Telefon:05356519107

Email: Kumaş Alan Stok Ve Parti Kumaş Alımı

bizden gelişmeler

Scuba Kumaş Nasıl Dikilir? 05356519107 Kumaş Alan

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • Scuba Kumaş Nasıl Dikilir? 05356519107 Kumaş Alan
Scuba Kumaş Nasıl Dikilir? 05356519107 Kumaş Alan

Scuba Kumaş Nasıl Dikilir? 05356519107 Kumaş Alan

Scuba Kumaş Nasıl Dikilir? 05356519107 Kumaş Alan

 
SCUBA İLE DİKİŞ YAPARKEN NELERE DİKKAT ETMELİSİNİZ?

KESİM

Özellikle daha güçlü scuba kumaşları, kumaş makasa göre döner bir kesici ile daha iyi kesilebilir. Birkaç tabakayı keserken, makas dezavantajlıdır çünkü kumaş tabakaları birbiri üzerinde kayar ve birbirine bastırıldığında süngerimsi davranış nedeniyle makasın kesici kenarları arasında kopmadan sıkışabilir. Yüzey ayrıca kesme ve işleme sırasında özel bakıma ihtiyaç duyar. İpler, ince taytlarda olduğu gibi düğümler oluşturarak veya dikişler atarak kolayca kendilerini dışarı çekerler.

Makas veya döner kesici kullanmaya karar verseniz de, kumaşın temiz bir şekilde kesilmesi için bıçakların gerçekten keskin olduğundan emin olun!

DİKMEK / ELDE KAMIŞ KUMAŞLARI EN İYİ FİYATA KUMAŞ ALAN BENİM


Kilo İle Parça kumaş satanlar. Dikiş makinesinin altında Scuba, Sweat’e benzer şekilde davranır. Baskı ayağı çok fazla baskı yaparsa katmanlar gerilebilir ve bu da dalgalı bir dikişe neden olur. Bu nedenle, çoğu elastik kumaşta olduğu gibi, bir yürüme ayağı kullanmalı veya mümkünse baskı ayağı basıncını azaltmalısınız.

Scuba kumaş fiyatları polyester ve elastan karışımı olduğundan, Scuba ile dikiş yaparken bir streç iğne veya süper streç iğne kullanılır. Krep scuba gibi ince kaliteler 75 iğne boyutu ile işlenebilir. 90 mm’lik bir iğne, daha kalın kaliteler veya ikiden fazla katman için daha uygundur. Yapısındaki yalıtım tabakası nedeniyle, kumaş, bu malzemeyi anımsatsa bile, terden önemli ölçüde daha büyük bir kalınlığa sahiptir!

Belirleyici olan sadece iğne boyutu değildir: kalın tabakalar için dikiş uzunluğu kesinlikle artırılmalıdır!

Overlok ile scuba ile dikiş dikmek de genellikle bir sorun değildir – ancak, dikiş payları birbirine sürülmüşse görünümü dikişlerin gücünden zarar gören kesimler vardır. Dikişin ne kadar sert olacağını değerlendirebilmek için daima bir test dikişi yapın! Katmanlar çok kalınsa diferansiyel beslemenin ayarlanması gerekebilir
 
DİKİŞ PAYLARININ VE KENAR KIVRIMLARININ İŞLENMESİ

Parti kumaş alan. Çok az çaba gerektiren bir seçenek, dikiş paylarını fazla kaplamamak veya kenarı açık bırakmaktır. Scuba, yıpranmayan bir malzemedir.

Bu yüzden illa ki etek eğmek veya kapalı olmak zorunda değilsiniz. Dikiş payını zikzak makasla kesmek de bir seçenektir.

Armürlü kumaş satın alanlar

PARÇA SCUBA KUMAŞ SATANLAR,SCOBE KREP KUMAŞ,SCUBA KUMAŞ ELBİSE
SCUBA KUMAŞ EŞOFMAN,SCUBA KUMAŞ KİLO FİYATLARI,SCUBA KUMAŞ METRE FİYATI
SCUBA KUMAŞ POLYESTER Mİ,SCUBA KUMAŞ TAKIM,SCUBA KUMAŞ ÜRETİCİLERİ
SCUBA KUMAŞ YAZLIK Mİ


Bizden Yazılar

Güpür Kumaş Alım Yeri 05356519107

Güpür kumaş alınır, Güpür kumaş alan yerler, Güpür kumaş alan firmalar, Güpür kumaş alım, Güpür kumaş kim alır, Güpür kumaş kime satılır, satılık Güpür kumaş alanlar, Güpür kumaş toplayanlar, Güpür kumaş alım .

22.01.2022

1 İncelenme

İncele

Jakar Kumaş Satın Alımı 05356519107

jakarlı kumaş nasıl yıkanır jakarlı kumaş satın alınır parça jakarlı kumaş kilo işi jakarlı kumaş Jakar Kumaş Nedir jakalı kumaş nedir Spot Jakarlı atlas – ipek ipliklerin geleneksel olarak kullanıldığı parlak bir tuval. Daha sonra, sentetik elyaflardan daha az yüksek kaliteli malzeme elde edilmedi. .

21.01.2022

7 İncelenme

İncele

Kaşkorse Kumaş Alım Yeri 05356519107

Kaşkorse kumaş alınır, Kaşkorse kumaş alan yerler, Kaşkorse kumaş alan firmalar, Kaşkorse kumaş alım, Kaşkorse kumaş kim alır, Kaşkorse kumaş kime satılır, satılık Kaşkorse kumaş alanlar, Kaşkorse kumaş toplayanlar, Kaşkorse kumaş alım satımı yapanlar, Kaşkorse kumaş alan kişiler,.

21.01.2022

6 İncelenme

İncele