Telefon:05356519107

Email: info@kumasalan.com

bizden gelişmeler

Stok Parti Kumaş Alımı-Stok Parti Kumaş-Avcı Tekstil

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • Stok Parti Kumaş Alımı-Stok Parti Kumaş-Avcı Tekstil
Stok Parti Kumaş Alımı-Stok Parti Kumaş-Avcı Tekstil

Stok Parti Kumaş Alımı-Stok Parti Kumaş-Avcı Tekstil

Stok Parti Kumaş


Yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere yoğun bir ekonomik düzene sahip olan tekstil piyasasının, ülkemizde ki en güçlü merkezlerinden biri İstanbul’ da odaklanmış durumda. Tekstil firmalarının seri olarak ürettiği çeşitli alanlardaki ürünlerin imali sırasında belirli oranlarda alınan kumaşlar, genellikle artar. Artan bu kumaşlar yüksek miktarlarda olduğu gibi, aynı zamanda başka bir seri üretimine geçen şirketler için yüklü bir maliyete neden olurlar. Bu tür kumaşlar, spot kumaş, parti kumaş veya fason kumaş isimleriyle bilinirler. Bir taraf için mali yük oluşturan bu kumaşlar için, başka tekstil firmalarında ise ihtiyaç olur. Stok Parti Kumaş olarak bu kumaşların alımını ve satımı gerçekleştiren firmamız, geniş bir ağa sahip olarak hizmet sunar. 

Stok Parti Kumaş Alımı


Sektörün en güçlü alt yapısına sahip olan firmamız, bu kumaşların ihtiyaç fazlası olan firmalardan alınarak, ihtiyaç sahibi olan firma ve sektörlere satılmasını sağlar. Stok Parti Kumaş konusunda satış ihtiyacı olan firmalara sunulan hizmetlerimiz arasında adreste ekspertiz ve satın alım işlemleri bulunuyor. Çağrı merkezimize ulaşan tüm hizmet talepleri aynı gün içerisinde süratle yanıtlanır. Nakit olarak alım yapan firmamız, her türlü kumaş alımı yapabilme potansiyeline sahiptir. Fiyat tekliflerini en yüksek limitlerde sunabilen firmamız, değerinde alım yapan az sayıda şirketten biridir. 


Uzun yıllara dayanan bir sektör deneyimi bulunan firmamızın, geniş bir ağa hizmet veriyor olması, alınan kumaşların hızlı bir şekilde satılmasına olanak tanıyor. Bu sayede kumaş alımlarında en yüksek fiyat tekliflerini oluşturabilme avantajına sahip oluyoruz. İstanbul’ un dinamik tekstil sektöründe, önemli bir görev üstlenen hizmetlerimiz, atıl durumda bulunan kaynakların, aktif kaynaklara dönüşmesini sağlayarak, ülke ekonomisine de önemli bir katkı sağlıyor. Her türlü kumaş alımı işlemi gerçekleştirebilen kuruluşumuzun hizmetlerine ulaşabilmek için, her gün ve her saat hizmet sunan çağrı merkezimize hizmet talebi oluşturmanı yeterlidir. Çağrı merkezimize ulaşan tüm hizmet talepleri, aynı gün içerisinde uzman teknik ekiplerimiz tarafından mutlaka yanıtlandırılır. Adresinizde yapılan ekspertiz ve fiyat teklifleri sonucunda, satmak istediğiniz tüm Stok Parti Kumaş ürünlerini yine adresinizden teslim alıyoruz.


Bizden Yazılar

Kot Kumaş Alanlar

İstanbul kot kumaş alanlar araştırması yaptığınızda firmamızın birinci sınıf hizmet kalitesinden yararlanarak siz de değerinde elinizde kalan kumaşlarınızı satarak kazanç elde edebilirsiniz..

2.1.2018

926 İncelenme

İncele

Şifon Kumaş Alanlar

Müşteri memnuniyetinden ve kurumsal ilkelerinden taviz vermeden hizmet gösteren ve İstanbul şifon kumaş alanlar arasında lider konumda yer alan kurumsal firmamızın birinci sınıf hizmet kalitesi ile değerinde fiyat politikasından dilediğiniz zaman yararlanabilirsiniz..

15.1.2018

1070 İncelenme

İncele

İstanbul Parti Malı Kumaş Alanlar

tekstil atölyeleri ellerinde biriken fazla kumaşları İstanbul parti malı kumaş alımı yapmakta olan firmamıza satabilirsiniz. Firmamızda her türlü parti malı kumaş alımı yapılmakta olup elinizde, bulunan her türlü kumaşı tarafımızca değerlendirebilirsiniz. .

23.12.2017

3461 İncelenme

İncele