Telefon:05356519107

Email: info@kumasalan.com

bizden gelişmeler

Polar Kumaş Alanlar - İhtiyaç Fazlası Polar Kumaş

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • Polar Kumaş Alanlar - İhtiyaç Fazlası Polar Kumaş
Polar Kumaş Alanlar - İhtiyaç Fazlası Polar Kumaş

Polar Kumaş Alanlar - İhtiyaç Fazlası Polar Kumaş

Polar Kumaş Alanlar


Tekstil sanayisinde yaygın olarak kullanılan bir tür sentetik kumaş olan polar kumaş, hammaddesi petrol ve petrol yan ürünleri olan bir kumaştır. Plastik malzemeden imal edilen atık ürünlerin işlenerek, dönüştürülmesiyle elde edilen polyester iplikten dokuma ile üretilir. Doğal kumaş türlerine göre daha düşük maliyetli olması tekstil sektöründe yaygın olarak tercih edilmesinde önemli bir etken oluşturuyor. Kullanım kalitesi açısından da yüksek standartlara sahip olması da tekstil sanayisinde tercih edilmesine neden oluyor. Tekstil şirketlerinin imalatlarından arta kalan ya da ihracat fazlası olan polar kumaşları için günümüzde polar kumaş alanlar arayışı sıklıkla gerçekleştiriliyor. Bu şekilde bu fazla olan polar kumaşlarında değerlendirilmesi mümkün oluyor.
Geniş kullanım alanlarına sahip olan polar kumaşların diğer kumaş türlerine göre düşük maliyetine ilave olarak polar kumaş alanlar tekstil firmalarına önemli avantajlar sağlıyor. Tekstil firmaları tedarik ettikleri polar kumaştan ihtiyaç fazlası bir bölüm kalması ya da imalattan artan yüksek miktarda kumaşın olması durumunda bunların satışını gerçekleştirerek, gelir elde edebiliyor. Böylelikle de firmanın ham madde temini açısından mevcut olan maliyetlerinde önemli bir tasarruf oluşturabilmesi sağlanıyor. Aynı zamanda da polar kumaş alanlarla birlikte küçük işletmelerinde küçük ölçekli polar kumaş ihtiyaçlarına ekonomik ve tasarruflu alternatif oluşturabiliyor.

İhtiyaç Fazlası Polar Kumaş Satışı


Firmamız uzun yıllardır faaliyet gösterdiği ülkemizin tekstil sektöründeki tüm işletmelerin ihtiyaç fazlası olan polar kumaşları için polar kumaş alanlar arayışları için başarıyla yanı veriyor. Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmanızın üretiminden kalan ya da sadece bu odakta yaptığınız ihracat fazlası polar tedarikleriniz için yüksek hacimli yanıt veriyoruz. Sektörde ciddi sorunlara neden olan çok düşük fiyat tariflerinin uygun olmayan kriterlerinin uzağında sektörel faktörlere uygun fiyatlandırmalarla ihtiyaç fazlası polar kumaşlarınızı alıyoruz. Çok yüksek hacimli polar kumaş fazlanız için bile firmamız sizlere hızlı ve kaliteli yanıt verebiliyor. Firmamızın uzmanları tarafından elinizdeki polar kumaşlarınız için kalite ve beraberinde fiyatlandırma değerlendirmesi yapılır. Bu şekilde sektör standartlarına uygun bir fiyatlandırma ile ekiplerimiz tarafından elinizdeki ihtiyaç fazlası polar kumaşlar satın alınarak, araçlarımıza yüklenir.


Bizden Yazılar

Stok Fazlası Kumaş Nereden Bulunur? | Avcı Tekstil

Stok fazlası kumaş çeşitli şekillerde karşımıza çıkmaktadır. Buradan kumaş üreticilerin de görülebileceği gibi toptan kumaş satıcılarında ya da perakende kumaş satıcılarında da karşımıza çıkabilmektedir. .

1.02.2019

221 İncelenme

İncele

Gömleklik Kumaş Alanlar Olarak Değerinde Fiyat Sunuyoruz

Kumaş alımı konusunda siz de deneyimli firma ararken gömleklik kumaş alanlar araştırması yapıyorsanız, firmamıza ulaşarak hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Kumaşlarınızı değerinde alıyor ve ödemelerini anında yapıyoruz. .

30.1.2018

1233 İncelenme

İncele

Saten Kumaş Alanlar

Tek bir kumaş değerleri üzerinden hareket etmemekteyiz. İstanbul parti kumaş sektörünün öncülüğünü de elden bırakmıyoruz. Bu konuda da verdiğimiz hizmetler yüz güldürücü oluyor. Çünkü piyasaya baktığınızda İstanbul saten kumaş alımları değerlendirildiğinde zarar edildiği gözlemlenen bir süreçten geçer.

19.1.2018

911 İncelenme

İncele