Telefon:05356519107

Email: info@kumasalan.com

bizden gelişmeler

Stok Parti Kumaş Alımı-Stok Parti Kumaş-Avcı Tekstil

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • Stok Parti Kumaş Alımı-Stok Parti Kumaş-Avcı Tekstil
Stok Parti Kumaş Alımı-Stok Parti Kumaş-Avcı Tekstil

Stok Parti Kumaş Alımı-Stok Parti Kumaş-Avcı Tekstil

Stok Parti Kumaş


Yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere yoğun bir ekonomik düzene sahip olan tekstil piyasasının, ülkemizde ki en güçlü merkezlerinden biri İstanbul’ da odaklanmış durumda. Tekstil firmalarının seri olarak ürettiği çeşitli alanlardaki ürünlerin imali sırasında belirli oranlarda alınan kumaşlar, genellikle artar. Artan bu kumaşlar yüksek miktarlarda olduğu gibi, aynı zamanda başka bir seri üretimine geçen şirketler için yüklü bir maliyete neden olurlar. Bu tür kumaşlar, spot kumaş, parti kumaş veya fason kumaş isimleriyle bilinirler. Bir taraf için mali yük oluşturan bu kumaşlar için, başka tekstil firmalarında ise ihtiyaç olur. Stok Parti Kumaş olarak bu kumaşların alımını ve satımı gerçekleştiren firmamız, geniş bir ağa sahip olarak hizmet sunar. 

Stok Parti Kumaş Alımı


Sektörün en güçlü alt yapısına sahip olan firmamız, bu kumaşların ihtiyaç fazlası olan firmalardan alınarak, ihtiyaç sahibi olan firma ve sektörlere satılmasını sağlar. Stok Parti Kumaş konusunda satış ihtiyacı olan firmalara sunulan hizmetlerimiz arasında adreste ekspertiz ve satın alım işlemleri bulunuyor. Çağrı merkezimize ulaşan tüm hizmet talepleri aynı gün içerisinde süratle yanıtlanır. Nakit olarak alım yapan firmamız, her türlü kumaş alımı yapabilme potansiyeline sahiptir. Fiyat tekliflerini en yüksek limitlerde sunabilen firmamız, değerinde alım yapan az sayıda şirketten biridir. 


Uzun yıllara dayanan bir sektör deneyimi bulunan firmamızın, geniş bir ağa hizmet veriyor olması, alınan kumaşların hızlı bir şekilde satılmasına olanak tanıyor. Bu sayede kumaş alımlarında en yüksek fiyat tekliflerini oluşturabilme avantajına sahip oluyoruz. İstanbul’ un dinamik tekstil sektöründe, önemli bir görev üstlenen hizmetlerimiz, atıl durumda bulunan kaynakların, aktif kaynaklara dönüşmesini sağlayarak, ülke ekonomisine de önemli bir katkı sağlıyor. Her türlü kumaş alımı işlemi gerçekleştirebilen kuruluşumuzun hizmetlerine ulaşabilmek için, her gün ve her saat hizmet sunan çağrı merkezimize hizmet talebi oluşturmanı yeterlidir. Çağrı merkezimize ulaşan tüm hizmet talepleri, aynı gün içerisinde uzman teknik ekiplerimiz tarafından mutlaka yanıtlandırılır. Adresinizde yapılan ekspertiz ve fiyat teklifleri sonucunda, satmak istediğiniz tüm Stok Parti Kumaş ürünlerini yine adresinizden teslim alıyoruz.


Bizden Yazılar

Stok Parti Kumaş Alımı-Stok Parti Kumaş-Avcı Tekstil

Adresinizde yapılan ekspertiz ve fiyat teklifleri sonucunda, satmak istediğiniz tüm Stok Parti Kumaş ürünlerini yine adresinizden teslim alıyoruz..

9.04.2019

145 İncelenme

İncele

Stok Kumaş Alanlar

İhtiyacınız olduğu her an size bir telefon kadar yakın olan firmamız, stok kumaş alanlar arasında hızlı ve güvenilir hizmet sunan firmalardan biridir..

6.12.2017

811 İncelenme

İncele

İstanbul Kumaş Alanlar

İstanbul kumaş alanlar olarak, siz değerli müşterilerimize haftanın 7 günü 24 saat boyunca kumaş alımı yapmaktan gurur duyduğumuzu buradan belirtmek isteriz. .

4.12.2017

1091 İncelenme

İncele