Telefon:05356519107

Email: info@kumasalan.com

bizden gelişmeler

Spot Kumaş Alanlar-Spot Kumaş Nedir?-Spot Kumaş Alımı Nasıl Yapılıyor?

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • Spot Kumaş Alanlar-Spot Kumaş Nedir?-Spot Kumaş Alımı Nasıl Yapılıyor?
Spot Kumaş Alanlar-Spot Kumaş Nedir?-Spot Kumaş Alımı Nasıl Yapılıyor?

Spot Kumaş Alanlar-Spot Kumaş Nedir?-Spot Kumaş Alımı Nasıl Yapılıyor?

Spot Kumaş Alanlar


Tekstil alanında çok güçlü ve dinamik bir ekonomiye sahip olan ülkemiz, hemen her şehirde bu alanda yapılan yatırımlarla, ülkemizle birlikte dünya genelinde birçok ülkeye çeşitli miktarlar ve türlerde ürünler imal ediyor. Çeşitli seri üretimlerin gerçekleşmesini zorunlu kılan bu durum, aynı zamanda her seriden çok çeşitli miktarlarda kumaşların artmasına neden oluyor. Kesimhanelerden artan dokuma, kumaş, örme kumaş, çeşitli ithal kumaşlar, gömleklik kumaş, pantolon kumaş, gabardin kumaş ve benzeri olmak üzere her türlü kumaş türleri fason kumaş ya da spot kumaş olarak adlandırılırlar. Tüm bu kumaş türlerinin parti alımlarını gerçekleştiren kuruluşumuz, tekstil atölyelerinden doğrudan fason kumaşları satın aldığı bir hizmet yaklaşımına sahip. Spot Kumaş Alanlar arasında en yüksek fiyat teklifleri oluşturabilen firmamız, bu sektörde uzun yıllardır her aşamada var olmasının getirdiği bilgi birikimi ve deneyimlere sahiptir.

Spot Kumaş Nedir?


Tekstil firmalarının serilerden artan ya da çeşitli nedenlerle kullanmadığı kumaşların alımını yapan firmamız, bu kumaşların daha küçük işletmelere ve ihtiyacı olan sektörlere satılmasını sağlayan bir zincirleme faaliyet gösteriyor. Bu sayede atıl durumda olan kumaşların, değerlendirilmesi sağladığı gibi, herkesin memnuniyetinin sağlanması da mümkün hale geliyor. Mağazamızda sürekli olarak stok kumaş bulunması, ihtiyacı olan sektörlerde ki firmalar için çok önemli bir avantaj oluşturuyor. Değerinde alınarak piyasaya göre düşük fiyat avantajlarıyla satılan kumaş türleri, birçok küçük, orta ve büyük işletmeci açısından son derece büyük bir avantaja neden oluyor. Spot Kumaş Alanlar arasında yüksek deneyime sahip firmamız, geniş bir yelpazede hizmet sunumu gerçekleştiriyor. 

Spot Kumaş Alımı Nasıl Yapılıyor?


Spot Kumaş Alanlar arasında en güçlü alt yapıya sahip olan firmamız, satmak istediğiniz tüm kumaş türleri için gereken ekspertiz ve alım hizmetlerini, adresinize gelerek yapıyor. Tüm alım işlemlerini nakit olarak gerçekleştiren kuruluşumuz, her miktarda ürün alımı yapabiliyor. Seri fazlası, fason ya da kullanmadığınız tüm kumaşlar için başvurabileceğiniz teknik ekiplerimiz, en kısa süreler içerisinde hizmet taleplerinize yanıt verebiliyor ve gereken çözüm üretiliyor. Bu alanda en tecrübeli firmalardan biri olan kuruluşumuzun yüksek hizmet kalitesinden faydalanmak için, çağrı merkezimize hizmet taleplerinizi istediğiniz zaman bırakabilirsiniz.


Bizden Yazılar

Hürrem Kumaş Alanlar | Kumaş Satın Alanlar

Profesyonel olarak kumaş satın alımı hizmeti vererek sektörün bu ihtiyacına cevap veren firmamız tüm hizmet içeriğini alanında uzman kadrosu ile birlikte sunuyor. Hürrem kumaş alanlar arasında lider konumda yer alarak geçmişten gelen deneyim ile hizmet veren firmamız alım işlemi ile müşterilerine destek sunuyor. .

4.2.2018

2945 İncelenme

İncele

Kumaş alım 05356519107 kumaş fiyatları

En güncel parti kumaş fiyatlarını buradan öğrenebilir ve Avcı tekstil'den kumaş satın alabilir veya kumaş satabilirsiniz. Hem dokuma hemde örme kumaş alımı yapan avcı tekstil.

16.5.2018

563 İncelenme

İncele

Kumaş Alan Yerler | Kumaş Alanlar

Kumaş alan yerler denildiğinde tabii ki her firma kendine göre en doğru yerle çalışmak ister. Burada hurda kumaş alımı veyahutta nasıl kumaş alımı yapılacak gibi bir çok nokta devreye girer. .

28.01.2019

222 İncelenme

İncele