Telefon:05356519107

Email: info@kumasalan.com

bizden gelişmeler

Hurda Kumaş Nasıl Satılır? | Avcı Tekstil

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • Hurda Kumaş Nasıl Satılır? | Avcı Tekstil
Hurda Kumaş Nasıl Satılır? | Avcı Tekstil

Hurda Kumaş Nasıl Satılır? | Avcı Tekstil

Hurda Kumaş 


Hurda kumaş birçok firmanın karşısına çıkabilecek bir sorun olur. Bazen kumaşların belirli bir kısmı kullanılır. Ancak belirli bir kısmı kullanılmaz hale gelir. Aslında hurda demek tamamen kullanılmaz anlamına gelmez. Sadece boyutları, ebatları kullanılmaya uygun olmayabilir. Ancak bunların çeşitli işleme modelleri bulunmaktadır. Yani bunların sadece tek bir sektörde kullanılması değil. Hurda olarak ayrılması yerine farklı sektörde kullanılabilmesi mümkündür. Bunun için tabii ki çalışmaların buna göre gerçekleştirilmesi gerekir. Yani genel anlamda sizler de istediğiniz gibi sonuç alabilirsiniz. Ancak özellikle tekstil sektöründe burada olduktan sonra kumaşın tekrar kullanılması için birkaç parçanın bir araya getirilmesi gerekmektedir. Bunlarla uğraşmak yerine sizler de hurdalarınızdan kurtulabilirsiniz. 

Hurda Kumaş Nasıl Satılır? 


Hurda kumaş satmak istediğinizde firmamız ile temas kurabilirsiniz. Firmamız bu konuda sizlere uygun fiyatlar sunacak ve işlemlerinizin de kontrol bir şekilde gerçekleştirilmesi sağlanacaktır. Tabii ki bu konuda yıllardır çalışmamızın ve yıllardır firmalarımıza en iyi şekilde hizmet vermeye gayret göstermemiz ile büyük bir avantajı vardır. Bu anlamda istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. Ekiplerimiz sizlere dengeli ve profesyonel bir hizmet verecektir. Gerekli alımlar gerçekleştirilerek sizlerin de bu konuda daha iyi sonuçlar almanız için yönlendirmeler yapılacaktır. Az önce de söylediğimiz gibi genel anlamda amacımız aslında bu konuda firmalarımızın sıkıntıların önüne geçebilmektir. Hurda kumaş konusunda bu anlamda daha da dikkatli şekilde çalışmalar yapmak gerekir.

Hurda Kumaş Satış Faydaları Nelerdir? 


Elinizde kalmış olan her parça kumaş aslında sizlerin kaybetmenize başlamanızı gösterir. Yani tekstil sektörü için düşünecek olursak orada ayrılmış olan hurdalar birleştirildiğinde normal şartlarda ciddi bir rakam ortaya çıkarmaktadır. Tabii ki firmalar birebir bu konuda istedikleri sonuca ulaşamayabilirler. Ancak firmamız en azından bu konuda bir yardımcı olmaya gayret göstermektedir. Aynı şekilde sizler gibi bu kumaşa ulaşmak isteyen firmaları da bularak onların da bu kumaştan yararlanmasını sağlayabiliriz. Yani firmamız bu konuda bir anlamda ikili bir köprü oluşturmaktadır. Yıllardır bu konuda hizmet verdiğimiz için bize güvenen bir çok firma bulunmaktadır. Bizler de bu konuda sizlere en uygun fiyatlarla sizlerin işlemlerinin gerçekleştirilmesini sağlayabiliriz. 


Bizden Yazılar

Avcılar Kumaş Alanlar-Avcılar Kumaş Alan Firmalar

Avcılar kumaş alanlar ihtiyaçlarına yönelik olarak gerçekleştirilen fiyatlandırmaların ardından anlaşma sağlanmasıyla firmamız personelleri tarafından söz konusu kumaşlar nakliye araçlarımıza yüklenerek, merkezimize getirilmektedir. .

27.04.2019

354 İncelenme

İncele

Çatalca Kumaş Alanlar-Çatalca Kumaş Alan Yerler

Çatalca kumaş alanlar satış işlemini kolaylıkla gerçekleştirmenizi sağlayacaktır. Satış öncesi ve sonrasında aklınıza takılan soruları firmaya kolaylıkla sorabilirsiniz..

28.06.2019

236 İncelenme

İncele

Beylikdüzü Kumaş Alanlar-Beylikdüzü Kumaş Alan Firmalar

Beylikdüzü Kumaş Alanlar arasında faaliyet gösteren firmamız, bu atıl kaynakların doğrudan nakite dönüştürülmesini sağlıyor. .

18.06.2019

263 İncelenme

İncele