Telefon:05356519107

Email: Kumaş Alan Stok Ve Parti Kumaş Alımı

bizden gelişmeler

Kumaş Alanlar İçin Açıklama 05356519107 İzinsiz Kopya Yapmayın

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • Kumaş Alanlar İçin Açıklama 05356519107 İzinsiz Kopya Yapmayın
Kumaş Alanlar İçin Açıklama 05356519107 İzinsiz Kopya Yapmayın

Kumaş Alanlar İçin Açıklama 05356519107 İzinsiz Kopya Yapmayın

Kumaş Alanlar İçin Açıklama 05356519107 İzinsiz Kopya Yapmayın

Kumaş alan. Gipür bir ağ ile birbirine bağlanan dantel elemanlarından oluşan bir kumaştır. Sentetik bileşenler genellikle gipüre dahil edilir. Bu, kumaşı daha dayanıklı hale getirir. Gipürün yaygın olarak kullanıldığı ve pencere pervazlarındaki olağan tülün bile çoğunlukla gipür olduğu bir sır değil. Ayrıca muhteşem akşam ve kokteyl elbiseleri, eldivenler vb. Ondan dikilir.

Bakım:

30 dereceyi geçmeyen bir sıcaklıkta elde veya makinede yıkayın. Bir makine dönüşü kullanmamak daha iyidir.

Kilo ile kumaş satanlar. Pamuk , %100’e kadar doğal pamuk içeren bir kumaştır. Bazen pamuğa sentetik bileşenler eklenir, ancak bu yalnızca pamuğun kalitesini artırır. Avantajları çoktur: nefes alabilirlik, hipoalerjenite, oldukça basit bakım. Tüm bu avantajlar pamuğun yazlık ve abiye elbiselerde, pantolonlarda, eteklerde, pantolonlarda vb.

TOPTAN KUMAŞ ALANLAR. 

Kadife lüks, şık ve ışıltı ile ilişkilendirilen bir kumaştır. Kabarık yumuşak yapısı ve ışıkta parıldaması ile gerçekten asil bir malzeme. Kadife, dayanıklı ve aşınmaya dayanıklı bir malzemedir, ancak yalnızca bakım koşullarına uyulması durumunda.

Bakım:

Kilo ile kumaş satanlar. Kadifeyi sadece elde ılık suda yıkayabilirsiniz, hiçbir durumda makine sıkma ve kurutma kullanmayın. Kadifeden şeyleri sadece bir havluya sararak ve yatay bir yüzeyde kurumaya bırakarak sıkmanız tavsiye edilir.

Viskon, mükemmel bir şekilde serin tuttuğu için yazlık elbise, sundress, bluz ve kazak üretiminde yaygın olarak kullanılmaktadır.

 Bakım:

Viskon bakımda çok karamsar. Bu kumaştan şeyleri elde veya hassas bir yıkama programında yıkamak daha iyidir. Dönmeyi reddetmek ve su kendi kendine boşalana kadar beklemek daha iyidir. Çeşitli ağartıcıların ve leke çıkarıcıların kullanılması kesinlikle önerilmez.

pantolonluk gabardin kumaş, pantolonluk kot, pantolonluk kadife, pantolonluk poliviskon, pantolonluk keten kumaş, pantolonluk krep kumaş, pantolonluk sandy kumaş, pantolonluk kamuflaj kumaş, pantolonluk rips kumaş,kenarı yazılı pantolonluk kumaş,ucuz pantolonluk kumaş, pantolonluk polar kumaş,
 
KUMAŞ BOZAN YERLER,KUMAŞ BOZANLAR
TOPTAN KADİFE KUMAŞ ALANLAR,TOPTAN KOT KUMAŞ ALANLAR,TOPTAN KUMAŞ ALAN YERLER,TOPTAN KUMAŞ ALANLAR
TOPTAN KUMAŞ SATAN YERLER,TOPTAN KUMAŞ SATANLAR,TOPTAN PENYE ALANLAR
TOPTAN POLAR KUMAŞ ALANLAR
TOPTAN SÜPREM KUMAŞ ALANLAR


Bizden Yazılar

Güpür Kumaş Alım Yeri 05356519107

Güpür kumaş alınır, Güpür kumaş alan yerler, Güpür kumaş alan firmalar, Güpür kumaş alım, Güpür kumaş kim alır, Güpür kumaş kime satılır, satılık Güpür kumaş alanlar, Güpür kumaş toplayanlar, Güpür kumaş alım .

22.01.2022

1 İncelenme

İncele

Jakar Kumaş Satın Alımı 05356519107

jakarlı kumaş nasıl yıkanır jakarlı kumaş satın alınır parça jakarlı kumaş kilo işi jakarlı kumaş Jakar Kumaş Nedir jakalı kumaş nedir Spot Jakarlı atlas – ipek ipliklerin geleneksel olarak kullanıldığı parlak bir tuval. Daha sonra, sentetik elyaflardan daha az yüksek kaliteli malzeme elde edilmedi. .

21.01.2022

7 İncelenme

İncele

Kaşkorse Kumaş Alım Yeri 05356519107

Kaşkorse kumaş alınır, Kaşkorse kumaş alan yerler, Kaşkorse kumaş alan firmalar, Kaşkorse kumaş alım, Kaşkorse kumaş kim alır, Kaşkorse kumaş kime satılır, satılık Kaşkorse kumaş alanlar, Kaşkorse kumaş toplayanlar, Kaşkorse kumaş alım satımı yapanlar, Kaşkorse kumaş alan kişiler,.

21.01.2022

6 İncelenme

İncele