Telefon:05356519107

Email: Kumaş Alan Stok Ve Parti Kumaş Alımı

bizden gelişmeler

Rengarenk Kumaş Alanlar 05356519107 Renkli Kumaş Alan

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • Rengarenk Kumaş Alanlar 05356519107 Renkli Kumaş Alan
Rengarenk Kumaş Alanlar 05356519107 Renkli Kumaş Alan

Rengarenk Kumaş Alanlar 05356519107 Renkli Kumaş Alan

Rengarenk Kumaş Alanlar 05356519107 Renk 

,Standartlarını Tanımlayın
İlk adım, gelecekteki üretim için bir çerçeve olarak kullanılması gereken kumaş boyama için renk standartlarını tanımlamaktır. Bu, müşteri ve tedarikçinin renk varyasyonları için kabul edilebilir sınırlar belirleyeceği anlamına gelir. 
Müşteri, talep edilen rengin tedarikçisine bir referans numune sağlamalı ve ileride başvurmak üzere bir numune numunesi tutmalıdır.
Kumaş satın alanlar. Tedarikçiye verilen parçanın mümkün olduğu kadar büyük olması gerekir, böylece tedarikçinin doğru rengi yakalaması daha kolay olacaktır. Sağlanan kumaşın bileşimi veya ağırlığı farklıysa renk uyumu farklı olacaktır. Kumaş alanlar. Örneği kullanılması durumunda kağıda basılan renklerin spot kumaş dokusundan farklı görüneceğini lütfen unutmayın.
Laboratuvar Daldırma İşlemi
Spot Kumaş rengini tanımladıktan sonraki adım, bir Lab Dip numunesi hazırlamaktır. Laboratuvar daldırmaları, bir rengin boyandığında nasıl görüneceğine dair görsel bir yardım sağlamak amacıyla laboratuvar ortamında yapılır. Gerçek üretim numunesi, sağlanan laboratuvar daldırma işleminden farklı olacaktır. Laboratuar daldırma işleminin bir beher içinde üretildiğini ve gerçek bir üretim çalışması olmadığını unutmayın. 
Kumaş satın alanlar. Bir numune başlığı veya giysi için yeterli kumaşı laboratuvarda daldırmak mümkün değildir. Ürünler gerçek bir üretim sürecinde boyandığında, koşullar laboratuvardan önemli ölçüde farklıdır. Laboratuvar daldırma işlemi onaylanmadıkça veya müşteri laboratuvar daldırma işlemlerinden vazgeçmedikçe kumaşın üretimi başlamaz. Parti iplik alanlar. Bir laboratuvar daldırma işlemi onaylandığında, boyama yalnızca onaylanan laboratuvar daldırma işlemine göre başlayacaktır. Lab Dip makinesi Şekil 1'de sunulmuştur.
Makine ucuz kumaş, iplik ve gevşek stok numunelerinin boyanması için kullanılabilir. Yukarı aşağı hareket dışında sallanan barlar 70 RPM'de dönmektedir ve uzunlukları 25mm ile 50mm arasında ayarlanabilmektedir. Beher sayısı 12'dir ve 95°C'ye kadar olası boyama sıcaklığına sahiptir.
Renk Eşleştirme 
Kilo ile parça kumaş satanlar. Tedarikçi, özel boya partisini renk standardına/laboratuar daldırma rengine mümkün olduğunca yakın hale getirmek için çaba göstermelidir. Ancak, hiçbir iki boya partisi tam olarak aynı renk değildir. Bununla birlikte, özel bir boya partisi üzerinde müşterinin rengine ticari bir uyum sağlanacaktır. Ticari bir eşleşme, renk standardından biraz daha koyu veya daha açık olabilen benzer bir ton olacaktır. Üretim partisi numunesi ile standart numune arasındaki renk farkının tespiti için Şekil 2'de sunulan kumaş renk eşleştirme dolap makinesi kullanılabilir. Bu makinenin kullanımı, standart ve kontrollü ortam altında rengin görsel olarak değerlendirilmesi içindir. Bir kişinin farklı ışık kaynakları altında renk örneklerini değerlendirmesini sağlar.
Kilo ile kumaş. Tam bir eşleşme elde etmeyi imkansız kılan renk veya görünüm varyasyonunu etkileyebilecek birçok değişken vardır.


Bizden Yazılar

Güpür Kumaş Alım Yeri 05356519107

Güpür kumaş alınır, Güpür kumaş alan yerler, Güpür kumaş alan firmalar, Güpür kumaş alım, Güpür kumaş kim alır, Güpür kumaş kime satılır, satılık Güpür kumaş alanlar, Güpür kumaş toplayanlar, Güpür kumaş alım .

22.01.2022

1 İncelenme

İncele

Jakar Kumaş Satın Alımı 05356519107

jakarlı kumaş nasıl yıkanır jakarlı kumaş satın alınır parça jakarlı kumaş kilo işi jakarlı kumaş Jakar Kumaş Nedir jakalı kumaş nedir Spot Jakarlı atlas – ipek ipliklerin geleneksel olarak kullanıldığı parlak bir tuval. Daha sonra, sentetik elyaflardan daha az yüksek kaliteli malzeme elde edilmedi. .

21.01.2022

7 İncelenme

İncele

Kaşkorse Kumaş Alım Yeri 05356519107

Kaşkorse kumaş alınır, Kaşkorse kumaş alan yerler, Kaşkorse kumaş alan firmalar, Kaşkorse kumaş alım, Kaşkorse kumaş kim alır, Kaşkorse kumaş kime satılır, satılık Kaşkorse kumaş alanlar, Kaşkorse kumaş toplayanlar, Kaşkorse kumaş alım satımı yapanlar, Kaşkorse kumaş alan kişiler,.

21.01.2022

6 İncelenme

İncele