Telefon:05356519107

Email: info@kumasalan.com

bizden gelişmeler

Tekstilkent Kumaş Alan Giyimkent Kumaş Alanlar 05356519107

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • Tekstilkent Kumaş Alan Giyimkent Kumaş Alanlar 05356519107
Tekstilkent Kumaş Alan Giyimkent Kumaş Alanlar 05356519107

Tekstilkent Kumaş Alan Giyimkent Kumaş Alanlar 05356519107

Tekstilkent Kumaş Alan Giyimkent Kumaş Alanlar 05356519107

Tekstil kent istanbul nerede,Tekstilkent kaç dükkan var,Tekstilkent hangi ilçeye bağlı,Tekstilkent ne zaman yapıldı, giyimkent tekstilkent,Tekstilkent,Tekstilkent Tekstil firmaları,Tekstilkent Firmalar,Giyimkent,Tekstilkent nerede,tekstilkent esenlerİstanbul, tekstilkent kumaş alanlar, tekstilkent parça kumaş alan, tekstilkent parti kumaş alanalr, tekstilkent kumaş alımı yapanlar,kumaş parçası alanlar,kilo ile kumaş satanlar,parça kumaş pazarı,
 
Giyimkent kumaş alan Tekstilkent nerede tekstilkent nasıl giderim tekstilkente nasıl gidilir tekstil kent nasıl giderim. giyim kente nasıl gidilir?

Polar kumaş alan “koyun derisi” olarak çevrilen, polyester ve diğer suni ve sentetik liflerden yapılmış sentetik bir kumaştır. Alışılmadık derecede hafif, yumuşak, vücuda hoş, iddiasız, “nefes alır” ve aynı zamanda ısıyı dikkate değer şekilde tutar, bu da onu sweatshirtler, kazaklar, sıcak giysiler, pijamalar ve dış giyim için ideal kılar.

Polar kırışmaz ve uygun şekilde bakarsanız ütü gerektirmez: 40 ° C’ye kadar sıcaklıklarda hassas bir döngüde veya elle yıkayın, suyun süzülmesine izin vererek düz bir şekilde kurulayın. Hiçbir durumda ütülememelisiniz – ısıtıldığında lifler erimeye başlar. Bu şey basitçe bakıma muhtaç hale gelecektir.


Aslında, kumaşın bileşimi hakkındaki veriler, bakımın özelliklerini belirlemenize ve ürünün size ne kadar dayanacağını ve giyildiğinde giysinin ne kadar kırışacağını önermenize olanak tanır. Her zaman düzgün görünmek için hangi kumaşları seçmek en iyisidir?

KUMAŞ PARÇASI ALANLAR

Sentetik ve suni kumaşlar

Bildiğiniz gibi, sentetik kumaşlar en dayanıklı, seçicidir ve çoğu da pratikte kırışıksızdır. Son nesil suni ve sentetik kumaşlar özellikle çok yönlüdür. İşte giysilerde kullanılan en popüler kumaşlar.

İpek asetat (asetat, triasetat)

Kumaş satın alanlar yapılan suni ipek, parlak, pürüzsüz ve dayanıklı bir malzemedir. Doğal ipeğin aksine pratik olarak kırışmaz ve ütü gerektirmez ve giysiler uzun süre yeni gibi görünür. 

Polyester (polyester)

İnce ve yoğun kumaşların üretimi için mükemmel olan çok popüler bir sentetik elyaf. Polyesterden mamul giysiler uzun süre yıpranmaz, nefes alır, yıkama esnasında çekmez ve kırışmaz.

Poliüretan: POLYESTER KUMAŞ ALANLAR.
.

Kumaş alımı yapanlar. Pamuğun buruşma direnci büyük ölçüde kalitesine bağlı olacaktır : o kadar yüksek, yani. liflerin bükümü ne kadar güçlüyse


Bizden Yazılar

Çizgili Stok Kumaş Alanlar |05356519107|

Çizgili kumaş alanlar, çizgili kumaş alınır, çizgili kumaş alan yerler, çizgili kumaş alan firmalar, çizgili parti kumaş alanlar,.

3.10.2020

195 İncelenme

İncele

Kadife Kumaş Alan |05356519107|

Kadife kumaş alan, kadife parti kumaş,.

16.01.2021

101 İncelenme

İncele