Telefon:05356519107

Email: Kumaş Alan Stok Ve Parti Kumaş Alımı

bizden gelişmeler

Polar Kumaşçı 05356519107 Polar Kumaş Alımı Satımı

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • Polar Kumaşçı 05356519107 Polar Kumaş Alımı Satımı
Polar Kumaşçı 05356519107 Polar Kumaş Alımı Satımı

Polar Kumaşçı 05356519107 Polar Kumaş Alımı Satımı

Polar Kumaşçı 05356519107 Polar Kumaş Alımı Satımı 

Polar kumaş satan yerler,polar kumaş satın alan,polar satın alan,parti polar,stok polar,spot polar,polar parçası,polar kumaş parçası,parça polar satan yerler,polar satışı,ucuz polar kumaş,defolu polar kumaş,ayıcık için peluş kumaş,ayı yapımı için peluş,ucuz polar nereden alırım,çift taraflı polar kumaş,astarlık polar kumaş,astarlık polar alan,toptan polar kumaş alanlar,parça polar alan,polar parçası alanlar,İstanbul polar kumaş,çorlu polar kumaş,Çerkezköy polar kumaş,çorlu parça polar,

Polar – bu kumaş nedir? Polar Kumaşçılar Polar Kumaş

Parça polar alanlar. Yapağının ortaya çıkmasından önce, insanlar koyun ve diğer hayvanların yünlerini sıcak giysiler için kullandılar. Yünün dezavantajları da vardı, bunlar ağırlık, ıslandığında termal özelliklerin kaybı ve rüzgar geçirmezlik özelliklerinin olmamasıdır.

Ucuz Polar hafif, sıcak ve dokunuşa yumuşaktır. Polyester bazlı suni malzeme. Üretimde plastik şişe gibi hem birincil hem de ikincil hammaddeler kullanılabilir.

Polar elyafın iyi bir ısı yalıtımı, hipoalerjenite, elastikiyet, hidrofobikliği vardır. Ayrıca polar hafif ve nefes alabilen bir malzemedir ve oldukça uzun süre giyilebilir.
TÜM POLAR ÇEŞİTLERİ DEĞERİNDE ALINIR…

Polar yapısı ve üretim süreci

Toptan Polar polyesterden yapılmıştır. Genellikle, ikincil hammaddeler, doğanın korunmasına yardımcı olan kullanılmış tek kullanımlık şişelerin, bardakların, tabakların üretim – işlenmiş ürünleri için kullanılır. Malzemenin özelliklerini geliştirmek için, üretim sırasında hammaddelere başka sentetik lifler eklenir: daha fazla aşınma direnci için likra, esnekliği artırmak için spandeks. Üretim süreci aşağıdaki aşamalardan oluşur:

POLAR PARÇASI SATIN ALINIR…

1.Sentetik liflerden yoğun bir örgü taban dokunmuştur. Çoğu zaman, bir tarafta pürüzsüzdür ve diğer tarafta lif ilmekleri oluşur.

2.Yığın elde etmek için, taban, yüzeyinde çok sayıda kanca bulunan özel tamburlardan çekilir – kancalar ilmeklere yapışır ve onları yırtar, sonuç olarak yüzey kabarık hale gelir. Her iki tarafta da kabarık bir kumaşa ihtiyacınız varsa, hem ön hem de yanlış tarafta ilmekler içeren bir kanvas taramaya tabi tutulur. Kumaşın kalınlığı ve kabarıklığı, daha sonra havı oluşturan ilmeklerin uzunluğu ile belirlenir.

3.Elde edilen kumaş, soyulma önleyici işleme tabi tutulur. Giyme veya yıkama sırasında yüzeyde hap oluşumunu önlemek gerekir.

4.Nihai ürünün amacına bağlı olarak, antibakteriyel ve su itici bileşiklerle işlenirler.

 ASTARLIK POLAR ALAN,ASTARLIK POLAR KUMAŞ,AYI YAPIMI İÇİN PELUŞ
AYICIK İÇİN PELUŞ KUMAŞ,ÇERKEZKÖY POLAR KUMAŞ,ÇİFT TARAFLI POLAR KUMAŞ
ÇORLU PARÇA POLAR,ÇORLU POLAR KUMAŞ
DEFOLU POLAR KUMAŞ,İSTANBUL POLAR KUMAŞ,PARÇA POLAR ALAN
PARÇA POLAR SATAN YERLER,PARTİ POLAR
POLAR KUMAŞ PARÇASI,POLAR KUMAŞ SATAN YERLER,POLAR KUMAŞ SATIN ALAN
POLAR PARÇASI,POLAR PARÇASI ALANLAR
POLAR SATIN ALAN,POLAR SATIŞI,SPOT POLAR,STOK POLAR,TOPTAN POLAR KUMAŞ ALANLAR,UCUZ POLAR KUMAŞ,UCUZ POLAR NEREDEN ALIRIM


Bizden Yazılar

Hürrem Kumaş Alım Yeri 05356519107

Hürrem kumaş alınır, Hürrem kumaş alan yerler, Hürrem kumaş alan firmalar, Hürrem kumaş alım, Hürrem kumaş kim alır, Hürrem kumaş kime satılır, satılık Hürrem kumaş alanlar, Hürrem kumaş toplayanlar, Hürrem kumaş alım satımı yapanlar, Hürrem kumaş alan kişiler, Hürrem kumaş alan yerler, Hürrem kumaş alıcıları, metre ile Hürrem kumaş alan.

27.01.2022

6 İncelenme

İncele

İsko Ve tüm Kot Çeşitleri Alınır 05356519107

kot kumaş satın alınır, parça kot kumaş satın alınır, Parça kot satın alıyorum, parti kumaş satın alınır, spot kot kumaş satın alınır, stok kot kumaş satın alıyorum.

26.01.2022

10 İncelenme

İncele

Lakost Kumaş Satın Alımı 05356519107

Lakost kumaş alınır, Lakost kumaş alan yerler, Lakost kumaş alan firmalar, Lakost kumaş alım, Lakost kumaş kim alır, Lakost kumaş kime satılır, satılık Lakost kumaş alanlar, Lakost kumaş toplayanlar, Lakost kumaş alım satımı yapanlar, Lakost kumaş alan kişiler, Lakost kumaş alan yerler, Lakost kumaş alıcıları, metre ile Lakost kumaş alan, kilo ile Lakost kumaş alan.

25.01.2022

16 İncelenme

İncele