Telefon:05356519107

Email: info@kumasalan.com

bizden gelişmeler

Stok Fazlası Kumaş Nereden Bulunur? | Avcı Tekstil

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • Stok Fazlası Kumaş Nereden Bulunur? | Avcı Tekstil
Stok Fazlası Kumaş Nereden Bulunur? | Avcı Tekstil

Stok Fazlası Kumaş Nereden Bulunur? | Avcı Tekstil

Stok Fazlası Kumaş 


Stok fazlası kumaş çeşitli şekillerde karşımıza çıkmaktadır. Buradan kumaş üreticilerin de görülebileceği gibi toptan kumaş satıcılarında ya da perakende kumaş satıcılarında da karşımıza çıkabilmektedir. Özellikle hızlı giden ürünler planlama bölümü tarafından planlamaya bağlı olarak daha fazla üretilirler. Ancak tabii ki yüzde yüzlük bir planlama başarısı hiçbir sektörde bulunmamaktadır. Elbette ki tekstil sektöründe de yüzde yüzlük bir başarı bulunmaz. Yüzde 80 ila 85 civarında olan bir başarı zaten başarı demektir. Elbette geriye kalan bu yüzde 15'lik bölüm stok fazlası verecektir. Bu kumaşların da bir şekilde piyasada olması aslında piyasanın hareketlenmesi ve canlanması açısından büyük bir avantaj sağlamaktadır. 


Stok Fazlası Kumaş Nereden Bulunur? 


Stok fazlası kumaş dediğimiz gibi, toptan ve perakende kumaş satıcılarında ya da kumaş üreticilerin de bulunabilir. Bu konuda çok geniş çaplı şekilde hizmet vermektedir. Firmamız sürekli olarak bu alımları gerçekleştirmekte ve sizlere de uygun fiyatlı şekilde sunumlar yapmaktadır. Böylece sizler istediğiniz işlemi çok daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Firmamız aracılığıyla stok fazlası kumaş değerlendirmeleriniz konusunda güvenilir bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Çok geniş çaplı çalıştığımız için stoklarımız bu anlamda mevcuttur. Uygun fiyatlı her türlü hizmetten yararlanabilir ve çok daha rahat bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Burada tabii ki sizlere sunmuş olduğumuz hizmet kalitemiz gereğince çok daha kaliteli ve üst düzeyde bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirme şansına sahip olursunuz. 


Stok Fazlası Kumaş Avantajları Nelerdir? 


Stok fazlası kumaş özellikle üreten firmalar açısından büyük bir avantaj sağlamaktadır. Çünkü daha uygun fiyatlı şekilde alım fırsatı bulunmaktadır. Bunun yanı sıra stoklarda bulunan fazlalık kumaşların satılması aslında stokta tutan firma açısından da avantajdır. Bazen firmalar farklı siparişler alırlar. Bu siparişlere göre üretimler gerçekleştirilir. Ama bazen de işte böyle stoklar elde kalır. Bu firmanın nakdinin buraya bağlandığı anlamını taşımaktadır. Bu da firmaya ciddi bir zarar olarak geri dönebilir. Bu anlamda stok fazlası kumaş olarak ayrılan tüm kumaşların daha rahat ve kontrollü bir şekilde satılması sizler açısından daha büyük bir avantaj oluşturmaktadır. Yani iki taraflı bir avantaj oluşturarak hem de sektörün ilerlemesi sağlanacaktır. 


Bizden Yazılar

Nişantaşı Kumaş Alanlar-Nişantaşı Kumaş Alımı Yapan Firmalar

Uzun yıllardır faaliyet göstermekte olduğumuz Nişantaşı kumaş alanlar firmamız tarafından sektördeki tüm tekstil şirketlerine ilişkin olarak güvenilir ödeme çözümleri sunuluyoruz..

16.05.2019

248 İncelenme

İncele

Güngören kumaş alanlar 05356519107 Parti malı alım ve satımı

İstanbul Güngören'dede kumaş alım ve satım hizmeti veren firmamız, İstanbul'un her noktasında kumaş ve tekstil aksesuarı alımı yapmakta olup her türlü dokuma kumaş, örme kumaş, parti kumaş, stok kumaş, spot kumaş alımı yapılır..

13.4.2018

1588 İncelenme

İncele

Kumaş Alan Tekstil Firmaları Nasıl Hizmet Verir? | Avcı Tekstil

Kumaş alan tekstil firmaları sizlerin işlemlerinizin daha kolay olmasını sağlamakta. Hem daha uygun fiyatlı şekilde kumaş alma şansına sahip olmaktasınız. .

21.01.2019

430 İncelenme

İncele