Telefon:05356519107

Email: info@kumasalan.com

bizden gelişmeler

Nişantaşı Kumaş Alanlar-Nişantaşı Kumaş Alımı Yapan Firmalar

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • Nişantaşı Kumaş Alanlar-Nişantaşı Kumaş Alımı Yapan Firmalar
Nişantaşı Kumaş Alanlar-Nişantaşı Kumaş Alımı Yapan Firmalar

Nişantaşı Kumaş Alanlar-Nişantaşı Kumaş Alımı Yapan Firmalar

Nişantaşı Kumaş Alanlar


Tekstil sektöründe toplum alıma bağlı olarak ortaya çıkan ihtiyaç fazlası veya ithalat fazlası olarak tanımlanan üretim ihtiyacının üzerine geriye kalan kumaşlar için günümüzde kumaş alanlar ile kolay bir şekilde maddi yönden değerlendirilebiliyor. Bununla birlikte uzun yıllardır İstanbul’ un en köklü yerleşim noktalarından birisi olarak, dünyanın en önemli merkezleri arasında gösterilen Beşiktaş ilçesinde faaliyet gösteren tekstil firmalarının imalat artığı kumaşları içinde kumaş alımı gerçekleştirmektedir. Nişantaşı kumaş alanlar ile son derece uygun fiyatlar üzerinden kolayca ihtiyaç fazlası ve imalat fazlası kumaşların satış işlemlerini gerçekleştirebilmek mümkün oluyor.

Nişantaşı Kumaş Alımı Yapan Firmalar


Günümüz modern yüzyıl Türkiye’ sinde üretim kapasitesi en yüksek sektörlerden birisi de tekstil sektörüdür. Özellikle de dünyaya en fazla tekstil ürün ihracatı gerçekleştiren ülkelerden birisi konumunda bulunmamızı sağlıyor. Türkiye’ deki tekstil sektörünün bu yüksek hacmi dolayısı ile hammadde ihtiyacı da paralel olarak artış gösteriyor. İşte bu noktada firmaların ithal ettikleri top ya da parça kumaşlarda ortaya çıkan ihtiyaç fazlası veya üretimden artan kumaşlar, ciddi bir gider teşkil ediyor. Bu durumda sektörde çok ciddi bir hacim şekillendiriyor. İşte bu noktada Nişantaşı kumaş alanlar olarak firmamız, Beşiktaş nezdinde tekstil firmalarının bu kumaşlarının satın alımlarını gerçekleştiriyor. Bu şekilde firmaların önemli bir gider kaleminden kurtulabilmesi sağlanıyor.

Uzun yıllardır faaliyet göstermekte olduğumuz Nişantaşı kumaş alanlar firmamız tarafından sektördeki tüm tekstil şirketlerine ilişkin olarak güvenilir ödeme çözümleri sunuluyor. Özellikle de tekstil firmalarının top kumaş, parça kumaş gibi ihtiyaç fazlası kumaşları ve aynı zamanda da imalat fazlası kumaşları için piyasa değerine uygun oranda ücretlendirme gerçekleştiriyor. Bu fiyatlandırmayla, kumaş miktarına göre belirlenen tutar direkt olarak nakit ödeme kanalıyla tekstil firmalarına sunuluyor. Yani anlaşmanın sağlanmasının ardından belirlenen miktar direkt olarak anında firmaya ödenmektedir. Bu şekilde son derece güvenilir ve aynı zamanda da pratik bir şekilde ne kadar olduğu fark etmeksizin elde bulunan fazla kumaşın satışını firmamız aracılığıyla gerçekleştirebilmek mümkündür. Üstelik yapılan taleplere/başvurulara ilişkin aynı gün içerisinde yanıt sağlayarak, en hızlı şekilde satış gerçekleştirilmesine de yardımcı oluyoruz.


Bizden Yazılar

Gömleklik Kumaş Alanlar Olarak Değerinde Fiyat Sunuyoruz

Kumaş alımı konusunda siz de deneyimli firma ararken gömleklik kumaş alanlar araştırması yapıyorsanız, firmamıza ulaşarak hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Kumaşlarınızı değerinde alıyor ve ödemelerini anında yapıyoruz. .

30.1.2018

1435 İncelenme

İncele

İstanbul Parti Kumaş Alanlar

İstanbul parti kumaş alım ve satımını yapan firmamız her nevi tekstil ürünü ve kumaş alımı yapar..

9.3.2018

997 İncelenme

İncele

İkinci el kumaş alanlar | 05356519107 | hurda kumaş alımı

İkinci el kumaş alanlar, her türlü top kumaş, yarım top kumaş, top başı kumaş, parti kumaş, Parti malı kumaş alım ve satımı yapılır. Kumaş alanlar olarak Parti kumaş sektörü içerisinde lider konumda olup tüm kumaşlarınızı değerinde alıyoruz .

3.4.2018

1400 İncelenme

İncele