Telefon:05356519107

Email: Kumaş Alan Stok Ve Parti Kumaş Alımı

bizden gelişmeler

İndigo Boya İplik Alanlar 05356519107

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • İndigo Boya İplik Alanlar 05356519107
İndigo Boya İplik Alanlar 05356519107

İndigo Boya İplik Alanlar 05356519107

İndigo Boya İplik Alanlar 05356519107
 
İNDİGO İLE İPLİK NASIL BOYANIR İNDİGO KUMAŞ ALAN İNDİGO İPLİK ALANLAR.

İplik alanlar. Bir tekstil üzerinde çok çabuk solan indigo boya hakkında sık sık sorular alıyorum. Boyacıya tekstilin fıçıya ne kadar süre daldırıldığını sorduğumda genellikle “1 veya 2 dakika” yanıtı geliyor. Bu yeterli zaman değil! Küvetteki her daldırma, çivit renginin elyafın içine nüfuz etmesine izin verecek kadar uzun olmalıdır: en az 10-15 dakika. Aksi takdirde boya, tekstilin yüzeyine oturur ve solmaya ve sürtünmeye karşı hassas hale gelir.

Kumaş Alımı Yapan. Son zamanlarda, teknede çok daha uzun süre daldırma denemeleri yaptığım bir dizi testi tamamladım. Kazana daldırma süreleri 20 dakika ile 20 saat arasında değişiyordu. Daha uzun bir daldırma, daha fazla boyanın liflere nüfuz etmesini teşvik etti. Kumaş alan firma. Sonuçlar gözlemlemeye ve tartışmaya değer. Tüm numuneler bir sirke/su solüsyonunda nötralize edildi ve fazla boyayı bitirmek ve çıkarmak için “kaynatıldı”
Çivit mavisi ile doğal boyamayı hızlı ve kolay hale getiren bu kit, hem kullanım kolaylığı hem de uygun fiyatı ile başlangıç ​​seviyesindeki indigo boyacılara tavsiyemizdir.
).
Kilo ile kumaş satan yerler. Çilelerin nasıl boyanmasını istediğimize karar vererek başladık. Lee yaratıcı bir yıldızı ve ipliğine batik efekti eklemek için lastik bantlarla deneyler yaptı. İpliğiyle ne ördüğünü görmek için sabırsızlanıyorum!
KUMAŞ SATIN ALMAK BİZİM İŞİMİZ...

Adım 3: Çıplak ipliği temiz suya batırın.

Dip bobin iplik alanlar. Ardından, çıplak ipliği ıslatmak için sade suya koyun. Yavaşça suyun altına itin ve tamamen dolana kadar birkaç dakika bekletin.

İplik doyduğunda, sudan çıkarın ve fazla suyu hafifçe sıkın.

Telef ip alanlar. Gerçek boya işlemi oldukça basittir! İpliğinizi temiz suya batırdıktan sonra boyayı tencerede karıştırdıktan sonra ipliğinizi kazana yerleştirin. İplik boya kabında ne kadar uzun olursa sonuç o kadar koyu olur.

İndigo boya kabı yeşilimsi bir renktir ve üzerinde kabarcıklar ve tortu olabilir – bu indigo sürecinin bir parçasıdır (ve tortuya “Anne” denir). İpinize bulaşırlarsa endişelenmeyin. Sadece son ipliğe ilginç bir efekt katacaklar.

Parti kumaş alımı yapanlar.

Adım 5: Kurumasını bekleyin

Kilo ile kumaş alanlar. Boyanmış ipliğinizi, bozulmadan kuruyabileceği güvenli bir yere koyun. Yaklaşık 24-48 saat sürecek ve muhtemelen biraz damlayacaktır. Yardımcı olması için kurutma rafımızın yanına bir kutu fan kurduk.
DİP BOBİN İP SATIN ALAN,İNDİGO BOYA İP ALANLAR,İNDİGO BOYA İPLİK ALANLAR
İNDİGO BOYA İPLİK ALIMI YAPAN
İNDİGO BOYA KUMAŞ ALIMI YAPAN YERLER
İNDİGO BOYA,KUMAŞ,ALIMI,YAPANLAR,İNDİGO BOYA KUMAŞ SATIN ALAN
İNDİGO BOYA KUMAŞ SATIN ALANLAR
İNDİGO BOYA PENYE,İNDİGO İP ALAN
İNDİGO İPLİK ALANLAR
İNDİGO PEN,PARTİ İNDİGO BOYA KUMAŞ
PARTİ İNDİGO İPLİK,SPOT İNDİGO KUMAŞ
STOK İNDİGO KUMAŞ,TELEF İP ALANLAR


Bizden Yazılar

Güpür Kumaş Alım Yeri 05356519107

Güpür kumaş alınır, Güpür kumaş alan yerler, Güpür kumaş alan firmalar, Güpür kumaş alım, Güpür kumaş kim alır, Güpür kumaş kime satılır, satılık Güpür kumaş alanlar, Güpür kumaş toplayanlar, Güpür kumaş alım .

22.01.2022

1 İncelenme

İncele

Jakar Kumaş Satın Alımı 05356519107

jakarlı kumaş nasıl yıkanır jakarlı kumaş satın alınır parça jakarlı kumaş kilo işi jakarlı kumaş Jakar Kumaş Nedir jakalı kumaş nedir Spot Jakarlı atlas – ipek ipliklerin geleneksel olarak kullanıldığı parlak bir tuval. Daha sonra, sentetik elyaflardan daha az yüksek kaliteli malzeme elde edilmedi. .

21.01.2022

7 İncelenme

İncele

Kaşkorse Kumaş Alım Yeri 05356519107

Kaşkorse kumaş alınır, Kaşkorse kumaş alan yerler, Kaşkorse kumaş alan firmalar, Kaşkorse kumaş alım, Kaşkorse kumaş kim alır, Kaşkorse kumaş kime satılır, satılık Kaşkorse kumaş alanlar, Kaşkorse kumaş toplayanlar, Kaşkorse kumaş alım satımı yapanlar, Kaşkorse kumaş alan kişiler,.

21.01.2022

6 İncelenme

İncele