Telefon:05356519107

Email: info@kumasalan.com

bizden gelişmeler

Nişantaşı Kumaş Alanlar-Nişantaşı Kumaş Alımı Yapan Firmalar

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • Nişantaşı Kumaş Alanlar-Nişantaşı Kumaş Alımı Yapan Firmalar
Nişantaşı Kumaş Alanlar-Nişantaşı Kumaş Alımı Yapan Firmalar

Nişantaşı Kumaş Alanlar-Nişantaşı Kumaş Alımı Yapan Firmalar

Nişantaşı Kumaş Alanlar


Tekstil sektöründe toplum alıma bağlı olarak ortaya çıkan ihtiyaç fazlası veya ithalat fazlası olarak tanımlanan üretim ihtiyacının üzerine geriye kalan kumaşlar için günümüzde kumaş alanlar ile kolay bir şekilde maddi yönden değerlendirilebiliyor. Bununla birlikte uzun yıllardır İstanbul’ un en köklü yerleşim noktalarından birisi olarak, dünyanın en önemli merkezleri arasında gösterilen Beşiktaş ilçesinde faaliyet gösteren tekstil firmalarının imalat artığı kumaşları içinde kumaş alımı gerçekleştirmektedir. Nişantaşı kumaş alanlar ile son derece uygun fiyatlar üzerinden kolayca ihtiyaç fazlası ve imalat fazlası kumaşların satış işlemlerini gerçekleştirebilmek mümkün oluyor.

Nişantaşı Kumaş Alımı Yapan Firmalar


Günümüz modern yüzyıl Türkiye’ sinde üretim kapasitesi en yüksek sektörlerden birisi de tekstil sektörüdür. Özellikle de dünyaya en fazla tekstil ürün ihracatı gerçekleştiren ülkelerden birisi konumunda bulunmamızı sağlıyor. Türkiye’ deki tekstil sektörünün bu yüksek hacmi dolayısı ile hammadde ihtiyacı da paralel olarak artış gösteriyor. İşte bu noktada firmaların ithal ettikleri top ya da parça kumaşlarda ortaya çıkan ihtiyaç fazlası veya üretimden artan kumaşlar, ciddi bir gider teşkil ediyor. Bu durumda sektörde çok ciddi bir hacim şekillendiriyor. İşte bu noktada Nişantaşı kumaş alanlar olarak firmamız, Beşiktaş nezdinde tekstil firmalarının bu kumaşlarının satın alımlarını gerçekleştiriyor. Bu şekilde firmaların önemli bir gider kaleminden kurtulabilmesi sağlanıyor.

Uzun yıllardır faaliyet göstermekte olduğumuz Nişantaşı kumaş alanlar firmamız tarafından sektördeki tüm tekstil şirketlerine ilişkin olarak güvenilir ödeme çözümleri sunuluyor. Özellikle de tekstil firmalarının top kumaş, parça kumaş gibi ihtiyaç fazlası kumaşları ve aynı zamanda da imalat fazlası kumaşları için piyasa değerine uygun oranda ücretlendirme gerçekleştiriyor. Bu fiyatlandırmayla, kumaş miktarına göre belirlenen tutar direkt olarak nakit ödeme kanalıyla tekstil firmalarına sunuluyor. Yani anlaşmanın sağlanmasının ardından belirlenen miktar direkt olarak anında firmaya ödenmektedir. Bu şekilde son derece güvenilir ve aynı zamanda da pratik bir şekilde ne kadar olduğu fark etmeksizin elde bulunan fazla kumaşın satışını firmamız aracılığıyla gerçekleştirebilmek mümkündür. Üstelik yapılan taleplere/başvurulara ilişkin aynı gün içerisinde yanıt sağlayarak, en hızlı şekilde satış gerçekleştirilmesine de yardımcı oluyoruz.


Bizden Yazılar

Dantel Kumaş Alanlar

Bayanların büyük ilgisini çeken kumaş modelleri ile farklı tasarımlar sunmak isteyenlerin elinde kalan kumaşlar için dantel kumaş alanlar araştırması yaparak siz de bu kumaşları satarak gelir elde edebilirsiniz. .

7.2.2018

1187 İncelenme

İncele

Saten Kumaş Alanlar

Tek bir kumaş değerleri üzerinden hareket etmemekteyiz. İstanbul parti kumaş sektörünün öncülüğünü de elden bırakmıyoruz. Bu konuda da verdiğimiz hizmetler yüz güldürücü oluyor. Çünkü piyasaya baktığınızda İstanbul saten kumaş alımları değerlendirildiğinde zarar edildiği gözlemlenen bir süreçten geçer.

19.1.2018

910 İncelenme

İncele

Bahçelievler Kumaş Alanlar - Bahçelievler Kumaş Alan Firmalar

Bahçelievler ilçesi genelinde faaliyet gösteren tekstil firmaları tarafından aranan Bahçelievler kumaş alanlar arayışlarına yanıt veren firmamız, yüksek alım kapasitesine sahiptir..

2.05.2019

158 İncelenme

İncele