Telefon:05356519107

Email: info@kumasalan.com

bizden gelişmeler

Avcılar Kumaş Alanlar-Avcılar Kumaş Alan Firmalar

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • Avcılar Kumaş Alanlar-Avcılar Kumaş Alan Firmalar
Avcılar Kumaş Alanlar-Avcılar Kumaş Alan Firmalar

Avcılar Kumaş Alanlar-Avcılar Kumaş Alan Firmalar

Avcılar Kumaş Alanlar


İstanbul tekstil sektörünün en hareketli merkezlerinden birisi de Avcılar ilçesidir. Türkiye’ deki yüksek tekstil ürünleri üretim kapasitesinin önemli bir kısmını oluşturan Avcılar ilçesinde firmalar, üretim için gerekli hammadde olan kumaşı top olarak alabiliyor. Yani üretim kapasitesine göre kumaş satın alımları tam olarak gerçekleştirilemiyor. Çünkü kumaş üreticileri tarafından satışlar belirli standart değerler/miktarlar üzerinden gerçekleştiriliyor. Bu durumda tekstil firmalarının üretim sonrasında elinde ithalat fazlası ve üretim artığı niteliğinde önemli oranda kumaş kalmasına neden olabiliyor. İşte bu noktada Avcılar kumaş alanlar arayışına girebiliyor. Firmamız ise, Avcılar ilçesinde tekstil firmalarının bu yöndeki arayışlarına kurumsal ve profesyonel çözümler sağlayarak, uzun yıllardır ilçede tekstil sektörüne canlılık getiriyor.

Değerinden Kumaş Alan Firmalar


Tekstil firmalarının elinde bulunan fazla kumaşları satmak istediklerinde aradıkları Avcılar kumaş alan firmalar arayışları için uzun yıllardır profesyonel yanıt sağlıyoruz. Üretim ve ihtiyaç fazlası olan kumaşların satışını gerçekleştirerek, üretim maliyetlerini önemli oranda düşürebilmek mümkün oluyor. Özellikle de tekstil firmalarının bu kumaşlarının satışında firmamız tarafından her zaman piyasa değerine uygun bir fiyatlandırma gerçekleştirmektedir. Her kumaş türünün, güncel piyasa değeri üzerinden yapılan hesaplamayla, fiyatlandırma gerçekleştirilir. Bu şekilde ticaret hukukuna uygun standartlarda ihtiyaç fazlası olan kumaşların satışı firmalar tarafından gerçekleştirilebilmektedir. Firmamız, Avcılar ilçesi genelinde ihtiyaç fazlası kumaşların fiyatlandırılması noktasında uzman ekipleriyle çalışma gerçekleştirmektedir. Uzman personeller tarafından söz konusu kumaşın miktarı, kumaş türü ve genel durumu üzerinden yapılan incelemelerle piyasa değerine göre uygun bir fiyatlandırma gerçekleştirmektedir. 

Adresten Teslim Alım


Avcılar kumaş alanlar ihtiyaçlarına yönelik olarak gerçekleştirilen fiyatlandırmaların ardından anlaşma sağlanmasıyla firmamız personelleri tarafından söz konusu kumaşlar nakliye araçlarımıza yüklenerek, merkezimize getirilmektedir. Söz konusu bu kumaşlar daha sonra piyasada faaliyet göstermekte olan daha küçük ölçekli üretim kapasiteleri daha düşük kumaş ihtiyacı bulunan tekstil firmalarına satışını gerçekleştiriyoruz. Bu şekilde hem büyük firmaların üretim maliyetlerini düşürebilmeleri hem de küçük ölçekli tekstil firmalarının üretim ihtiyaçlarına göre kumaş alımı gerçekleştirebilmesini sağlıyoruz. Bu durumda Türkiye’ de tekstil sektöründeki üretim kapasitesinin her geçen gün arttırılabilmesi noktasında önemli bir katkı sağlıyor. 


Bizden Yazılar

KUMAŞ ALIM SATIMI 0535 651 91 07 PARÇA, TOP KUMAŞ ALINIR

Dokuma kumaşta ve örme kumaşta gerekli bilgiye sahip olan firmamız ikinci el kumaş, spot kumaş, hurda kumaş alımı gerçekleştirmektedir. Kesimhanelerden artan fazla yarım top kumaşları, parça kumaşları, top kumaşları iş yerimize toptan olarak satabilir veya bizden kumaş satın alabilirsiniz..

7.5.2018

818 İncelenme

İncele

Saten Kumaş Alanlar

Tek bir kumaş değerleri üzerinden hareket etmemekteyiz. İstanbul parti kumaş sektörünün öncülüğünü de elden bırakmıyoruz. Bu konuda da verdiğimiz hizmetler yüz güldürücü oluyor. Çünkü piyasaya baktığınızda İstanbul saten kumaş alımları değerlendirildiğinde zarar edildiği gözlemlenen bir süreçten geçer.

19.1.2018

902 İncelenme

İncele

Bayrampaşa kumaş alanlar 05356519107 Toptan kumaş alımı

Bayrampaşa kumaş alım ve satımı, her çeşit dokuma kumaş ve örme kumaş alınır. Bayrampaşa kumaş alanlar olarak tekstil sektörü içerisinde tekstil aksesuarları, kumaş alımı yapılır. Değerinde fiyatlandırma politikası ile sektörde lider firmayız..

16.4.2018

865 İncelenme

İncele