Telefon:05356519107

Email: Kumaş Alan Stok Ve Parti Kumaş Alımı

bizden gelişmeler

Şifon Kumaş Nasıldır? 05356519107 Kumaş Alanlar

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • Şifon Kumaş Nasıldır? 05356519107 Kumaş Alanlar
Şifon Kumaş Nasıldır? 05356519107 Kumaş Alanlar

Şifon Kumaş Nasıldır? 05356519107 Kumaş Alanlar

Şifon Kumaş Nasıldır? 05356519107 Kumaş Alanlar

şifon yazlık elbise nasıldır,şifon elbise nereden alınır,şifon kumaş fiyatı nedir,şifon kumaş çeşitleri, Şifon naylon mu,Şifon kumaş naylon mu,Şifon kumaş iç gösterir mi,Şifon Saten nasıl bir kumaştır,

Şifon Kumaş Nasıldır? Kumaş Alanlar 05356519107

Şifon, hafif kumlu bir dokuya sahip hafif, akıcı ve yarı saydam bir malzemedir. Yumuşaklık, ipliklerin bükülmesinin sıkılığına bağlıdır. Üretim için çeşitli lif türleri kullanılır: yapay, sentetik ve doğal.

Her şeyden önce, doğal ve sentetik şifonu ayırt etmek gerekir. İlkinin yıkanması yasaktır. Sadece kuru temizleme. Yapay şifon bu açıdan daha dövülebilir. Sıcaklığı 30 dereceyi geçmeyen ılık suda elde yıkanabilir. Malzemeyi bir yönde hafifçe bükerek elle sıkmak gerekir. Ürünler serin bir odada kurutulur, yatay konumda yayılır.

KUMAŞ TÜRLERİ 05356519107

Herhangi bir ürünü dikerken olduğu gibi, stilini ve gelecekteki görünümünü hemen planlamanız gerekir. Ne için? Birkaç faktör için kumaşı hemen almak için:

KUMAŞ ÇEŞİTLERİ DEĞERİNDE ALIYORUM…

Mevsimsellik (sıcak veya hafif kumaş). Bu açıktır, çünkü kaşmir, yünlü kumaşlar, paltolar, deri vb. Kış mevsimi için uygundur Yaz mevsimi için – ince polyster,yün, pamuk, keten.

Ürünün gelecekteki stili. Üzerinize nasıl oturacak? Dekoratif detaylar olacak mı?

Elbise şeklini korumalı mı, akmalı mı? Karar verin: akan bir kumaşın etkisini elde etmek istiyorsunuz veya tersine elbise sıkı olmalı ve şeklini korumalıdır.

Kumaş esneyecek mi? Biraz esnemesine mi ihtiyacınız var yoksa gereksiz mi? Ardından kumaşın ve katkı maddelerinin bileşimine bakın.

Kumaş Alan. Şekil kusurlarını gizlemem gerekir mi? Kumaşın parlamaması için sorunlu alanları kapsamaz. Yoksa çok önemli değil ve en ince malzemeleri seçebiliyor musunuz?

Doğal veya suni kumaşlar. Buradaki her şey sadece zevkinize, giyim tarzınıza ve mevsiminize göre.

Bilgi yeterli değilse, bir kumaş mağazasında deneyimli terzilerden, tasarımcılardan, danışmanlardan tavsiye isteyin. Tüm bu noktalara karar verdiğinizde malzemeyi seçebilirsiniz. Uzun zamandır istediğiniz çiçek baskılarının hepsi belirli bir elbise türü için uygun değil. Rasyonelden başlayın: kumaş bileşimi, fiyat, yoğunluk vb., vücuttaki duyumlar

Temel olarak, doğal kumaşlardan yapılan elbiseler günlük yaşam için daha kullanışlıdır, ancak istisnalar da vardır. Örneğin, bir düğününüz var ve birçok gelin gibi, keten bir elbiseyle koridordan aşağı inmek istemiyorsunuz. Veya 30 m yarıçapındaki tüm erkekleri fethetmek için baştan çıkarıcı jarse tüp elbiseye ihtiyacınız var.Karışım kumaşlar muhtemelen mükemmel bir orta yol. “Arkadaşlarla gözlerimizi yudumlamak” ile “Gürcistan’da uyandım, beni götür” arasında nasıl. Bu kumaşlar daha az kırışır ve daha az bakım gerektirir.

NE KADAR KUMAŞA İHTİYACINIZ VAR? 05356519107

Elbise için kumaş,parti elbiselik kumaş,elbiselik kumaş kilo ile,kiloyla elbiselik kumaşlar,parça elbiselik kumaş..


Bizden Yazılar

Toptan Parti Kumaş Çerkezköy 05356519107

Toptan kumaş alım satım, İstanbul kumaş alan, Partici kumaş alan, kumaş partisi alan,Çerkezköy kumaş satıcıları, Çerkezköy parti kumaş, Çerkezköy toptan Kumaş, çorlu kumaş pazarı, kilo ile kumaş fiyatları, Kilo ile parça kumaş, Tekirdağ Kumaş fabrikaları, tekirdağ parça kumaş.

1.12.2021

17 İncelenme

İncele

Penye Kumaş Alımı Satımı Yapılır 05356519107

penye kumaş alanlar, penye kumaş alış yerleri, ihale usulü penye kumaş alanlar, örme penye kumaş alanlar, viskon penye kumaş alanlar, İnterlok penye kumaş alanlar, kaşkorse penye kumaş alanlar, Süprem penye kumaş alanlar, Kompak penye kumaş alanlar,.

29.11.2021

19 İncelenme

İncele

Toptan Kumaş İstanbul 0535659107

İstanbul toptan kumaş kim alır, İstanbul’da kumaş alan firma, İstanbul toptan kumaş alıcıları, İstanbul parti kumaş alan, İstanbul toptan stok kumaş alım,istanbul toplu kumaş alanlar, top kumaş alan istanbul, toplu kumaş satın alan kişiler.

28.11.2021

28 İncelenme

İncele