Telefon:05356519107

Email: info@kumasalan.com

bizden gelişmeler

Dokuma Kumaş Alanlar Nasıl Hizmet Verir? | Avcı Tekstil

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • Dokuma Kumaş Alanlar Nasıl Hizmet Verir? | Avcı Tekstil
Dokuma Kumaş Alanlar Nasıl Hizmet Verir? | Avcı Tekstil

Dokuma Kumaş Alanlar Nasıl Hizmet Verir? | Avcı Tekstil

Dokuma Kumaş Alanlar 


Dokuma kumaş alanlar denildiğinde firmamız öncelikli olarak akıllara gelen firma olmayı başarmış bulunmaktadır. Tabii bunun altında yıllardır emeğimiz bulunmakta. Her zaman için firmalarımızın yanında olmaya gayret gösteriyoruz. Amacımız tekstil sektörünün gelişmesine katkıda bulunmaya gayret göstermektedir. Elbette ki burada tekstil sektörü denildiği zaman Türkiye Dünya'da lider konumda olan ülkelerden biri. Yapılan üretimler ile alakalı bazen firmaların olumsuz durumlarla karşılaşması gibi bir durum karşımıza çıkabiliyor. Özellikle bazen alınmış olan kumaşlar fazla gelebiliyor. Üretimler tahmin edildiğinin gerisinde kalabiliyor. Bu tip durumlarda fazlalık kumaşların olması firmaların sıkıntısı. 

Dokuma Kumaş Alanlar Nasıl Hizmet Verir? 


Dokuma kumaş alanlar konusunda bu bu şekilde araştırmalar başlamaktadır. Yani firma kendine göre doğru bir firma bularak buradan yolla yürümeye gayret göstermektedir. Bu konuda firmamız garantili bir şekilde sizlere hizmet verebilir. Güvenilir bir şekilde hizmet verdiğimiz için herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız. Tabii bu konuda yıllardır hizmet vermemizin de büyük bir avantajı var. Yani bizlere ulaştığınız zaman ekiplerimiz emin olun ki sizlere her türlü yardımı gösterecektir. Herhangi bir sıkıntımız olmaması için tüm dikkati gösteriyor. Sizlere dokuma kumaş alanlar denildiğinde hizmetimizde kalitemizi sunuyoruz. Böylece firmamızdan almış olduğunuz fiyatlarda sizleri üzmeyecek ve zorlamayacak fiyatlar oluyor. 

Dokuma Kumaş Alanlar Avantajları Nelerdir? 


Dokuma kumaş alanlar denildiğinde firmamız sizlere birçok avantaj da sunmaktadır. Uzman kadromuz ve tecrübeli ekibimizle sizlere hizmet veriyoruz. Yanı sıra aslında sizler de atıl olarak kalan veyahutta deponuzda yer kaplayan bir şeyden kurtulma fırsatına sahip oluyorsunuz. Bunun yanı sıra tabii ki firmanın yapmış olduğu bir yatırım durumu söz konusu. Yani yapılan her türlü yatırım 1 lira da olsa bin lira da olsa kıymetlidir. Bu yatırımın depomuzda durması belirli bir şekilde vade kaybına da sebep olmaktadır. Yani paranızın bir anlamda orada bağlı kalması anlamına gelmektedir. Bunun yerine firmamız dokuma kumaş alanlar konusunda sunmuş olduğu farklılıklarla sizlere en azından bu vade kaybının önüne geçebilmektedir. Faha uygun fiyatlı da olsa bu hizmetten yararlanmanız için yardımcı olmaktadır. Bu sistemlerin doğru şekilde kullanılması da 


Bizden Yazılar

Stok Kumaş | Stok Kumaş Alımı Yapan Firmalar

Kalitesinden ödün vermeyen firmamız stok kumaş konusunda da oldukça iyi hizmet vermektedir. Yapmanız gereken tek şey bize ulaşarak , ürün alımları ve fiyatları konusunda bilgi almanız..

7.01.2019

302 İncelenme

İncele

KUMAŞ ALIM SATIMI 0535 651 91 07 PARÇA, TOP KUMAŞ ALINIR

Dokuma kumaşta ve örme kumaşta gerekli bilgiye sahip olan firmamız ikinci el kumaş, spot kumaş, hurda kumaş alımı gerçekleştirmektedir. Kesimhanelerden artan fazla yarım top kumaşları, parça kumaşları, top kumaşları iş yerimize toptan olarak satabilir veya bizden kumaş satın alabilirsiniz..

7.5.2018

821 İncelenme

İncele

Spot Kumaş Alanlar-Spot Kumaş Nedir?-Spot Kumaş Alımı Nasıl Yapılıyor?

Spot Kumaş Alanlar arasında en güçlü alt yapıya sahip olan firmamız, satmak istediğiniz tüm kumaş türleri için gereken ekspertiz ve alım hizmetlerini, adresinize gelerek yapıyor. .

1.04.2019

179 İncelenme

İncele