Telefon:05356519107

Email: info@kumasalan.com

bizden gelişmeler

Stok Kumaş | Stok Kumaş Alımı Yapan Firmalar

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • Stok Kumaş | Stok Kumaş Alımı Yapan Firmalar
Stok Kumaş | Stok Kumaş Alımı Yapan Firmalar

Stok Kumaş | Stok Kumaş Alımı Yapan Firmalar

Stok Kumaş

Stok kumaş; Gereğinden fazla kumaş almak anlamına gelir. Bazı firmalar gereğinden fazla kumaşları stoklamak için alırlar. Fakat elde kalınca ise bunları elden çıkarmak isterler. Ülkemizde stoklanmış gereğinden çok fazla kumaş alan kişilerin bunları elden çıkarması için alıcı olan bazı firmalar vardır. Bu firmalar hem uygun hem kaliteli bir şeyler yapmak adına bu kumaşları satın alıp değerlendirir.

 Bu kumaşlar alınırken dikkat edilmesi gereken birkaç unsur vardır. Tekstil konusunda ilerlemiş olan ülke de özellikle İstanbul alanında çok fazla bu kumaşları alıp değerlendirmek isteyecek atölyeler olabilir en güvenilir ve en yararlı olabilecek atölyeyi seçmekte fayda vardır. Hem satıcıya hem alıcıya hem de tüketiciye fayda sağlamak için stok kumaş deyip geçmemek iyice araştırma yapıp o şekilde satıcıya vermek ve iyi sonuçlar almak için mutlaka bilgi sahibi olmakta fayda vardır. Kurumsal alanlarda genellikle kumaşlar daha iyi ve kaliteli bir biçimde değerlenecektir.


Stok kumaş alımı yapan firmalar genellikle tekstil firmaları veya atölyelerdir. Kalan kumaşlarınızı yeniden değerlendirmek ve maddi gelir elde etmek adına firmamıza başvurarak bu konuda bizden yardım alabilirsiniz. İstanbul’da bulunan firmamız için sizler de bize kumaş teminin de bulunabilirsiniz. Terzi ve küçük atölyelerden de aldığımız kumaşlar yeniden imalathaneye gönderilerek, yeni ürünler tasarlanır. Satmak isteyen kişi , ürünü satış işlemi yapmadan önce firmanın isteklerine uygun olup olmadığına dikkat etmek de fayda vardır. Aksi takdir de ürününüz tekstil firması tarafından alınmayabilir. Başka bir seçenek olarak ürününüz gereğinden daha düşük fiyata verilebilmektedir. Ürünleriniz, yırtık ve lekeli olmamalıdır.


Kalitesinden ödün vermeyen firmamız stok kumaş konusunda da oldukça iyi hizmet vermektedir. Yapmanız gereken tek şey bize ulaşarak , ürün alımları ve fiyatları konusunda bilgi almanız. İstanbul’da bir çok tekstil alanında yer vardır. Ama güven problemi yaşayan kullanıcılar için, firmamızı örnek olarak gösterebiliriz. Müşteri memnuniyeti odak noktası olmakla birlikte , işlemleriniz de kısa sürede çözüme kavuşturmaktayız. Sizler de bize sitemizde bulunan bilgilerden erişim sağlayarak kumaş alım satım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz


Bizden Yazılar

Kalite Değerinde Parça Kumaş Alanlar Arasında Hizmet Veriyoruz

Parça kumaş alanlar içinde desteklerini ileri seviyelere taşıyan ve girişimci ilkeleri ile hizmet veren işletim alanımız sizlere sunumlarını yapmaktadır. .

21.11.2018

286 İncelenme

İncele

Dokuma Kumaş Alanlar Nasıl Hizmet Verir? | Avcı Tekstil

Dokuma kumaş alanlar denildiğinde firmamız sizlere birçok avantaj da sunmaktadır. Uzman kadromuz ve tecrübeli ekibimizle sizlere hizmet veriyoruz..

9.01.2019

217 İncelenme

İncele

Kumaş Alımı Yapanlar

En uygun ve en kaliteli kumaşları, kumaş alımı yapanlar arasından firmamızdan en uygun fiyatlardan faydalanabilirsiniz..

11.12.2017

985 İncelenme

İncele