Telefon:05356519107

Email: info@kumasalan.com

bizden gelişmeler

Stok Kumaş | Stok Kumaş Alımı Yapan Firmalar

  • Anasayfa
  • /
  • Blog
  • /
  • Stok Kumaş | Stok Kumaş Alımı Yapan Firmalar
Stok Kumaş | Stok Kumaş Alımı Yapan Firmalar

Stok Kumaş | Stok Kumaş Alımı Yapan Firmalar

Stok Kumaş

Stok kumaş; Gereğinden fazla kumaş almak anlamına gelir. Bazı firmalar gereğinden fazla kumaşları stoklamak için alırlar. Fakat elde kalınca ise bunları elden çıkarmak isterler. Ülkemizde stoklanmış gereğinden çok fazla kumaş alan kişilerin bunları elden çıkarması için alıcı olan bazı firmalar vardır. Bu firmalar hem uygun hem kaliteli bir şeyler yapmak adına bu kumaşları satın alıp değerlendirir.

 Bu kumaşlar alınırken dikkat edilmesi gereken birkaç unsur vardır. Tekstil konusunda ilerlemiş olan ülke de özellikle İstanbul alanında çok fazla bu kumaşları alıp değerlendirmek isteyecek atölyeler olabilir en güvenilir ve en yararlı olabilecek atölyeyi seçmekte fayda vardır. Hem satıcıya hem alıcıya hem de tüketiciye fayda sağlamak için stok kumaş deyip geçmemek iyice araştırma yapıp o şekilde satıcıya vermek ve iyi sonuçlar almak için mutlaka bilgi sahibi olmakta fayda vardır. Kurumsal alanlarda genellikle kumaşlar daha iyi ve kaliteli bir biçimde değerlenecektir.


Stok kumaş alımı yapan firmalar genellikle tekstil firmaları veya atölyelerdir. Kalan kumaşlarınızı yeniden değerlendirmek ve maddi gelir elde etmek adına firmamıza başvurarak bu konuda bizden yardım alabilirsiniz. İstanbul’da bulunan firmamız için sizler de bize kumaş teminin de bulunabilirsiniz. Terzi ve küçük atölyelerden de aldığımız kumaşlar yeniden imalathaneye gönderilerek, yeni ürünler tasarlanır. Satmak isteyen kişi , ürünü satış işlemi yapmadan önce firmanın isteklerine uygun olup olmadığına dikkat etmek de fayda vardır. Aksi takdir de ürününüz tekstil firması tarafından alınmayabilir. Başka bir seçenek olarak ürününüz gereğinden daha düşük fiyata verilebilmektedir. Ürünleriniz, yırtık ve lekeli olmamalıdır.


Kalitesinden ödün vermeyen firmamız stok kumaş konusunda da oldukça iyi hizmet vermektedir. Yapmanız gereken tek şey bize ulaşarak , ürün alımları ve fiyatları konusunda bilgi almanız. İstanbul’da bir çok tekstil alanında yer vardır. Ama güven problemi yaşayan kullanıcılar için, firmamızı örnek olarak gösterebiliriz. Müşteri memnuniyeti odak noktası olmakla birlikte , işlemleriniz de kısa sürede çözüme kavuşturmaktayız. Sizler de bize sitemizde bulunan bilgilerden erişim sağlayarak kumaş alım satım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz


Bizden Yazılar

Mikro Kumaş Alanlar

Mikro kumaş alanlar olarak tekstil firmalarının artan parti mikro kumaş, stok fazlası mikro kumaş alımını yapmaktayız. Mikro kumaş alırken nelere dikkat ederiz? Alım yaptığımız zaman ilk önce kumaşın çürük olup olmamasına çok dikkat edilmektedir çünkü çürük kumaşlar .

16.3.2018

2002 İncelenme

İncele

Parti Kumaş Alan Yerler ve Firmalar

İstanbul parti kumaş alanlar olarak firmamız kumaş sektöründe profesyonel ekibi ile hizmet vermektedir. İhtiyacınızı dışında kalan top kumaş alımını yapan firmamız, kumaş sektörüne girdiği günden buna sektöründe birçok başarılı işlere imza atarak lider marka haline gelmeyi başarmış durumdadır. .

12.1.2018

667 İncelenme

İncele

Kumaş Alım Satımı Hakkında Bilinmesi Gerekenler | Kumaş Alanlar

Kumaş alım satımı son zamanlarda en fazla yapılan işlemler arasında yer alır. .

12.10.2018

192 İncelenme

İncele