Telefon:05356519107

Email: info@kumasalan.com

bizden gelişmeler

Bakırköy Kumaş Alanlar-Bakırköy Kumaş Alan Firmalar

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • Bakırköy Kumaş Alanlar-Bakırköy Kumaş Alan Firmalar
Bakırköy Kumaş Alanlar-Bakırköy Kumaş Alan Firmalar

Bakırköy Kumaş Alanlar-Bakırköy Kumaş Alan Firmalar

Bakırköy Kumaş Alanlar

Tekstil firmalarının düşük üretim kapasitelerine ilişkin olarak ihtiyaç duydukları az miktardaki kumaş alımları için Bakırköy kumaş alanlar tarafından önemli çözümler sağlanıyor. Çünkü firmamız uzun yıllardır faaliyet göstermekte olduğu bu sektörde, Türkiye’ nin önemli ve yüksek üretim kapasiteli tekstil şirketlerinin elinde bulunan ihtiyaç fazlası, ihracat fazlası ve üretim artığı kumaşlarının satın alımını gerçekleştirmektedir. Bu şekilde hem büyük tekstil firmaları, kumaş maliyetlerini düşürme imkanına sahip olabildikleri gibi, daha az miktarda kumaş ihtiyacına sahip olan daha düşük ölçekli tekstil firmalarının da kumaş hammaddesini daha ekonomik şekilde temin edebilme şansına sahip olabilmesini sağlıyor. Bu hizmet yapısı çerçevesinde de firmamız, Bakırköy nezdinde tekstil sektöründe haraketliliğin ve canlılığın sağlanması açısından önemli bir avantaj sağlıyor.

Değerinden Kumaş Alımı

Firmamız, sektördeki dinamik üretim yapısı kapsamında elinde yüksek miktarda kumaş bulunan firmalar için bile kumaş alım hizmeti veriyor. Özellikle tekstil şirketlerinin önemli merkezlerinden birisi olan İstanbul’ un Bakırköy ilçesinde tekstil şirketlerinin elinde bulunan yüksek miktardaki kumaşın alımını gerçekleştirebilme potansiyelimiz bulunuyor. Miktarı fark etmeksizin yüksek miktardaki kumaşların dahi alımını gerçekleştiriyoruz. Üstelik Bakırköy kumaş alanlar sektöründe faaliyet gösteren firmamız, kumaş alanlar sektöründe her zaman piyasa değerine uygun fiyatlandırma ile satın alım gerçekleştiriyor. Yani tekstil firmalarının elinde bulunan ve satmak istedikleri ihtiyaç fazlası kumaşın türüne göre en uygun olan ücretler üzerinden genel fiyatlandırma gerçekleştiriyoruz. Bu şekilde firmaların kumaşları son derece uygun şekilde değerinde satabilme şansına sahip olabiliyor.Bakırköy kumaş alanlar sektöründe uzun yıllardır faaliyet göstermekte olan firmamız, tekstil firmalarına son derece kaliteli ve güvenilir hizmet çözümleri sağlıyor. Özellikle de firmaların elinde bulunan ihtiyaç fazlası kumaşlarının alım işlemlerini anında ödeme yöntemiyle gerçekleştiriyoruz. Yani firmamıza başvuruda bulunan tekstil firmalarının elindeki kumaşa göre yapılan fiyatlandırmayla belirlenen tutar, direkt olarak anlaşma sonrasında nakit olarak ödenmektedir. Ödeme işleminin tamamlanmasının ardından söz konusu kumaşın personellerimiz tarafından nakliye araçlarımıza yüklemesi tamamlanıyor. Bu hizmet standartlarımız sayesinde elinde ihtiyaç fazlası veya üretim artığı kumaş bulunan tekstil firmaları ekstra bir çaba sarf etmek durumunda kalmadan, maddi olarak bu kumaşları değerlendirebiliyor.


Bizden Yazılar

Parti Kumaş Alanlar - Kumaş Alım Hizmeti -Avcı Tekstil

Kumaş alımı hizmeti sunan firmamız, parti kumaş alanlar araştırması yaptığınızda en güvenilir adreslerden biri olduğunu görebilirsiniz. .

25.11.2018

390 İncelenme

İncele

Zeytinburnu Parti Kumaşcılar - Parti Kumaşın Avantajları

Tekstil firmalarından Zeytinburnu parti kumaşçılar tarafından alınmış olunan bu parti kumaşlar, top ve parça kumaş olarak bölge genelindeki küçük işletmelere ve tekstil firmalarına satılıyor..

26.02.2019

342 İncelenme

İncele

Deri Kumaş Alanlar - Kumaş Alımı Yapanlar

Deri Kumaş Alanlar konusunda da hizmet veren firmamız tüm kumaş türlerinin alım hizmetini yapmaktadır. Kumaş alımı yapanlar içerisinde en çok tercih edilen firmamız güler yüzlü personeli ile hizmet verir. Bunun için hizmet almak istediğinizde iletişim kurmanız yeterli olacaktır. .

22.2.2018

991 İncelenme

İncele