Telefon:05356519107

Email: info@kumasalan.com

bizden gelişmeler

Bahçelievler Kumaş Alanlar - Bahçelievler Kumaş Alan Firmalar

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • Bahçelievler Kumaş Alanlar - Bahçelievler Kumaş Alan Firmalar
Bahçelievler Kumaş Alanlar - Bahçelievler Kumaş Alan Firmalar

Bahçelievler Kumaş Alanlar - Bahçelievler Kumaş Alan Firmalar

Bahçelievler Kumaş Alanlar


Tekstil sektöründeki en önemli hammaddelerden birisi de kumaşlardır. Tekstil ürünlerinin üretimi için en temel malzeme olan kumaşlar, günümüzde top vaziyette satılmaktadır. Yani tekstil firmaları üretim kapasitesine göre belirlemiş oldukları ihtiyaçları kadar kumaş alımı gerçekleştiremiyor. Yani belirli bir metrajdaki kumaşın birazcık üzerinde olması durumunda 2 top kumaş alınması gibi bir durum ortaya çıkıyor. Bu durumda günümüz Türkiye’ sinde tekstil firmaları açısından üretim maliyetlerinin önemli oranda artış göstermesine neden oluyor. Ancak Bahçelievler kumaş alanlar arayışında bulunan tekstil firmaları, bu şekilde elindeki fazla kumaşı satışını gerçekleştirebiliyor. Özellikle de ithalat fazlası kumaşların yanı sıra üretim sırasında işlemden geçtikten sonra “artık kumaş” niteliğinde olan kumaşlar için bile satış gerçekleştirebiliyor. Firmamız, Bahçelievler genelinde uzun yıllardır tekstil firmalarının bu ihtiyaç fazlası kumaşlarının alımını gerçekleştiriyor. Bu şekilde tekstil firmaların bu kumaşı satabilmek için ekstra bir uğraş veya zaman harcamasına gerekte bulunmuyor.

Hızlı ve Güvenilir Kumaş Satışı


Bahçelievler ilçesi genelinde faaliyet gösteren tekstil firmaları tarafından aranan Bahçelievler kumaş alanlar arayışlarına yanıt veren firmamız, yüksek alım kapasitesine sahiptir. Yani tekstil firmalarının elinde bulunan ihtiyaç fazlası kumaşın miktarının ne kadar yüksek miktarda olduğu fark etmeksizin toplu alım gerçekleştirebiliyor. Ayrıca tüm kumaş türleri için alım potansiyelimiz bulunuyor. Bu sayede de faaliyet ve üretim yapısına göre kullanılan kumaşın türü ne olursa olsun, firmamıza başvuruda bulunarak, elinizdeki tüm miktarın satışını gerçekleştirebilirsiniz. Bu şekilde üretim maliyetlerinde önemli oranda düşüş sağlayacak bir kumaş yani hammadde tasarrufu gerçekleştirebilirsiniz.
 


Firmamız güvenilir Bahçelievler kumaş alanlar arayışında olan tüm tekstil firmaları için nakit ödemeyle hizmet vermektedir. Tekstil firmasının elinde bulunan yüksek miktardaki kumaş için bile piyasa değerine uygun olarak belirlenen fiyatlar, direkt olarak (nakit) teslim edilmektedir. Yani anlaşmanın sağlanmasının ardından personellerimiz tarafından kumaşların ücretlerinin ödemesi nakit olarak gerçekleştirilir. Daha sonra işlem periyodu kapsamında depoda veya üretim merkezinde bulunan kumaşlar, nakliye personellerimiz tarafından araçlarımıza yüklenerek, teslim alınmaktadır. Bu işlem süreci içerisinde firmaların herhangi bir uğraş vermek durumunda kalmadan, kolayca elindeki fazla kumaşları satarak, maddi açıdan değerlendirebilmesi sağlanabiliyor.


Bizden Yazılar

Eyüp Kumaş Alan Firmalar ve Yerler-Eyüp Kumaş Alanlar

Eyüp kumaş alanlar farklı türdeki tüm kumaşlarınızı alır. Firmadan gelen bir yetkili ilk olarak satmak istediğiniz kumaşları inceler. Satılabilir onayı vermesi durumunda kumaşlarınız için teklif yapılır. .

11.07.2019

218 İncelenme

İncele

İstanbul Kumaş Alan Firmalar ve Yerler

Kumaş fazlaları iş yerinizde ve firmanızda yer kaplıyorsa onlardan kurtulma zamanı geldi demektir. Bu gibi durumlarda ise İstanbul kumaş alan firmalar ve yerler araştırmasını yapmanız gerekmektedir..

4.1.2018

876 İncelenme

İncele

Beylikdüzü Kumaş Alanlar / 05356519107 Parti Kumaş Alımı

ekstil firmalarının sezon sonu artan kumaşları depoda veya masa altlarında muhafaza ederek belli bir süre sonra bu kumaşların çürümesine veya nem tutmasına neden olabilir bunun için yapmanız gereken kumaşı çok uzun süre muhafaza etmek yerine bir parti kumaşçıya satıp değerlendirebilirsiniz. Yapmanız gereken web sitemizde yer alan whatsapp sembolüne tıklayarak bizi aramanız yeterli olacaktır..

30.4.2018

732 İncelenme

İncele