Telefon:05356519107

Email: info@kumasalan.com

bizden gelişmeler

Avcılar Kumaş Alanlar-Avcılar Kumaş Alan Firmalar

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • Avcılar Kumaş Alanlar-Avcılar Kumaş Alan Firmalar
Avcılar Kumaş Alanlar-Avcılar Kumaş Alan Firmalar

Avcılar Kumaş Alanlar-Avcılar Kumaş Alan Firmalar

Avcılar Kumaş Alanlar


İstanbul tekstil sektörünün en hareketli merkezlerinden birisi de Avcılar ilçesidir. Türkiye’ deki yüksek tekstil ürünleri üretim kapasitesinin önemli bir kısmını oluşturan Avcılar ilçesinde firmalar, üretim için gerekli hammadde olan kumaşı top olarak alabiliyor. Yani üretim kapasitesine göre kumaş satın alımları tam olarak gerçekleştirilemiyor. Çünkü kumaş üreticileri tarafından satışlar belirli standart değerler/miktarlar üzerinden gerçekleştiriliyor. Bu durumda tekstil firmalarının üretim sonrasında elinde ithalat fazlası ve üretim artığı niteliğinde önemli oranda kumaş kalmasına neden olabiliyor. İşte bu noktada Avcılar kumaş alanlar arayışına girebiliyor. Firmamız ise, Avcılar ilçesinde tekstil firmalarının bu yöndeki arayışlarına kurumsal ve profesyonel çözümler sağlayarak, uzun yıllardır ilçede tekstil sektörüne canlılık getiriyor.

Değerinden Kumaş Alan Firmalar


Tekstil firmalarının elinde bulunan fazla kumaşları satmak istediklerinde aradıkları Avcılar kumaş alan firmalar arayışları için uzun yıllardır profesyonel yanıt sağlıyoruz. Üretim ve ihtiyaç fazlası olan kumaşların satışını gerçekleştirerek, üretim maliyetlerini önemli oranda düşürebilmek mümkün oluyor. Özellikle de tekstil firmalarının bu kumaşlarının satışında firmamız tarafından her zaman piyasa değerine uygun bir fiyatlandırma gerçekleştirmektedir. Her kumaş türünün, güncel piyasa değeri üzerinden yapılan hesaplamayla, fiyatlandırma gerçekleştirilir. Bu şekilde ticaret hukukuna uygun standartlarda ihtiyaç fazlası olan kumaşların satışı firmalar tarafından gerçekleştirilebilmektedir. Firmamız, Avcılar ilçesi genelinde ihtiyaç fazlası kumaşların fiyatlandırılması noktasında uzman ekipleriyle çalışma gerçekleştirmektedir. Uzman personeller tarafından söz konusu kumaşın miktarı, kumaş türü ve genel durumu üzerinden yapılan incelemelerle piyasa değerine göre uygun bir fiyatlandırma gerçekleştirmektedir. 

Adresten Teslim Alım


Avcılar kumaş alanlar ihtiyaçlarına yönelik olarak gerçekleştirilen fiyatlandırmaların ardından anlaşma sağlanmasıyla firmamız personelleri tarafından söz konusu kumaşlar nakliye araçlarımıza yüklenerek, merkezimize getirilmektedir. Söz konusu bu kumaşlar daha sonra piyasada faaliyet göstermekte olan daha küçük ölçekli üretim kapasiteleri daha düşük kumaş ihtiyacı bulunan tekstil firmalarına satışını gerçekleştiriyoruz. Bu şekilde hem büyük firmaların üretim maliyetlerini düşürebilmeleri hem de küçük ölçekli tekstil firmalarının üretim ihtiyaçlarına göre kumaş alımı gerçekleştirebilmesini sağlıyoruz. Bu durumda Türkiye’ de tekstil sektöründeki üretim kapasitesinin her geçen gün arttırılabilmesi noktasında önemli bir katkı sağlıyor. 


Bizden Yazılar

Kumaş Alan Yerler

Kumaş alan yerler olarak sizlere en yüksek fiyatlardan kumaşlarınızı değerlendirmekte olup top ya da parti kumaşlarınızı almaktayız. .

29.11.2017

865 İncelenme

İncele

Kumaş Alan | Kumaş Alanlar | Kumaş Alımı Yapanlar

Kumaş alan firmamız değerinde fiyat ödemesi yaparak gerekli desteği yasal olarak size sunuyor. .

15.11.2017

997 İncelenme

İncele

Bağcılar Kumaş Alanlar - 05356519107 Top kumaş alanlar

Sadece tek bir kumaş türüne bağlı kalmayarak tekstil sektörü içerisinde yer alan tüm kumaş çeşitlerini alımını yapmaktadır. Örme kumaşlardan tutun dokuma kumaşlara ve ev tekstili kumaş çeşitlerini almaktadır Bağcılar Kumaş Alanlar.

21.4.2018

763 İncelenme

İncele