Telefon:05356519107

Email: info@kumasalan.com

bizden gelişmeler

Zeytinburnu Parti Kumaşcılar - Parti Kumaşın Avantajları

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • Zeytinburnu Parti Kumaşcılar - Parti Kumaşın Avantajları
Zeytinburnu Parti Kumaşcılar - Parti Kumaşın Avantajları

Zeytinburnu Parti Kumaşcılar - Parti Kumaşın Avantajları

Zeytinburnu Parti Kumaşçılar


İstanbul’ un ve hatta Türkiye’ nin en önemli tekstil merkezlerinden birisi olan Zeytinburnu’nda kumaş tedarik ihtiyaçları yüksek seviyede bulunuyor. Ülkemizin önemli tekstil merkezlerinden birisi olan Zeytinburnu’nda hizmet veren firmamız, bölgedeki tüm kumaş ihtiyaçları için ekonomik alternatifler sağlıyor. Uzun yıllarda faaliyet gösterdiğimiz sektörde, birbirinden kaliteli kumaşlar ile hem küçük işletmeler ehem de tekstil firmalarına kumaş tedariki sağlıyoruz. Aynı zamanda da parti kumaş alanlar arayışlarına da yanıt vererek, tekstil firmalarının imalattan artan veya ihracat fazlası olan kumaşlarını da değerlendirebilmelerine yardımcı oluyor. Zeytinburnu parti kumaşçılar ile en kaliteli kumaşlara çok daha uygun fiyat seçenekleri ile ulaşabilirsiniz.

Parti Kumaşın Avantajları


Küçük ve orta ölçekli işletmeler ve tekstil firmalarının yurtdışından kumaş tedariki/ihracatı ihtiyacın üzerinde kumaş alımı zorunluluğu oluşturuyor. Bu durumda çok ciddi bir mali yük oluşturduğu gibi ihracat fazlası ve imalat artığı çok yüksek seviyede kumaşın boşa çıkmasına neden oluyor. Zeytinburnu parti kumaşçılar ile bu kumaşları değerlendirebilmek mümkündür. Firmamız sektördeki uzun yıllardır sürdürdüğü başarılı faaliyetleri ile imalattan artan ve ihracat fazlası olan kumaşları tekstil firmalarından kalitesi ve değeri yönünden uygun şekilde satın alımlarını gerçekleştiriyor. Böylelikle fazla olan kumaşların, gereksiz mali yük oluşturmasından ziyade önemli bir kazanç oluşturmasını da sağlıyoruz. 


Tekstil firmalarından Zeytinburnu parti kumaşçılar tarafından alınmış olunan bu parti kumaşlar, top ve parça kumaş olarak bölge genelindeki küçük işletmelere ve tekstil firmalarına satılıyor. Bu şekilde hem imalattan artan ve ihracat fazlası olan kumaşların tekstil sektöründe değerlendirilmesi hem de firmaların ihtiyaçları ölçüsünde daha ekonomik kumaş tedariki gerçekleştirebilmeleri sağlanabiliyor. Çünkü firmalar, parti kumaşlar sayesinde top kumaş, yarım top kumaş, ham kumaş, ithal ve yerli kumaşlar alabiliyor. Bu şekilde ihtiyaç ölçeğinde kumaş tedariki ile maliyetlerin ve sermayenin daha düşük seviyede tutulabilmesi sağlanabiliyor. Bu avantajları ve sektörel etkisi ile de parti kumaşçılar, ülkemizde tekstil sektöründeki hareketliliğin daha yüksek seviyede olması noktasında önemli bir rol üstleniyor. Parti kumaşçılardan kumaş alımlarında ihtiyaca göre kumaşın mevcudiyeti ile ilgili olarak önden bilgi alınması önerilir.


Bizden Yazılar

Nişantaşı Kumaş Alanlar-Nişantaşı Kumaş Alımı Yapan Firmalar

Uzun yıllardır faaliyet göstermekte olduğumuz Nişantaşı kumaş alanlar firmamız tarafından sektördeki tüm tekstil şirketlerine ilişkin olarak güvenilir ödeme çözümleri sunuluyoruz..

16.05.2019

151 İncelenme

İncele

Her Türlü Kumaş Alınır Toptan Kumaş Alınır

Parça kumaşlarınızı satmak ve kazanç elde etmek isterseniz, firmamızdan bu konuda güvenilir ve değerinde hizmet alabilirsiniz .Her Türlü Kumaş Alınır. İthal kumaş ya da ihracat fazlası kumaşlarınızı satmak istediğinizde ilk akla gelen kumaş alımı firmalarından biri olmak için titizlikle çalışmaktayız. .

2.3.2018

916 İncelenme

İncele

Parti Kumaş Alan Yerler ve Firmalar

İstanbul parti kumaş alanlar olarak firmamız kumaş sektöründe profesyonel ekibi ile hizmet vermektedir. İhtiyacınızı dışında kalan top kumaş alımını yapan firmamız, kumaş sektörüne girdiği günden buna sektöründe birçok başarılı işlere imza atarak lider marka haline gelmeyi başarmış durumdadır. .

12.1.2018

770 İncelenme

İncele