumaş alanlar, kaşkorse penye kumaş alanlar, Süprem penye kumaş alanlar, Kompak penye kumaş alanlar,.

29.11.2021

19 İncelenme

İncele

Toptan Kumaş İstanbul 0535659107

İstanbul toptan kumaş kim alır, İstanbul’da kumaş alan firma, İstanbul toptan kumaş alıcıları, İstanbul parti kumaş alan, İstanbul toptan stok kumaş alım,istanbul toplu kumaş alanlar, top kumaş alan istanbul, toplu kumaş satın alan kişiler.

28.11.2021

28 İncelenme

İncele