Telefon:05356519107

Email: Kumaş Alan Stok Ve Parti Kumaş Alımı

bizden gelişmeler

Şifon Kumaş Satanlar 05356519107 Şifon Alım

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • Şifon Kumaş Satanlar 05356519107 Şifon Alım
Şifon Kumaş Satanlar 05356519107 Şifon Alım

Şifon Kumaş Satanlar 05356519107 Şifon Alım

Şifon Kumaş Satanlar 05356519107 Şifon Alım 

Birçoğu şifonun çamaşır makinesinde yıkanıp yıkanmadığını merak ediyor, özellikle de şifon biraz saydam ve ince bir kumaş. Şifon kumaş alanlar genellikle bluz veya elbise haline getirilir ve ipek yapılır.

Şifon, ipek veya polyesterden ve genellikle bluz, gömlek veya elbise olarak işlenen hafif ve ince bir kumaştan yapılır. Bu çok ince kumaş lekelere karşı çok hassastır ve uzun vadede güzel ve yeni görünmek için çok nazikçe tedavi edilmelidir.

Temizlik ve bakım

Şifon yıkamak nispeten pahalıdır. Hafif deterjanla ön işlem yapılması her zaman tavsiye edilir. Daha güçlü lekeler için, hafif deterjan nazikçe masaj yapılmalı, ağır sürtünmeden kaçınılmalıdır. Ellerinizi yıkamanız tavsiye edilir, ancak parça şifon kumaş alan çamaşır makinesinde de kullanılabilir. Çamaşır makinesini tercih ederseniz, 30 ° ‘lik yumuşak döngüyü kullanmalı ve şifon kumaşı çamaşır torbasında yıkamalısınız. Şifon genellikle fırlatılmaz, eğer öyleyse sadece kısa bir süre kaçar. Kumaş alanlar gereksiz su lekelerini önlemek için, Şifon yavaşça hava ile kurutulmalıdır. Kurutucu uygun şifon değil. Ütü yaparken, şifonun buharsız ütüleneceğine dikkat edilmelidir, aksi halde kumaşta su lekelerini tekrar görme riski vardır.

Bizim şifon kumaşlar genellikle burada bizim yıkama talimatlarını kullanabilirsiniz, polyester malzemeden yapılmıştır. Bununla birlikte, saf ipekten yapılmış şifon için, giysiyi temizlemeye getirmek tavsiye edilir. Orada lekeler farklı muamele görür ve giysilerinizden daha uzun bir şeyiniz olur.

Şifon Kumaş Satanlar
Çevrimiçi kumaş mağazamızda ağırlıklı olarak ucuz düz kumaşlara sahibiz: Koleksiyonumuz  , her zaman stoktan, moda kumaşlardan, giyim kumaşlarından, tuhafiyetten ve muşambadan temin edilebilen temel kumaşlar . Örneğin, hayvan baskıları, meyve baskıları, yıldızlar, noktalar ve çiçekler ile güzel kumaşlarımız var. Ve nasıl bir ipucu, perde veya minder kapağı yapmak için şimdi tamamen kalça olan güzel keten ve kanvas kumaşlar hakkında! Tabii ki, araçlara, kalplere veya hayvanlara sahip araçlar gibi çocuklar için maddeler eksik olmamalıdır. Bebek odası ve / veya kreş için güzel kıyafetler veya güzel aksesuarlar yapın.

Buna ek olarak, koleksiyonumuzda güzel bir bez ve örgü ve tığ işi alanında güzel şeylerimiz var. Güzel yünleri düşünün, aynı zamanda modaya uygun renklerde kanca ve örme iğnelerini ve elbette dikiş projeleri için çeşitli dikiş aksesuarları ve aksesuarları düşünün.

Online mağazalarımızda veya online olarak daha harika kumaşlar satın alabilirsiniz. Örneğin, Taslan – mükemmel su itici kumaş.
ŞİFON KUMAŞ SATAN,ŞİFON KUMAŞ SATANLAR,ŞİFON SATAN,ŞİFON SATANLAR


Bizden Yazılar

Stok Krep Kumaş Satın Alanlar 05356519107

Stok krep kumaş satın alan firmalar, stok krep kumaş alan yerler, stok krep kumaş alan, stok krep kumaş alım satımı yapanlar, stok krep kumaş kime satılır, stok krep kumaş alım satım ilanları,.

22.09.2023

15 İncelenme

İncele

Gabardin Kumaş Alan 05356519107 Poly Gabardin Kumaş Alımı

Poly Gabardin Kumaş alan, gabardin kumaş alınır, parti kumaş alan yerler, firmalar, alım satım yapanlar, parti Gabardin kumaş alanlar, stok Gabardin kumaş alanlar, toptan Gabardin kumaş alınır,.

21.09.2023

23 İncelenme

İncele

Karışık Kumaş Alım Satım 05356519107

Karışık kumaş alım satım, karışık top kumaş alım satım, karışık parça kumaş alım satım, karışık dokuma kumaş alım satım, karışık örme kumaş alım satım, karışık kumaş kime satılır, satılık karışık kumaş alanlar, karışık maç yapmak istiyorum,.

19.09.2023

35 İncelenme

İncele