Telefon:05356519107

Email: Kumaş Alan Stok Ve Parti Kumaş Alımı

bizden gelişmeler

Polar Kumaşçı 05356519107 Polar Kumaş Alımı Satımı

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • Polar Kumaşçı 05356519107 Polar Kumaş Alımı Satımı
Polar Kumaşçı 05356519107 Polar Kumaş Alımı Satımı

Polar Kumaşçı 05356519107 Polar Kumaş Alımı Satımı

Polar Kumaşçı 05356519107 Polar Kumaş Alımı Satımı 

Polar kumaş satan yerler,polar kumaş satın alan,polar satın alan,parti polar,stok polar,spot polar,polar parçası,polar kumaş parçası,parça polar satan yerler,polar satışı,ucuz polar kumaş,defolu polar kumaş,ayıcık için peluş kumaş,ayı yapımı için peluş,ucuz polar nereden alırım,çift taraflı polar kumaş,astarlık polar kumaş,astarlık polar alan,toptan polar kumaş alanlar,parça polar alan,polar parçası alanlar,İstanbul polar kumaş,çorlu polar kumaş,Çerkezköy polar kumaş,çorlu parça polar,

Polar – bu kumaş nedir? Polar Kumaşçılar Polar Kumaş

Parça polar alanlar. Yapağının ortaya çıkmasından önce, insanlar koyun ve diğer hayvanların yünlerini sıcak giysiler için kullandılar. Yünün dezavantajları da vardı, bunlar ağırlık, ıslandığında termal özelliklerin kaybı ve rüzgar geçirmezlik özelliklerinin olmamasıdır.

Ucuz Polar hafif, sıcak ve dokunuşa yumuşaktır. Polyester bazlı suni malzeme. Üretimde plastik şişe gibi hem birincil hem de ikincil hammaddeler kullanılabilir.

Polar elyafın iyi bir ısı yalıtımı, hipoalerjenite, elastikiyet, hidrofobikliği vardır. Ayrıca polar hafif ve nefes alabilen bir malzemedir ve oldukça uzun süre giyilebilir.
TÜM POLAR ÇEŞİTLERİ DEĞERİNDE ALINIR…

Polar yapısı ve üretim süreci

Toptan Polar polyesterden yapılmıştır. Genellikle, ikincil hammaddeler, doğanın korunmasına yardımcı olan kullanılmış tek kullanımlık şişelerin, bardakların, tabakların üretim – işlenmiş ürünleri için kullanılır. Malzemenin özelliklerini geliştirmek için, üretim sırasında hammaddelere başka sentetik lifler eklenir: daha fazla aşınma direnci için likra, esnekliği artırmak için spandeks. Üretim süreci aşağıdaki aşamalardan oluşur:

POLAR PARÇASI SATIN ALINIR…

1.Sentetik liflerden yoğun bir örgü taban dokunmuştur. Çoğu zaman, bir tarafta pürüzsüzdür ve diğer tarafta lif ilmekleri oluşur.

2.Yığın elde etmek için, taban, yüzeyinde çok sayıda kanca bulunan özel tamburlardan çekilir – kancalar ilmeklere yapışır ve onları yırtar, sonuç olarak yüzey kabarık hale gelir. Her iki tarafta da kabarık bir kumaşa ihtiyacınız varsa, hem ön hem de yanlış tarafta ilmekler içeren bir kanvas taramaya tabi tutulur. Kumaşın kalınlığı ve kabarıklığı, daha sonra havı oluşturan ilmeklerin uzunluğu ile belirlenir.

3.Elde edilen kumaş, soyulma önleyici işleme tabi tutulur. Giyme veya yıkama sırasında yüzeyde hap oluşumunu önlemek gerekir.

4.Nihai ürünün amacına bağlı olarak, antibakteriyel ve su itici bileşiklerle işlenirler.

 ASTARLIK POLAR ALAN,ASTARLIK POLAR KUMAŞ,AYI YAPIMI İÇİN PELUŞ
AYICIK İÇİN PELUŞ KUMAŞ,ÇERKEZKÖY POLAR KUMAŞ,ÇİFT TARAFLI POLAR KUMAŞ
ÇORLU PARÇA POLAR,ÇORLU POLAR KUMAŞ
DEFOLU POLAR KUMAŞ,İSTANBUL POLAR KUMAŞ,PARÇA POLAR ALAN
PARÇA POLAR SATAN YERLER,PARTİ POLAR
POLAR KUMAŞ PARÇASI,POLAR KUMAŞ SATAN YERLER,POLAR KUMAŞ SATIN ALAN
POLAR PARÇASI,POLAR PARÇASI ALANLAR
POLAR SATIN ALAN,POLAR SATIŞI,SPOT POLAR,STOK POLAR,TOPTAN POLAR KUMAŞ ALANLAR,UCUZ POLAR KUMAŞ,UCUZ POLAR NEREDEN ALIRIM


Bizden Yazılar

Esenyurt Parti Kumaşçılar Alanlar Ve Satanlar Nerede Olur 05356519107

esenyurt parti kumaş, esenyurt kumaş alımı, esenyurt kumaş alanlar, esenyurt parti kumaşçı,esenyurt kumaş alımı yapan yerler, esenyurt kumaş alımı, esenyurt parti kumaşı,esenyurt kumaşçılar çarşısı, esenyurt ucuz kumaş.

7.08.2022

3 İncelenme

İncele

Esenler Parti Kumaşçılar Çarşısı Ve Alımı Satımı 05356519107

esenler kumaş alanlar, esenler parti kumaş, esenler parti malı kumaş alanlar, esenler kumaş alımı yapan, esenler kumaş ticareti, esenler parti kumaşçılar, esenler kumaş pazarı, esenler ,esenler kumaş fiyatları, esenler spot kumaşçılar,.

3.08.2022

16 İncelenme

İncele

Serili Kumaş Satın Alanlar 05356519107

Serili kumaş alanlar, serili kumaş alınır, serili top kumaş alanlar, Selli toptan kumaş alanlar, Selli dokuma kumaş alanlar, sihirli örme kumaş alanlar,.

2.08.2022

16 İncelenme

İncele