Telefon:05356519107

Email: info@kumasalan.com

bizden gelişmeler

Bağcılar Kumaş Alanlar-Bağcılar Kumaş Alan Firmalar | Avcı Tekstil

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • Bağcılar Kumaş Alanlar-Bağcılar Kumaş Alan Firmalar | Avcı Tekstil
Bağcılar Kumaş Alanlar-Bağcılar Kumaş Alan Firmalar | Avcı Tekstil

Bağcılar Kumaş Alanlar-Bağcılar Kumaş Alan Firmalar | Avcı Tekstil

Bağcılar Kumaş Alanlar


İstanbul’ da çok eski tarihlerden beri tekstil şirketlerinin en yoğun şekilde kullandığı üretim merkezlerinden birisi konumunda bulunan Bağcılar, günümüzde de oldukça yüksek kapasiteli bir tekstil üretim merkezi olarak öne çıkıyor. Türkiye’ nin uluslararası düzeyde mevcut olan tekstil sektöründeki hakimiyetini sağlayan en değerli markalardan, sektörün önemli yapı taşı olan küçük ve orta ölçekli işletmelere kadar geniş bir yelpazesi bulunan Bağcılar genelinde bu yöndeki üretim odağındaki ihtiyaçlara yönelik olarak dinamik bir hizmet çeşitliliği bulunuyor. Bu doğrultuda da Bağcılar kumaş alanlar ile birlikte artık tekstil firmalarının elindeki fazla kumaşlarının ciddi bir gider kalemi oluşturmasının önüne geçiliyor.

Bağcılar Kumaş Alan Firmalar


Tüm tekstil firmaları tarafından ekstra bir uğraş gerektirmeden, son derece hızlı ve güvenilir bir şekilde elindeki ihtiyaç fazlası kumaşlarını değerlendirebilme şansına sahip olunabiliyor. İstanbul’da Bağcılar kumaş alan firmalar aracılığı ile son derece kısa süreler içerisinde, çok yüksek miktardaki kumaşların dahi satışının gerçekleştirilebilmesi mümkün olmaktadır. Bu sayede firmaların üretim maliyetlerinde çok önemli oranda tasarruf edebilmeleri sağlanabilmiş olmaktadır. Özellikle de tekstil firmalarının ihraç fazlası, ihtiyaç fazlası ve aynı zamanda da üretim artığı olan kumaşların boş yere durması ya da çöpe gitmesi gibi bir durum yerine maddi olarak değerlendirilebilmesi mümkün oluyor.

Güvenilir Kumaş Satışı


Alanında uzman personelleri ile Bağcılar kumaş alanlar tarafından tüm kumaş türleri için en güncel piyasa değeri üzerinden ücretlendirme gerçekleştirilmektedir. Bu şekilde gereksiz şekilde tekstil firmalarının mağduriyetine yol açılmamaktadır. Son derece hızlı işlem trafiği kapsamında İstanbul’da Bağcılar ilçesi genelinde kumaş alım işlemleri nakit ödeme yöntemi ile adresten gerçekleştirilmektedir. Yani hem ödeme alım işlemleri ile hem de kumaşların nakliyesi işlemleri ile uğraşmak zorunda kalmadan, kolay bir şekilde satışını gerçekleştirebilme şansına sahip olunabiliyor. Bu durumda günümüzde son derece yoğun ve sık bir şekilde tercih edilmesinde önemli bir etki oluşturuyor. Bu şekilde yoğun olarak tercih edilmesi ise günümüzde tekstil sektörünün çok daha ciddi bir hareketlilik kazanmasına ve böylelikle de üretim kapasitesinin sürekli olarak artış göstermesine yardımcı oluyor.


Bizden Yazılar

Arnavutköy Kumaş Alanlar -Arnavutköy Kumaş Alan Yerler

Hızlı ve dinamik ekibimizle Arnavutköy kumaş alanlar arayışında olan kurumsal müşterilerimize profesyonel hizmetler taşıyoruz. .

22.04.2019

227 İncelenme

İncele

Parça Kumaş Alan Yerler ve Firmalar

İstanbul parça kumaş alan yerler olarak parça kumaş çeşitlerinden tutunda parti kumaş, top kumaş olmak üzere her çeşit kumaş türlerinizin alımını yapmaktayız..

8.1.2018

1150 İncelenme

İncele

Polar Kumaş Alanlar - İhtiyaç Fazlası Polar Kumaş

Tekstil şirketlerinin imalatlarından arta kalan ya da ihracat fazlası olan polar kumaşları için günümüzde polar kumaş alanlar arayışı sıklıkla gerçekleştiriliyor. .

28.02.2019

270 İncelenme

İncele