Telefon:05356519107

Email: Kumaş Alan Stok Ve Parti Kumaş Alımı

bizden gelişmeler

Numunelik Kumaş Alan Firma 05356519107

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • Numunelik Kumaş Alan Firma 05356519107
Numunelik Kumaş Alan Firma 05356519107

Numunelik Kumaş Alan Firma 05356519107

Numunelik Kumaş Alan Firma 05356519107

Numune kumaş alan
Bugün en popüler kumaş malzemedir. Pamuklu kumaşlar her tür kostüm için uygun, örgülü, kalınlıklı, pürüzsüz ve farklı ağırlıkta örgü olabilirler.

Keten Kumaş Alan
Malzeme tüm hava koşullarında iyi adapte edilmiş tüm şekiller tarafından uygundur ve tercih edilir. Teknik özellikler serindir, iyi esneklik, hızlı emilim, renk çeşitliliği vardır.

– Eksileri: yüksek maliyet, sert kumaş alanlar kuru his genellikle erkek müşterilerin tercihidir. İnsanlar çekici kadın müşteriler için yumuşak bir eğri oluşturmak için Spandex elyaflarını harmanlayarak bu dezavantajın üstesinden gelirler.

Kaliteli% 100 pamuk ipliği : Ucuz Kumaş pamuktan türetilmiştir. İnsanlar pamuk yetiştirirken, olgunlaşmış meyvelerin olgunlaşmasını bekleyin; çatlamış meyvelerdeki ham pamuk elyaflarını toplayıp geri getirin, ağartın, onları döndürün ve pamuk ipliğini döndürün. Örgü kıyafetleri.

Yaygın olarak bilinen pamuklu parça kumaşlar ve tanımlama yöntemleri: Farklı ipliklerin kumaşları farklı değerlere sahiptir, bu nedenle farklı iplik çeşitlerini bilmek önemlidir. Bu, kumaş alanlar düzgün bir şekilde kullanılması için yararlıdır, bu da kumaşın dayanıklı olduğu anlamına gelir.

1) Pamuk: Sarı alevli hızlı ateş, yanan koku gibi koku, kül koyu gri
Numune kumaş alan
2) İpek: Pamuk yavaş yanan, yanan filamentler orada saçları yanan gibi yerel yangın yanan kokusuna küçültmek ve koyu kahverengi, ten rengi, sonra parmağını sıkılmış küçük topaklar halinde dondurulmuştur.

3) Kuzu yünü: hızlı yanmaz, kumaş alanlar dumanlar ve kabarcık kabarcıklar oluşturur, ardından topaklar, kırmızımsı ve çıtır bir siyah renge sahiptir, derhal ezilir. Saç yakmak gibi kokuyor.

4) fiber: Hızlı yanma ve sarı alev, yanan kağıt kokusu, çok koyu kül.

5) Asetat : Yangınla birlikte yakıldığında yavaşça tutuşturun ve yoğun kahverengi kahverengine, yoğun bir şekilde paketlenip, ateşlenmemeye başlayın, sonra hızla topaklaşın, kolayca ezilirsiniz.Numunelik kumaş alanlar

6) iplik poliamid (naylon), açık kahverengi bir sabit ucuz kumaş içine soğuk döner zor ezilmiş maydanoz kokusu ile, geri damlacıkları ve beyaz plastik içine ateş bu sermaye alev değil yanma.

Dokumasız parça kumaşlar , ısı ile büzülerek ve pamuk dokuma teknikleri kullanılarak birbirine bağlanan polipropilenden imal edilmiştir ucuz kumaş, kullanıcının sağlığı için hiçbir toksik madde içermediği için tamamen test edilmiştir, dokuma olmayan malzemelerden yapılmış kumaş poşetleri son derece estetik olacaktır.

Gelişmiş çok tabakalı ısı pres teknolojisi ile bitmiş kumaş poşetler kullanıcıyı memnun edebilir.

Dokunmamış torbalar birçok kez yıkanabilir ve tekrar kullanılabilir. Şu anda, dokuma olmayan polipropilen tarımsal üretimde pelin bir perde olarak kullanılmaktadır. Buna ek olarak tıbbi elbiseleri, maskeleri vb. Örtmek için dokunmamış kumaş kullanılabilir.
NUMUNELİK KUMAŞ ALAN
NUMUNELİK KUMAŞ ALAN YERLER


Bizden Yazılar

Esenyurt Parti Kumaşçılar Alanlar Ve Satanlar Nerede Olur 05356519107

esenyurt parti kumaş, esenyurt kumaş alımı, esenyurt kumaş alanlar, esenyurt parti kumaşçı,esenyurt kumaş alımı yapan yerler, esenyurt kumaş alımı, esenyurt parti kumaşı,esenyurt kumaşçılar çarşısı, esenyurt ucuz kumaş.

7.08.2022

3 İncelenme

İncele

Esenler Parti Kumaşçılar Çarşısı Ve Alımı Satımı 05356519107

esenler kumaş alanlar, esenler parti kumaş, esenler parti malı kumaş alanlar, esenler kumaş alımı yapan, esenler kumaş ticareti, esenler parti kumaşçılar, esenler kumaş pazarı, esenler ,esenler kumaş fiyatları, esenler spot kumaşçılar,.

3.08.2022

16 İncelenme

İncele

Serili Kumaş Satın Alanlar 05356519107

Serili kumaş alanlar, serili kumaş alınır, serili top kumaş alanlar, Selli toptan kumaş alanlar, Selli dokuma kumaş alanlar, sihirli örme kumaş alanlar,.

2.08.2022

16 İncelenme

İncele