Telefon:05356519107

Email: info@kumasalan.com

bizden gelişmeler

Beylikdüzü Kumaş Alanlar-Beylikdüzü Kumaş Alan Firmalar

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • Beylikdüzü Kumaş Alanlar-Beylikdüzü Kumaş Alan Firmalar
Beylikdüzü Kumaş Alanlar-Beylikdüzü Kumaş Alan Firmalar

Beylikdüzü Kumaş Alanlar-Beylikdüzü Kumaş Alan Firmalar

Beylikdüzü Kumaş Alanlar


Tekstil sektöründen irili ufaklı çok sayıda işletmenin bulunduğu Beylikdüzü, ülkemizin bu alanda ki en önemli merkezlerinden biridir. Her parti üretim için alınan çeşitli kumaşlardan oluşan stoklar, o partinin üretiminin bitmesiyle birlikte çeşitli miktarlarda artan parça kumaşlara neden olurlar. Bu parça kumaşlar genellikle üretimde oluşacak zayiatlar hesaba katılarak fazla alındığından, hatırı sayılır miktarlarda kumaşın stoklanması anlamına gelir. Parça kumaş haline dönüşmüş olan bu kumaşlar, her boyutta ki işletmeler için külfetli ve atıl birer kaynak durumuna dönüşüyor. Burada ciddi miktarlarda biriken kumaş stokları, zamanla hem yer işgal ediyor ve hem de çok ciddi bir kaynağın israfına neden oluyor. Beylikdüzü Kumaş Alanlar arasında faaliyet gösteren firmamız, bu atıl kaynakların doğrudan nakite dönüştürülmesini sağlıyor. 

Beylikdüzü Kumaş Alan Firmalar


Küçük, orta veya büyük ölçekli firmaların ihtiyacı olan kumaşlara ulaşabilmeleri amacıyla, parti kumaş veya parça kumaş olarak adlandırılan bu kumaşları satın alan firmamız, ihtiyaç olan işletmelere bu kumaşların satışını da gerçekleştiriyor. Beylikdüzü Kumaş Alan Firmalar arasında çok uzun yıllardır faaliyet gösteren firmamız, yerinde yaptığı tespit çalışmalarından sonra, yine yerinden kumaşların alım işlemini gerçekleştiriyor. Tüm alım işlemlerini nakit olarak gerçekleştiren firmamız, atıl kaynaklarınızı değerlendirmenizi sağlayan bir hizmet yaklaşımına sahiptir. Sektörde uzun yıllara dayanan geçmişi ve edindiği deneyimlerin yanı sıra, çok geniş bir müşteri portföyüne sahip olan firmamız, bu sayede kumaş alım satım işlemlerinin çok hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyor.


Kumaş Alımı Nasıl Yapılıyor?


Sektörde çok geniş bir müşteri portföyü bulunan firmamız, tüm alım hizmetlerini çeşitli gezici ünitelerle desteklediği bir hizmet yapılanmasıyla gerçekleştiriyor. Bu sayede tarafımıza ulaşan tüm hizmet talepleri, en kısa süreler içerisinde yanıtlanabiliyor. Alanında uzmanlaşmış teknik personellerimiz tarafından yapılan ekspertiz çalışması sonrası, kumaşlarınız için en yüksek fiyat teklifleri sunulabiliyor. Beylikdüzü Kumaş Alanlar arasında değerinde alım gerçekleştiren tek firma olan kuruluşumuz, geniş müşteri portföyünün etkisiyle yüksek fiyat teklifleri sunabilme avantajına sahiptir. Değerinde alım gerçekleştiren firmamızın tüm hizmetlerine, her gün ve her saat olmak üzere, çağrı merkezi aracılığıyla ulaşabilirsiniz.


Bizden Yazılar

Gabardin Kumaş Alanlar

Gabardin kumaş alanlar sektöründe biz de uzun zamandır verdiğimiz hizmetler ile yerimizi almış durumdayız. Parti kumaş denilince ilk akla gelen doğru hizmet olmalı. Kaliteli kumaş her zaman doğru üretimi de beraberinde getirir..

21.1.2018

1478 İncelenme

İncele

Kumaş Alan | Kumaş Alanlar | Kumaş Alımı Yapanlar

Kumaş alan firmamız değerinde fiyat ödemesi yaparak gerekli desteği yasal olarak size sunuyor. .

15.11.2017

1061 İncelenme

İncele

Üç İplik Kumaş Alanlar-Üç İplik Kumaş Alan Firmalar

Firmamız üç iplik kumaş alanlar arayışında olan firmalar için zengin ve yoğun hacimli ürün alım kapasitesiyle profesyonel yanıtlar vermektedir..

23.03.2019

196 İncelenme

İncele