Telefon:05356519107

Email: info@kumasalan.com

bizden gelişmeler

Başakşehir Kumaş Alanlar-Başakşehir Kumaş Alan Firmalar

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • Başakşehir Kumaş Alanlar-Başakşehir Kumaş Alan Firmalar
Başakşehir Kumaş Alanlar-Başakşehir Kumaş Alan Firmalar

Başakşehir Kumaş Alanlar-Başakşehir Kumaş Alan Firmalar

Başakşehir Kumaş Alanlar


Uzun yıllardır İstanbul’ un yükselen yıldızı Başakşehir’ de tekstil sektörünün temel yapı taşı kumaş satış ve alım hizmetlerinde faaliyet gösteren firmamız, Başakşehir kumaş alanlar ihtiyaçlarına da yanıt veriyor. Tekstil şirketlerinin üretim yapıları çerçevesinde ortaya çıkan ihtiyaç fazlası top kumaş, parça kumaş, stok kumaş ve diğer tüm imalat artığı kumaşlarına ilişkin alım gerçekleştiriyoruz. Özellikle günümüzde tekstil sektöründe kullanılan her türdeki kumaş için alım yapabiliyoruz. Bu sayede tekstil sektörünün önemli paydaşları olan tekstil şirketlerinin elinde bulunan fazla kumaşları kolayca satarak, üretim maliyetleri açısından önemli bir tasarruf sağlayabilmesi mümkün oluyor. Bu şekilde Türkiye’ de zaten çok yüksek hacme sahip olan tekstil sektöründe önemli bir canlılık sağlanıyor. Çünkü bu şekilde satın alınan kumaşlar firmamız tarafından ekonomik şekilde sektörün diğer paydaşları olan daha küçük ölçekli üretim kapasitesine sahip olan tekstil firmalarına satılmaktadır.

Tüm Kumaş Alan Firmalar


Başakşehir kumaş alan firmalar sektöründe faaliyet gösterdiğimiz uzun yıllardır, müşterilerimize sunmuş olduğumuz kaliteli ve profesyonel hizmetlerimizle sektörel güvenirliliğimizi sağlayabildik. Bu çerçevede de Başakşehir ve çevresinde faaliyet gösteren tekstil şirketleri tarafından firmamız, kumaş alanlar arayışlarında her zaman ilk tercih konumunda bulunuyor. Özellikle de her kumaş türüne yönelik olarak herhangi bir kumaş alım limiti bulunmadan, satın alım gerçekleştiriyor olmamız sayesinde tekstil firmalarına önemli bir kolaylık sağlıyoruz. Çünkü sektörde çok sık şekilde karşılaşılan belirli limitlerdeki kumaş alım hizmetleri, tekstil firmalarının elinde bulunan bu ihtiyaç fazlası veya imalat artığı kumaşları parça parça satmak durumunda kalmasına neden oluyor. Ancak firmamız, sınırsız alım kapasitesi çerçevesinde Başakşehir’ de tüm ihtiyaç fazlası kumaşları satın alıyor.

Yüksek Fiyatla Kumaş Alanlar


Günümüzde Başakşehir kumaş alanlar sektöründe tekstil şirketlerinin mağduriyet yaşamasına neden olan bir diğer konu ise çok düşük fiyatlandırmaların uygulanmasıdır. İlçe genelinde uzun soluklu hizmet geçmişi bulunan firmamız, tekstil firmalarının elindeki kumaş türüne ve durumuna göre piyasa değerine uygun düzeyde fiyatlandırma gerçekleştiriyor. Bu sayede firmaların elindeki bu kumaşları ederine uygun şekilde satarak, değerlendirebilme avantajlarını gerçek manada yakalayabilmelerine yardımcı oluyoruz. Tüm kumaş satış işlemleri için iletişim numaralarımızdan kolayca başvuru gerçekleştirilebiliyor.


Bizden Yazılar

Penye Kumaş Alanlar

30/1 penye kumaş, 36/1 penye kumaş, 40/1 penye kumaş, 28/1 penye kumaş ve likralı – likrasız kumaşlardır. İnceliğine veya kalınlığına bakılmaksızın kumaş alımı yapılır. Parti penye kumaş, stok penye kumaş, toptan penye kumaş, penye kumaş fiyatları, parti malı penye kumaş, İstanbul penye kumaşları stoklarımızdan temin edebilir veya bize kumaş satabilirsiniz 0 535 651 91 07 nolu telefonu arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Organik penye kumaşlardan tutun ham kumaş, boyalı kumaşlara kadar alınır..

19.3.2018

1932 İncelenme

İncele

İstanbul Parti Kumaş Alanlar -Kumaş İhtiyaçlarına Uygun Fiyatlar

İstanbul parti kumaş firmamız ise tekstil firmalarının ihtiyaç fazlası ve uygulamalardan arta kalan parti kumaşlarını satın alıyor. .

19.02.2019

299 İncelenme

İncele

Mikro Kumaş Alanlar

Mikro kumaş alanlar olarak tekstil firmalarının artan parti mikro kumaş, stok fazlası mikro kumaş alımını yapmaktayız. Mikro kumaş alırken nelere dikkat ederiz? Alım yaptığımız zaman ilk önce kumaşın çürük olup olmamasına çok dikkat edilmektedir çünkü çürük kumaşlar .

16.3.2018

2680 İncelenme

İncele